Esileht Ilu EMS treening

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: EMS treening

Postitas:
Kägu

Kes on EMS treeningul käinud, kas tulid oodatavad tulemused või oli pigem raha raiskamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulemused on kui pidevalt teha. Nii kui ära jätad, tuleb kõik tagasi. Sama on LPG-ga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise jõusaaliinimene, aga tahtsin midagi alakeha voolimiseks juurde proovida ning ems tulemused olid endalegi üllatuseks üsna kiired ja ei ütleks et tagasi midagi läks, see ju ei saa võimalik olla? Käin ise tallinnas, olen proovinud kumago erinevates salongides nii zyudiot, kehastuudiot ning kesklinnas ühte salongi (ei mäleta nime), aga kõige rohkem meeldis slimm-is ja seal tegin oaketi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin ise tallinnas, olen proovinud kumago erinevates salongides nii zyudiot, kehastuudiot ning kesklinnas ühte salongi (ei mäleta nime), aga kõige rohkem meeldis slimm-is ja seal tegin oaketi.

Ma olen ka seal Slimmis käinud. See meestreener paneb ju täiesti hullu seal 😀 Vahepeal teeb viha, et takka utsitab, aga pärast on räigelt hea tunne, kui trenn tehtud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see väljaveninud naha puhul ka aitab? Päris lõikusele veel ei sobi, aga pärast lapse saamist ikka lõtvunud, tagasi ei tõmmanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu EMS treening