Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Empaatiline naistearst/viljatusraviarst Tallinnas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Empaatiline naistearst/viljatusraviarst Tallinnas

Postitas:
Kägu

Tere, soovitage mulle palun naistearsti, kes teeks IUI-d Tallinnas ja kes oleks väga empaatiline, et mitte öelda ninnu-nännu. Olen väga keerulise probleemiga maadelnud, kuid siiani olen sattunud arstide otsa, kellega ei teki kontakti ja pole sooja suhtumist, aga seda oleks väga vaja hetkel.. 

Eelistan haigekassa visiiditasu võimalusega arste.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triin Laja Pelgus.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ailen Aluri Nextis. Kas tohib küsida mis see keeruline probleem on, millega maadled? Saan aru et IUI puhul ei ole asi sinu enda viljatusega seotud?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nova Vita, konsultatsiooni maksin ise, kui ravi järjekorda sain siiani tasuta – ainult ravimid vajadusel maksta!

Meeletult rahul!

0
0
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Empaatiline naistearst/viljatusraviarst Tallinnas