Esileht Väikelaps endale jalgratast, millele lapsetooli

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: endale jalgratast, millele lapsetooli

Postitas:
Kägu

kas on mingit vahet ka, no mingit käigukat ei hakkaks ostma. mõtlesin, et ostaks üldse velonaudist vana jalgratta, aga siis mõtlesin, et uued on ilmselt palju kergemad ja see on ju oluline kui lapsetool koos lapsega peal on.

ja teine küsimus, et kui plaanin sõitma hakata ikka kruusateedel ka ja mullaradadel, siis oleks lapsel ju vedrustust ka vaja. kus see vedrustus olema peab, et rattatool oleks vedrutatud?

nii palju küsimusi:)

aitäh!

kas need ajavad asja ära

http://www.hawaii.ee/px_custom/product_img/img_1691.jpg

vaatasin kõige odavamaid. et kas nad on kerged? ja on neil mingi vedrustus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: endale jalgratast, millele lapsetooli

Need uuemad rattad ei pruugi küll kergemad olla ega kauem vastu pidada kui pruugitud rattad.

Lastetoole on kahte sorti. Ühed käivad pakiraami peale, teised kinnitatakse selle posti külge, mille otsas sadul käib. See viimane variant on parem, sest sellega laps ei saa nii palju põrutada. Need ratta külge kinnitamise asjandused töötavad vedrustusena.

Please wait...
Postitas:
trioemme

mul on selline kogemus, et minu classiku naisterattale (ostetud hawaist kunagi ja üks odavamaid)mahtus belleli tool napilt ärasinna sadulaposti külge, samas meesterattaga polnud probleemi.minu rattal polnud eriti ruumi.st väga oluline on enne tooli ostmist proovida kas ta ka olemasolevale rattale sobib või siis vastupidi.
raami külge kinnitatav tool vetrub ise.süidan ka peamiselt maateedel.
targem oleks poes küsida ja proovida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rattatool peab olema sadulapostile kinnituv, siis vetrub ta ise. St, et tall ei toetu otseselt ratat peale ja vetrubki olenemata ratta vedrustusest. Mina arvan, et eeskätt tuleb osta korralik turvatool ja mugav ratas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

vaatasin, et lapsetoolid kõik kannatavad 22 kg. aga kui laps on raskem? niisama pakikale ei julge 4st veel panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vaatasin, et lapsetoolid kõik kannatavad 22 kg. aga kui laps on raskem? niisama pakikale ei julge 4st veel panna. [/tsitaat]
4-aastane sõidab juba ise…
Vedrustus ei pea olema mitte rattal, vaid rattatoolil (sellel lapse omal), seda funktsiooni täidavad kinnitamiseks mõeldud metallvardad. Rattatool kinnitatakse sadulaposti külge, pakiraamile pandavaid toole enam ei müüda, need põrutavad liiga palju. Pakiraam võetakse rattal maha. Selles mõttes on korviga naistekas hea, et kuskile vähemalt saab oma asju ka panna.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Väikelaps endale jalgratast, millele lapsetooli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.