Esileht Ilu EMS treening

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: EMS treening

Postitas:
Kägu

Palun jagage kogemusi, kas on oma raha väärt!

Vaja oleks keha rohkem toonusesse saada. Lisakilosid iseenesest ei ole, aga noh kõht võiks ilusam ikkagi olla.

https://hafitclub.eu/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

soovitan

Minul oli probleem selles, et oma lolli peaga ei osanud midagi jõusaalis teha (aega ka kahjuks pere kõrvalt napib) ja nägin Emmede Klubis ühe ettevõtte koostööd, siis mõtleisn, et proovin ära. Pean ausalt ütlema, et olin alguses äärmiselt skeptiline, kuid pärast esimest trenni sain aru, et see oli hoopis väga-väga mõnus ja omalegi üllatuseks higistasin nagu segane. Hiljem uurides lugesin hirmuga, et päris paljud kohad kasutavad mingeid vuhvel seadmeid ning kuna SLIMM mulle asukoha, hindade, lahtiolekuaegade jms puhul sobis, siis nüüd käingi kaks korda nädalas ja vahel kui aega ei leia, siis võtan ka lapse kaasa (2.a) ning administraator on väga tore ja aidanud senikaua hoida.

Ausaltöeldes ka kõhuke koos toitumisega on hakanud mulle peeglisse vaadates meeldima ja mina julgen soovitada. Tegime ka enne pildid ka 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin 10 korda ja mingit vahet välimuses ei märganud. Ma alla ei soovinud võtta, tahtsin lihaseid tugevdada. Tegin 20 minutit jõutrenni. Higistama eriti ei hakanud (polegi higistaja tüüpi). Aga see oli küll, et peale trenni olin terve päeva niii julmalt väsinud, et midagi enam teha ei jaksanud (käisin hommikuti). Esimestel kordadel olid järgmine päev lihased ka natuke valused (kasutasime peaaegu maks. tugevusi)

Mine proovi ära ja vaata kas sulle sobib.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu EMS treening