Esileht Ajaviite- ja muud jutud Enam ei jaksa – koroona oht

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Enam ei jaksa – koroona oht

Postitas:
Kägu

Need, kes ei reisi,  on ikka mingi  lihtrahavas, kõrgklass tuuritab oma eralennukitel mõnusasti (mõnele suusareisile näiteks), ongi lahedam lennata ja lennujaamad pole matsirahvast umbes. Ka rikkust on jõukamala seltskonnale kõvasti juurde tulnud. Nii et nurisevad ikka ainult vaesed ja saamatud.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vat, kui erinevad inimesed on. Mina jällegi tunnen rõõmu, et ei pea ülikooli kontaktloengutes käima, et paljud poed on avanud veebiteeninduse, et pidevalt ei koguneta kuhugi ja ei elata üksteisel seljas ja et ei ole tüütut sundust pidevalt suhelda, kohtuda ja katsuda jne. Olen vähese suhtlemisvajadusega ja saan oma asjad interneti teel aetud ja suhtlen meelsamini oma loomadega. Vanasti oli pidevalt mingi jama ja vaja igasuguseid vabandusi välja mõelda, kui ei jaksanud pärast tööd külla minna või muud moodi sotsialiseeruda. Pidevalt solvuti ja ega keegi usugi, et on võimalik suhtlusest väsida.

Sa räägiks nagu minust. Eriline boonus ongi see, et ei pea teises linnas ülikoolis käima. Seal käimine oleks väga aeganõudev ja kulukas ning ma ei saaks täiskohaga töötada. Sotsiaalne eraldatus on minu jaoks nagu hingeõnnistus. Mulle piisab mu lemmikloomadest ja mina olen küll praegu väga rahul omadega. Nii stressivaba aega ei mäleta ammu.

Mul täpselt sama värk. Me kohtume niikuinii sõbrannadega mõned korrad aastas, kuna kõigi elutempod ja osade puhul ka elukohariigid, on väga erinevad. Põhiliselt suhtleme interneti teel. Minul on lisaks ka selline hobi/trenn, mida ma praktiseerin üksi ja vabas õhus, seega need huvitegevuse piirangud mind ka ei mõjuta. Ülikooliga on läinud väga hästi ja tööd saan valdavalt ka teha kodukontorist. Ainus miinus minu jaoks ongi see reisimine, reisile tahaks küll minna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ka mõtlesin, et tuleb siis tuleb. Kandsin maski ja piirasin massikogunemisi.

Kuu tagasi sain sellise diagnoosi, et koroona lõppeks (ja oleks ka eelnevalt lõppenud) fataalselt. Palun olge ettevaatlikud-ühiskonnas on ka nõrgemaid isendeid, kes ei taha olla karjaimmuunsuse 0,1% ohvrid. Tänan!

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuu tagasi sain sellise diagnoosi, et koroona lõppeks (ja oleks ka eelnevalt lõppenud) fataalselt. Palun olge ettevaatlikud-ühiskonnas on ka nõrgemaid isendeid, kes ei taha olla karjaimmuunsuse 0,1% ohvrid. Tänan!

mul on väga kahju, et sa sellise diagnoosi said, aga ilmselt lõppeks fataalselt ka gripi põdemine. ja veel nii mõnegi haiguse. koroona ei ole siin suur erand, paljud tervele inimesele hästi talutavad haigused on nt pärsitud immuunsusega inimeste jaoks fataalse lõpuga. see paratamatult on nii.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on väga kahju, et sa sellise diagnoosi said, aga ilmselt lõppeks fataalselt ka gripi põdemine. ja veel nii mõnegi haiguse. koroona ei ole siin suur erand, paljud tervele inimesele hästi talutavad haigused on nt pärsitud immuunsusega inimeste jaoks fataalse lõpuga. see paratamatult on nii.

Kas sinu jaoks on nende esinemissagedus koroonaga võrreldav või milleks see jutt?

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sinu jaoks on nende esinemissagedus koroonaga võrreldav või milleks see jutt?

kui eluohtlikke haiguseid on mitu, siis nende esinemine kokku ei ole ilmselt tõesti madalam kui koroonal. sellised inimesed peavad end hoidma olenemata sellest, kas neid ohustab gripp või viiruslik kopsupõletik. või koroona.

+2
-2
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Enam ei jaksa – koroona oht