Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emotsionaalsus riigivalitsemisel

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Emotsionaalsus riigivalitsemisel

Postitas:
Kägu

Hiljuti sai lugeda: “Siseminister Mart Helme sõnul käitus president Kersti Kaljulaid kui emotsionaalne naine, mitte kui president”

Nüüd saab lugeda, et: “Mart Helme saates «Otse Postimehest»: ma tegutsesin emotsiooni ajel”

Väga segadusse ajab, kas emotsionaalsus kõrges riigiametis on nüüd siis ok või ei ole?

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas te ükskord ei väsi vihkamast?
Mul on väga hea meel uue valitsuse üle. Sest kui vaadata vastasrinda, siis selliste vihkamismaniakkide kätte Eesti riik? Ei iial!

+5
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa olla nii tundlik iga ütlemise peale. Varemgi on poliitikud üht ja teist öelnud: kanakarja kambakas, mingu põllule sünnitama, fooliummütsid pähe jne.

Tuleb käega lüüa ja edasi elada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljuti sai lugeda: “Siseminister Mart Helme sõnul käitus president Kersti Kaljulaid kui emotsionaalne naine, mitte kui president”

Ega ta poleks ju selle peale tulnud, kui ta ise emotsionaalne mees poleks.
Ühesugused, mõlemad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas te ükskord ei väsi vihkamast?

Mul on väga hea meel uue valitsuse üle. Sest kui vaadata vastasrinda, siis selliste vihkamismaniakkide kätte Eesti riik? Ei iial!

See ekrelaste taktika nimetada kõiki teisitimõtlejaid vihkajateks hakkab ära tüütama.
Helmede isikukultus on kahjuks siin nii mõnelgi ekrelasel selge mõistuse viinud.

Olgem ausad, Helmed ei sobi ministriteks (ega üldse juhtivale ametikohale), sest nad teevad-ütlevad vaid oma emotsioonide ajel ning enne üldse ei mõtle. Silmakirjalikud ja ülbed on nad samuti, sest mis pole nende sõnul lubatud teistele (näiteks presidendile), paistab igati kohane olevat neile.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://uueduudised.ee/arvamus/helle-moonika-helme-kaja-kallas-astu-tagasi/

Kas see psühhopaadi näoga naine sobib ministriks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt? Võibolla tõesti valiti Helmed riigikokku hea välimuse pärast. Eks välimus ongi see tõepoolest tähtis asi riigi valitsemisel…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt? Võibolla tõesti valiti Helmed riigikokku hea välimuse pärast. Eks välimus ongi see tõepoolest tähtis asi riigi valitsemisel…

Päriselt jah või sulle tundub, et sobib hullu pilgu ja kehakeelega inimene riiki juhtima? Sa vaata ta pilku, sama nagu “presidendil”, mina kohe kardan sellise silmavaatega inimesi.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emotsionaalsus riigivalitsemisel