Esileht Pereelu ja suhted Enam ei armasta.

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Enam ei armasta.

Postitas:

Tunded on jahtunud ja miski ei paista aitavat neid uuesti elustada. Mees armastab küll, ütleb seda mitu korda päevas, hoiab ja hoolitseb, tahab last ja abielu, ja muutis oma elu minu pärast – ühesõnaga see mida iga naine mehelt ootab. Aga mina mitte. Ma tunnen, et tahan pigem üksi olla, aga lihtsalt kahju on. No kuidas ma saadan ta minema? Polegi kuhugi minna tal ju. Aga siis vaatan seda kaost mis ta maha jätab endast, ja veri hakkab keema, olen tige ja masendunud ja siis ta muutub veel tüütumaks. Ja ega lilleline see elu ei ole, õlut läheb ikka paar liitrit õhtu jooksul, enda järelt puhtust ei pea ja rahaga ka ringi käia ei oska. Õnneks ma majanduslikult temast ei sõltu, mul on endal sissetulek piisav, et hakkama saada, aga ega ma talle kõike isegi ei avalda (ei luba kunagi ühelgi mehel oma raha kamandada) ja tagavara peab ikka olema.

Kas saab kuidagi tundeid üles soojendada, või kas üldse peaks? Ja kui ei, siis kuidas mitte olla selline tossike, kes muresteb teise tunnete pärast rohkem kui enda omadest?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi võimalik tundeid kuidagi äratada.
Kui see iseenesest kuidagi juhtub kas praegu, aasta pärast või peale lahkuminekut, siis juhtub.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tundu armastus, pigem kaassõltuvus.

 

Aga kui ikka on armastus, siis öeldakse, et ega armastus ei kao, aga ta mattub negatiivsete emotsioonide ja kogemuste alla.

tahab last ja abielu

Ja mis ta selle heaks teeb?

ütleb seda mitu korda päevas

Ja kuidas ta seda TEGUDEGA näitab?

 

Nüüd ütle veel, et ta elab sinu pinna peal ja rahast jätkub vaesekesel ainult õlle jaoks.

 

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees armastab küll, ütleb seda mitu korda päevas,

Issand, see on ju vaimne terror. Milleks kogu aeg soiguda seda- ma armastan sind. Ju vist purjus pidevalt.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 20:40; 20.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tundu armastus, pigem kaassõltuvus.

Mis sõltuvus, lihtsalt loll naine on.

Ja ega ka see ei muudaks asja, kui see mees hakkaks homme Mr. Properiks ja Mr. Ostratiks ühes isikus.
Ikka oleks naisel jama.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle võiks mees kasvõi 10 korda päevas armastusest rääkida, aga kui ikka mitu liitrit õlut päevas läheb ja rahaga ka ringi käia ei osata, on negatiivset rohkem kui positiivset. Lapsest ja abielust rääkida võib iga mees, iseasi kui palju ta lapse kasvatamisse panustaks. Mitu liitrit õlut päevas ja isadus on vastandid.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joomist on võimalik maha jätta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunded on jahtunud ja miski ei paista aitavat neid uuesti elustada. Mees armastab küll, ütleb seda mitu korda päevas, hoiab ja hoolitseb, tahab last ja abielu, ja muutis oma elu minu pärast – ühesõnaga see mida iga naine mehelt ootab. Aga mina mitte. Ma tunnen, et tahan pigem üksi olla, aga lihtsalt kahju on. No kuidas ma saadan ta minema? Polegi kuhugi minna tal ju. Aga siis vaatan seda kaost mis ta maha jätab endast, ja veri hakkab keema, olen tige ja masendunud ja siis ta muutub veel tüütumaks. Ja ega lilleline see elu ei ole, õlut läheb ikka paar liitrit õhtu jooksul, enda järelt puhtust ei pea ja rahaga ka ringi käia ei oska. Õnneks ma majanduslikult temast ei sõltu, mul on endal sissetulek piisav, et hakkama saada, aga ega ma talle kõike isegi ei avalda (ei luba kunagi ühelgi mehel oma raha kamandada) ja tagavara peab ikka olema.

Kas saab kuidagi tundeid üles soojendada, või kas üldse peaks? Ja kui ei, siis kuidas mitte olla selline tossike, kes muresteb teise tunnete pärast rohkem kui enda omadest?

Kui soovid oma elu ohverdada vastutustundetu, ent ilusaid sõnu seadva jota peale, siis kes sind keelata saab. Endal tundeid ka pole, aga ohverdama end justkui peaks.

Muide, suure tõenäosusega muutud ajapikku kibestunuks naiseks, tehes jotale järjest enam etteheiteid, et too sinu ohvreid väärtustada ei mõista. Üsna pea oled tige ja sapine kogu maailma peale. On sellel siis mõtet?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas see hoolitsemine avaldub kui ta sinuga isegi nii palju ei arvesta, et jooks vähem, koristaks enda järgi ja käiks rahaga nii ringi, et sa ennast turvaliselt tunneks?

eks ta sellepärast sellest armastusest räägibki, et tegudes näidata ei suuda… endal sarnane kogemus olnud, samas kui lõpuks nii kaugele sai, et tegudes tuli ka ennast kokku võtta, siis muutus ilus jutt ikka väga ruttu vastupidiseks

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma oleks küll õnnelik, kui mees mind armastab ja seda ütleb iga päev, aga näed, kõik ei oska seda hinnata. Kui satud kunagi tuima tüübi otsa, kes lilligi  varsti ei too, siis hakkad tagasi mõtlema. Mõned õlled siia sinna, so what. Inimene näeb sinus midagi erilist päevast päeva.

Peaasi et tsüklisse ei lange, käib normaalsena tööl ja on muidu ok mees.

Mõni on ikka nii ära hellitatud. Ega ju enne aru ei saa, kui hakatakse kas kaotama või on juba kaotatud.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitus. Kui tahad, et see suhe paremaks läheks ja edasi kestaks, siis kolige lahku elama. Nii koristab igaüks vaid enda järgi (ei häiri sind tema laga kui ta ei korista ja sa ei põle l’bi pidevalt tema räppa küürides) ja kui elad piisavalt kaugel, et mehel on vaja kojusõiduks autoga sõita, siis ta vast joob ka vähem sinu juuresolekul.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte tunnetes või nende puudumises pole asi, vaid mehe elukommetes. Saaks aru, kui meeletud tunded mehe vastu, ühine minevik ja lapsed – isegi siis kaaluks joomise pärast lahkuminekut. Aga kui isegi tundeid ei ole, lapsed ei seo – ei saa üldse aru probleemist. Kas ta üldse armastabki sind nii väga või tahab sind lihtsalt mesijutuga kinni hoida? Et elamispind olemas oleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu minu mees ainult, et minu oma enda järgi koristab ja rase olen ka… Samas ega vist ei suuda sellist parmu pikalt kannatada enam küll. Samamoodi ainult jutt, aga tegusid null. Inimene ei ole aru saanud, et ainult õhust ja armastusest ikkagi ära ei ela.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 13:55; 20.11 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma oleks küll õnnelik, kui mees mind armastab ja seda ütleb iga päev, aga näed, kõik ei oska seda hinnata. Kui satud kunagi tuima tüübi otsa, kes lilligi varsti ei too, siis hakkad tagasi mõtlema. Mõned õlled siia sinna, so what. Inimene näeb sinus midagi erilist päevast päeva.

Peaasi et tsüklisse ei lange, käib normaalsena tööl ja on muidu ok mees.

Mõni on ikka nii ära hellitatud. Ega ju enne aru ei saa, kui hakatakse kas kaotama või on juba kaotatud.

Eks inimesed ongi erinevad. Mõni peab väärtuseks seda, kui õlleuimas mingist armastusest lälisetakse ja mõni midagi muud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu minu mees ainult, et minu oma enda järgi koristab ja rase olen ka… Samas ega vist ei suuda sellist parmu pikalt kannatada enam küll. Samamoodi ainult jutt, aga tegusid null. Inimene ei ole aru saanud, et ainult õhust ja armastusest ikkagi ära ei ela.

Ja parmuks muutus ta kohe kui sa rasedaks jäid?  Pigem sa eeldasid, et kui sa rasedaks jääd jätab mees joomise maha. Rumal, väga rumal eeldus!

Lugege teised neiud, kes te joodikuga elate ja õppige. Nad ei jäta teie raseduse pärast joomist maha!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 20:40; 20.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu minu mees ainult, et minu oma enda järgi koristab ja rase olen ka… Samas ega vist ei suuda sellist parmu pikalt kannatada enam küll. Samamoodi ainult jutt, aga tegusid null. Inimene ei ole aru saanud, et ainult õhust ja armastusest ikkagi ära ei ela.

Ja parmuks muutus ta kohe kui sa rasedaks jäid? Pigem sa eeldasid, et kui sa rasedaks jääd jätab mees joomise maha. Rumal, väga rumal eeldus!

Lugege teised neiud, kes te joodikuga elate ja õppige. Nad ei jäta teie raseduse pärast joomist maha!

Tegelikult ei eeldanud tühja koha pealt midagi, vaid inimene konkreetselt lubas suured silmad peas, sest sellest oli juttu. Mõneks ajaks tõmbaski tagasi, täpselt niikauaks kuni enam aborti teha ei saanud seega olen nüüd suluseisus, reedetud inimese poolt kes mind väidetavalt armastab. Ei soovita tõesti kellelegi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 13:55; 20.11 18:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Enam ei armasta.