Esileht Imetamine Enda rumalusest?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Enda rumalusest?

Postitas:

Rinnad on mul olnud terve elu märgatava suurusega vasak väiksem. Nüüd peale sünnitust tegin vist elu suurima vea. Kuna haiglas öeldi et koguaeg hoida laps rinnal kui küsib siis nii ma ka tegin. Alguses ei saanud mitte kuidagi last väiksemale rinnale õigesti pandud ja ta näris selle katki. Niisiis oma targa peaga mõtlesin et lasen sel rinnal paar päeva puhata. Nüüd on tulemus see, et väiksem rind toodab küll piima kuid vähe..ja suurem rind on 3 korda suurem ja täitub hetketega. Tunni möödudes on nö paagid täis ja rind kõva, soe, suur ja valulik. Nüüdsest panen lapse ennem väiksemale rinnale ja siis suuremale. Kuid see suurem rind on nagu udar. Kas on lootust et kuidagi selles suuremas rinnas jääb piima vähemaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:20; 06.10 18:23; 07.10 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti jääb, anna paar päeva aega kehal kohaneda 🙂

Mul on samuti mitu korda üks rind teisest märgatavalt rohkem piima täis olnud, kui piimanäärme ummistuse tõttu olen pidanud üht rinda teisest rohkem andma. Tüütu värk on see rindade reguleerimine imetamisel olnud päris, aga paari päevaga on alati vähema piimaga rind rohkemal pakkumisel jälle rohkem piima täis läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle endale tundub, et kuna see ongi väiksem olnud terve elu siis nö tekibki sinna vähem piima 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:20; 06.10 18:23; 07.10 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka üks rind suurem ja läheb rohkem kõvaks kui teine, algul oli ikka päris hull, aga aja möödudes paremaks (pehmemaks) läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle endale tundub, et kuna see ongi väiksem olnud terve elu siis nö tekibki sinna vähem piima ????

Mul oli esimese lapsega ka nii, et silmnähtavalt väiksemasse rinda tekkiski vähem piima. Lapse söömise järgi sain sellest aru. No ja loomulikult häiris, et suurem rind tundus nüüd veel suurem. Mis ma siis üritasin teha? Hakkasin ka koguaeg last esmalt väiksemale rinnale panema (ITK imetamisnõustajate soovitusel!), et ehk seal ka tuleb piima rohkem ja rinna suuruse vahe ka veidike kahaneb tavapärasele vahele. Tulemus? peale 2 nädalat oli beebi kaka roheline ja limane :O Rääkisin imetamisnõustajaga ja nemad ei uksunud, et see sellest on. Aga kohe, kui läksin tavapärasele vaheldumisi rütmile tagasi, läks päeva-kahega lapse kaka normaalseks.

Mis ma siis järeldasin? laps sai ilmselt midagi liiga vähe kätte, nt nö rasvast järelpiima vb oli väiksemas rinnas ka vähem vmt.

Teise lapsega oli rindade “tootlikkus” juba võrdne, kuid suuruse vahe muidugi jäi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 08:54; 08.10 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle endale tundub, et kuna see ongi väiksem olnud terve elu siis nö tekibki sinna vähem piima ????

Mul oli esimese lapsega ka nii, et silmnähtavalt väiksemasse rinda tekkiski vähem piima. Lapse söömise järgi sain sellest aru. No ja loomulikult häiris, et suurem rind tundus nüüd veel suurem. Mis ma siis üritasin teha? Hakkasin ka koguaeg last esmalt väiksemale rinnale panema (ITK imetamisnõustajate soovitusel!), et ehk seal ka tuleb piima rohkem ja rinna suuruse vahe ka veidike kahaneb tavapärasele vahele. Tulemus? peale 2 nädalat oli beebi kaka roheline ja limane :O Rääkisin imetamisnõustajaga ja nemad ei uksunud, et see sellest on. Aga kohe, kui läksin tavapärasele vaheldumisi rütmile tagasi, läks päeva-kahega lapse kaka normaalseks.

Mis ma siis järeldasin? laps sai ilmselt midagi liiga vähe kätte, nt nö rasvast järelpiima vb oli väiksemas rinnas ka vähem vmt.

Teise lapsega oli rindade “tootlikkus” juba võrdne, kuid suuruse vahe muidugi jäi.

Jaaa ma nii andsingi ja lapsel on kaka roheline ja täiesti vedel. Varem oli mingeidki tükikesi sees kuid nüüd on vedel ja kõht koguaeg teeb korina häält ometi laps koguaeg rinnal ja kõht ees punnis. Ehk ss peaksin toitma vaid suurema rinnaga ja väiksemast lihtsalt välja lüpsma? Sest sealt tuleb küll lahjemat piima vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:20; 06.10 18:23; 07.10 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle endale tundub, et kuna see ongi väiksem olnud terve elu siis nö tekibki sinna vähem piima ????

Mul oli esimese lapsega ka nii, et silmnähtavalt väiksemasse rinda tekkiski vähem piima. Lapse söömise järgi sain sellest aru. No ja loomulikult häiris, et suurem rind tundus nüüd veel suurem. Mis ma siis üritasin teha? Hakkasin ka koguaeg last esmalt väiksemale rinnale panema (ITK imetamisnõustajate soovitusel!), et ehk seal ka tuleb piima rohkem ja rinna suuruse vahe ka veidike kahaneb tavapärasele vahele. Tulemus? peale 2 nädalat oli beebi kaka roheline ja limane :O Rääkisin imetamisnõustajaga ja nemad ei uksunud, et see sellest on. Aga kohe, kui läksin tavapärasele vaheldumisi rütmile tagasi, läks päeva-kahega lapse kaka normaalseks.

Mis ma siis järeldasin? laps sai ilmselt midagi liiga vähe kätte, nt nö rasvast järelpiima vb oli väiksemas rinnas ka vähem vmt.

Teise lapsega oli rindade “tootlikkus” juba võrdne, kuid suuruse vahe muidugi jäi.

Jaaa ma nii andsingi ja lapsel on kaka roheline ja täiesti vedel. Varem oli mingeidki tükikesi sees kuid nüüd on vedel ja kõht koguaeg teeb korina häält ometi laps koguaeg rinnal ja kõht ees punnis. Ehk ss peaksin toitma vaid suurema rinnaga ja väiksemast lihtsalt välja lüpsma? Sest sealt tuleb küll lahjemat piima vist.

ära lüpsa. Pane nii, et ühel toidukorral esmalt suurele ja siis väiksele (kui tahab veel – kui ei taha, siis ei taha) ja järgmisel korral vastupidi. Kui väiksemast tuleb vähe, siis tahab nagunii teisest juurde. Selline on normaalne toitmisrütm.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 08:54; 08.10 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mõlemad lapsed eelistanud vasakut rinda ja paremas piima seetõttu ka vähem. Samas kuu üritasin esimese lapsega tekitada rohkem piima paremasse rinda ja andsin sellest rohkem süüa, siis piima ei tekkinud ikkagi juurde sinna. Tekkis hoopis rinnapõletik ja ultrahelis näha, et selles rinnas osad piimajuhad väga kitsad, mistõttu ka piim voolab aeglasemalt ning ummistused võivad kergemini tekkida. Mõlemaid lapsi olen toitnud 80% vasakust rinnast ja 20% paremast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Enda rumalusest?