Esileht Ilu EMS treening

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: EMS treening

Postitas:

Palun jagage kogemusi, kas on oma raha väärt!

Vaja oleks keha rohkem toonusesse saada. Lisakilosid iseenesest ei ole, aga noh kõht võiks ilusam ikkagi olla.

https://hafitclub.eu/

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 18:18; 24.08 14:23; 24.08 14:29; 24.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli probleem selles, et oma lolli peaga ei osanud midagi jõusaalis teha (aega ka kahjuks pere kõrvalt napib) ja nägin Emmede Klubis ühe ettevõtte koostööd, siis mõtleisn, et proovin ära. Pean ausalt ütlema, et olin alguses äärmiselt skeptiline, kuid pärast esimest trenni sain aru, et see oli hoopis väga-väga mõnus ja omalegi üllatuseks higistasin nagu segane. Hiljem uurides lugesin hirmuga, et päris paljud kohad kasutavad mingeid vuhvel seadmeid ning kuna SLIMM mulle asukoha, hindade, lahtiolekuaegade jms puhul sobis, siis nüüd käingi kaks korda nädalas ja vahel kui aega ei leia, siis võtan ka lapse kaasa (2.a) ning administraator on väga tore ja aidanud senikaua hoida.

Ausaltöeldes ka kõhuke koos toitumisega on hakanud mulle peeglisse vaadates meeldima ja mina julgen soovitada. Tegime ka enne pildid ka 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 10 korda ja mingit vahet välimuses ei märganud. Ma alla ei soovinud võtta, tahtsin lihaseid tugevdada. Tegin 20 minutit jõutrenni. Higistama eriti ei hakanud (polegi higistaja tüüpi). Aga see oli küll, et peale trenni olin terve päeva niii julmalt väsinud, et midagi enam teha ei jaksanud (käisin hommikuti). Esimestel kordadel olid järgmine päev lihased ka natuke valused (kasutasime peaaegu maks. tugevusi)

Mine proovi ära ja vaata kas sulle sobib.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ise vaatasin hafi poole ka, aga ma kuulnud et seal kuidagi see trenni kvaliteet kõigub ja üleüldse ma kuskil poolkeldri ruumides väga ei taha trenni teha. aga käisin slimmis proovimas, sest sõbranna soovitas – ta käib seal vahelduva eduga küll, sest elutempo megakiire, aga vorm küll täitsa okei ja ta öelnud ka et lühike trenn aga väga intensiivne ning toimib. siin mingi rohkem juttu ka: https://slimm.ee/ems-treening/ no läksin siis slimmi ja kuigi häbelikult rääkisin et tahaks ikka alakeha teha sest noh, pepu võiks ju suurem ja trimmim olla ja reied ka pole enam esimeses nooruses (olen 38), siis treener küsis konkreetselt et mis mul päriselt nõrgad kohad on. ütlesin et käed ja üldse ülakeha, sest kontoritöötaja ja siis hakkasimegi esimesest proovitrennist kohe rohkem ülakehale rõhku panema. mingi paar trenni hiljem juba oli selgelt tunne et jaksan rohkem ja pole seda lodeva pelmeeni tunnet enam. ems on lahe!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun jagage kogemusi, kas on oma raha väärt!

Vaja oleks keha rohkem toonusesse saada. Lisakilosid iseenesest ei ole, aga noh kõht võiks ilusam ikkagi olla.

https://hafitclub.eu/

Keha saad toonusesse lihaseid arendades ja seda tehakse raskuste liigutamisega. Mingid elektrilaengud lihast ei kasvata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna EMSi suurimaks “eeliseks” nimetatakse trenni lühidust, et saad kiirelt trenni tehtud siis minu kogemus ütleb, et see raha ei tasu end ära. Elektriimpulss lihast ei kasvata, higistama ajas küll aga eelistan hoopis spordiklubis Cxworx trennis käia (30 min kestev intensiivne lihastreening) või toimetan omaette jõusaalis mulle koostatud kava järgi.

Arvetades, et EMS trenni kord on pigem kallis siis ei näe põhjust seda eelistada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvetades, et EMS trenni kord on pigem kallis siis ei näe põhjust seda eelistada.

Just! Võtke selle raha eest parem jõusaalis eratreeneriga tunde ja õppige treenima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tädike teeb siin oma “salongile” reklaami?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise küsin, ise vastan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil seal slimmis ka kvaliteet kõigub pideva kaadrivahetuse tõttu. Ka muude protseduuride puhul mida pakute.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingi “turundushai” teeb oma salongikesele reklaami, ei, keegi ei saa kindlasti aru…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varbad kummuti serva alla ja treeni kõhulihaseid tasuta. Aga kui peab ikka masinavärk olema, siis sõudetrenakas tõmbab enamik lihaseid korralikult läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu EMS treening