Esileht Ajaviite- ja muud jutud EMTst isiklikku pakkumist

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: EMTst isiklikku pakkumist

Postitas:
Kägu

Ma olen EMT klient olnud juba 10a aga enamik ajas on töökoht mu arveid maksnud. Nüüd töökohta vahetades jääb mu number minule aga pean sellele ise paketi valima. Ehk siis isiklikeks kõnedeks ja sõnumiteks. Ma ei orienteeru pakettides, võtsin Minu EMT paketi ja käisin nädalaks soomes….mu telefoniarve oli 50!!! eurot!!!! Ma ei räägi palju, tõesti, ei räägi. Ka sõnumeid ei saada palju. Aga vot see arve oli naeruväärselt suur. Kas mul kui pikaajalisel kliendil on võimalik küsida ka isiklikku pakkumist? Ja mis meetodil see käib? Kas on mingi meiliaadress kuhu kirjutada või mis. Näiteks Elisa tegi mulle pakkumise ja see on parem kui EMT aga ma hea meelega ei vahetaks operaatorit… samas kui nad head pakkumist ei tee siis lähen üle küll.
On kellelgi kokkupuudet olnud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: EMTst isiklikku pakkumist

Välismaal mobiili kasutades peavad sul olema kümnete kohalike firmade hinnakirjad ees ja pead tegema rohkem arvutusi ja kiiremini kui rahvaloenduse statistika server. 50 eurot on välismaal ilma raske pideva peastarvutuseta väga odav telefoni kulu.
Õnneks meie Liit võttis vastu seaduse, mis tulevikus piirab telefoni rändlustasusid riikide vahel Liidu sees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütle neile, et hakkad EMT-d mõne teise teenusepakkuja vastu vahetama ja nad teevad sulle kohe omapoolse isikliku pakkumise. Tegin selle kuu tagasi läbi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helistadki ja ütledki, et soovid personaalset pakkumist. Et uuris kes teeb parima, tele2, elisa voi emt, et eelistad emtd aga see praegune pakett liiga kulukas.
Minule tehti nii pakkumine. Emts raagin tasuta, teistes vorkudes 10000minutit ja sonumeid ka tasuta 600 tk, kusjuures ka eestist välismaale saates, valisnumbritele. kuus tasu 35 eurot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ütle neile, et hakkad EMT-d mõne teise teenusepakkuja vastu vahetama ja nad teevad sulle kohe omapoolse isikliku pakkumise. Tegin selle kuu tagasi läbi 🙂 [/tsitaat]

Täpselt nii 🙂 Minu tel.arve vähenes sellepeale 10 X. 20-lt eurolt umbes 2-le.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Välismaal mobiili kasutades peavad sul olema kümnete kohalike firmade hinnakirjad ees ja pead tegema rohkem arvutusi ja kiiremini kui rahvaloenduse statistika server. 50 eurot on välismaal ilma raske pideva peastarvutuseta väga odav telefoni kulu.
Õnneks meie Liit võttis vastu seaduse, mis tulevikus piirab telefoni rändlustasusid riikide vahel Liidu sees.[/tsitaat]

Euroopa Liidu piires on juba praegult ühised rändlushinnad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Euroopa Liidu piires on juba praegult ühised rändlushinnad. [/tsitaat]

MINU EMT on üldse mingisugune uus nöörimisviis. Mehega tegime EMT`s lepingud ja valisime MINU EMT paketi. Lepingu tegime 2010 aasta detsembri lõpus.Jaanuaris tuli arve. Minul oli umbes 30 eur-i, mehel oli kas 70-80 eur-i.
Ma ei tea millise variandi mees valis aga mul oli kõige odavam , mis pidi kuus maksma 8.- eur-i vist(tean ,et oli igatahes hästi odav), samuti ei valinud ma mingit spets numbrit ega mingeid ulmelisasid. Kõige toredam oli see, et ma ei teinud mitte ühtegi kõnet selle numbri alt. Mul oli teine telefon teise numbriga olemas ning kasutasin terve aja vaid seda.Ma ei tea ,kas kaardi üldse telefoni sissegi panin.
ulme ulme ulme

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt nii 🙂 Minu tel.arve vähenes sellepeale 10 X. 20-lt eurolt umbes 2-le. [/tsitaat]

Kellele NEILE ma ütlema peaksin?

Please wait...
Postitas:
Vana-Ann

Saad isikliku pakkumise küll, kui annad mingigi kontakti: e-posti aadressi või numbri. Või kirjuta mulle illipilli555@hotmail.com
Saaksin tegeleda sellega ülehomme, homme olen koolitusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellele NEILE ma ütlema peaksin?[/tsitaat]

Minu mees rändab enda ja minu numbriga pidevalt ühe operaatori alt teise alla ja saab üha soodsamaid pakkumisi 😀 See käib niimoodi – helistad Elisasse ja ütled, ma olen praegu EMT klient aga tahaksin võibolla teile üle tulla, mida pakute, siis kuulad mis pudrumägesid ja piimajõgesid sealt tulema hakkab, kaupled veel odavamaks, ütled et ei taha kõnealustustasu kindlasti ja võrgusiseseid kõnesid tahad tasuta ja miinimumarve peaks olema mitte üle 5 euri ja ka smsid ja muud lisateenused peaksid mahtuma miinimumarve sisse (et nende eest ei peaks siis lisaks maksma)ja lisaks soovid soodsat ja ülikiiret mobiilset internetti jne kui oled hea pakkumise kätte saanud siis alustad operaatorivahetust.

Varsti helistab emt ja hakkab halama – oioi miks te ära lähete meilt, siis ütled et näe sain elisast sellise ja sellise pakkumise, palju soodsam, teil nii kallid hinnad jne, siis hakkab emt ka veel suuremaid pudrumägesid pakkuma, et elisast veel soodsam olla ja klient tagasi saada. Siis valid kas jääd edasi või lähed ikka elisasse üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me olime üle 15 aasta EMT kliendid. See aasta tegi Elisa ülisoodsa pakkumise ja olime nõus üle minema. Helistas EMT ja pakkus varasemast soodsamat, aga Elisast siiski kaks korda kallimat hinda 😀 Läksime Elisasse. Esimene arve oli tavapärasest neli korda väiksem.

Please wait...
Postitas:
Emmeliisa

Kellele NEILE ma ütlema peaksin?[/tsitaat]

EMT-le ikka! 🙂

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud EMTst isiklikku pakkumist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.