Esileht Pereelu ja suhted Endine abikaasa rikkus mehe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Endine abikaasa rikkus mehe

Postitas:

Mees, kellega vahel seksin saab väga ruttu orgasimi. Võtsin teema ülesse, et leidku tehnikad, harjutagu või kasutagu peeniserõngast, et ma ka orgasmini võiks jõuda.
Ta ütles, et tema endine abikaasa õppis kiiremini orgasme saame. Vat ei usu, et muidu orgasmi ei saanud, aga rutiinse pereelu käigus sai õnn 2 minuti peale ajastatud. Orgasmi ei peaks mitte keegi teesklema.
Nüüd see loll mees elab teadmises, et temas pole häda, vaid naistes, kes ei suuda piisavalt kiireks ennast harjutada.

+22
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

irw. see mees ajab sulle lihtsalt pada.

Kui eelmine naine ikka oleks õppinud kiiresti orgasme saama, siis selle mehega seksides pidevalt orgasme saades ta vaevalt tolle mehe maha oleks jätnud. Küllap neil see mehe liiga kiire lõpetamine oli siiski üheks põhjuseks erinevate muude lahkuminekut tinginud asjaolude seas.

Kui sa selle mehega suhtes ei ole (kirjutad, et ainult mõnikord seksid), siis parem ära jända temaga rohkem. Otsi mõni normaalsem mees, kes viitsib ka veidi pingutada selle nimel, et naist orgasmini viia.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ei ole tihti vahekorras, siis ei saa eeldada, et ta suudab maratoni teha. See, mida sina samal ajal saad või ei saa, pole tema asi 🙂

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui te peaks nüüd laiali minema ja mees uue leidma, kes jälle teeskleb selleks, et meest kinni hoida, hakkab ta rääkima Sinust, kui mingist imelikust, kes ei olnud võimeline orgasme saama ja oli frigiidne.
mees, käs räägib oma endisest naisest selliseid intiimseid detaile tuleks kohe pikalt saata.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ei ole tihti vahekorras, siis ei saa eeldada, et ta suudab maratoni teha. See, mida sina samal ajal saad või ei saa, pole tema asi ????

Kelle asi see siis on? Nauding puutub ikka mõlemasse partnerisse, mitte et tüüp vastutab oma orgasmi eest ja naine pusib vaikselt enda oma kallal.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri on natuke provotseeriv ja eksnaisega pole seal muud seost kui see selgitab killukest lahkumineku tagamaadest. Lisaks sellele, et mees kaua vastu ei pea, tead sa sellest mehest nüüd ka nii palju, et tema on enda arvates see püha isik, kellega teised peavad kohanema ja mitte vastupidi. ISEGI kui see peaks tõsi olema mis ta sulle eksi kohta ütles, on see üks ääretult rumal asi, mida oma voodis olevale naisele öelda. Lisaks sellele, et mehest lihtsalt nõme isegi verbaalselt eksnaine voodisse tuua, on ka näha, et ta asub kaitsesse ja tahab su nö. paika panna. Öeldes lihtsalt, et ehk proovid kiiremini tulla, pole sel nii suur mõju. Ta ütleb midagi stiilis “kuidas siis sina ei saa kui teine sai”.
Ah, pikk jutt. Lühidalt – asi on siiski mehes ja peamiselt tema kahe kõrva vahel.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle selline mees meeldiks, kust ma ta leian?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 11:05; 26.08 19:47; 26.08 21:26; 29.08 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kellega vahel seksin saab väga ruttu orgasimi.

Kas ühtegi tarka meest siis ei leia, kellega vahel seksida?
Kui ei, siis võib vaid nentida, et pada leiab sobiva kaane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see naine tuli talle lihtsalt vastu ja tahtiski, et asi kiirelt lõppeks. Tean mida räägin, ma oma eksiga olin suht sama, seks oli väga s…haletsusvärk. Kas selle mehe nimi algab J- ga????????????

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 12:28; 26.08 16:37; 26.08 19:54; 26.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et sa ajad “kiiremaks harjutamisele” sõrad vastu 😀 laisk, jah?! 😀
No nii lolli juttu annab ikka ajada. Tõenäoliselt hakkas eksnaine lihtsalt teesklema ja sinna nahka osaliselt see tema abielu läkski. Muidugi võib naistel kogemuste ja nt peale sünnitust vms olla orgasmi saamine palju lihtsam ja kiirem kui noorena, aga see nüüd vaevalt õpitav on, asi on ikka mehe väheses pidavuses. Tegelegu siis sinuga enne, kui kaheminutiseksiks läheb.

Aga tegu on arvatavasti kõige jaburama asjaga, mida ma lugenud olen, milles eks on süüdi. Mees ei viitsi niipaljugi, et natuke tagasi hoida ja selles on ka eks süüdi…

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 12:31; 27.08 08:53; 27.08 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, ma kardan, et see eelmine polnud üldse voodielust huvitatud, 2 minutiga teeskles O. ära, et mehest ruttu rahu saada. ????

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ei ole tihti vahekorras, siis ei saa eeldada, et ta suudab maratoni teha.

Mis pagana maratoni?! Kui mees teab õigeid “nuppe”, siis saab naine orgasmi sama kähku kui mees. (enamik naise suudab endale ise kähkukaid tekitada ilma mingite maratonideta.) Mõni mees ei tea ega oska küsida ka. Arvab, et temapoolne nauding on iseenesest nakkav ja naine saab kah.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga äge, sinu arvates endine kaasa vastutab selle eest, kui mees on jobu ja ei vaevu sinuga arvestama? Tõsiselt hea loogika.

Ja sulle teadmiseks, et päriselt ei pruugi sugugi iga naine pikka vahekorda tahta, see 2 minutit võib olla vägagi piisav. Ma iial ei viitsiks voodis seksiga mingit pikka maratoni pidada, milleks see? Eelmäng on see, mis on pikk ja mis erutuse nii üles kruvib, et vahekord ise on ainult formulerimise küsimus, kestvusspordiga ei ole vaja tegeleda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.08 16:08; 26.08 19:10; 26.08 19:56; 26.08 20:01; 27.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga äge, sinu arvates endine kaasa vastutab selle eest, kui mees on jobu ja ei vaevu sinuga arvestama? Tõsiselt hea loogika.

Ja sulle teadmiseks, et päriselt ei pruugi sugugi iga naine pikka vahekorda tahta, see 2 minutit võib olla vägagi piisav. Ma iial ei viitsiks voodis seksiga mingit pikka maratoni pidada, milleks see? Eelmäng on see, mis on pikk ja mis erutuse nii üles kruvib, et vahekord ise on ainult formulerimise küsimus, kestusspordiga ei ole vaja tegeleda.

Huvi pärast küsin, kui vana sa oled ja kirjelda oma orgasmi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 12:28; 26.08 16:37; 26.08 19:54; 26.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi pärast küsin, kui vana sa oled ja kirjelda oma orgasmi.

Kuidas vanus asjasse puutub? Vanus on ligi pool sajandit. Ja selline olen ma olen olnud kogu oma seksuaalselt aktiivse ea (alustasin 30 aastat tagasi) ning seksi naudin väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.08 16:08; 26.08 19:10; 26.08 19:56; 26.08 20:01; 27.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi pärast küsin, kui vana sa oled ja kirjelda oma orgasmi.

Kuidas vanus asjasse puutub? Vanus on ligi pool sajandit. Ja selline olen ma olen olnud kogu oma seksuaalselt aktiivse ea (alustasin 30 aastat tagasi) ning seksi naudin väga.

Siis õpeta küülik enda käe järgi välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 11:05; 26.08 19:47; 26.08 21:26; 29.08 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi pärast küsin, kui vana sa oled ja kirjelda oma orgasmi.

Kuidas vanus asjasse puutub? Vanus on ligi pool sajandit. Ja selline olen ma olen olnud kogu oma seksuaalselt aktiivse ea (alustasin 30 aastat tagasi) ning seksi naudin väga.

Aga kirjelda orgasmi mis seksides saad. Ma ei kujutaks ette, ok, kui mees viitsib pikalt keelekat teha, kliitorit ja g punkti stimuleerida, siis saab niisama ka, aga aega võtab see ikka minimaalselt 15 minutit.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 12:28; 26.08 16:37; 26.08 19:54; 26.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis õpeta küülik enda käe järgi välja.

Milleks? Mul on mees olemas ja suurepärane klapp meil voodis. Nii ärritab sind kohe see, et kõik ei olegi täpselt sinusugused, et pead kohe solvata proovima? Sa nagu tõesti arvad, et sinu kogemus võib kõikidele laiendada? Sinu rõõmuks veel, ma olen suuteline orgasmi isegi täiesti ilma vahekorrata saama, isegi kliitorit ei ole vaja puutuda. Piisab rindade simuleeirmisest ja saangi, ärritav sulle, eksole?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.08 16:08; 26.08 19:10; 26.08 19:56; 26.08 20:01; 27.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kirjelda orgasmi mis seksides saad. Ma ei kujutaks ette, ok, kui mees viitsib pikalt keelekat teha, kliitorit ja g punkti stimuleerida, siis saab niisama ka, aga aega võtab see ikka minimaalselt 15 minutit.

Orgasm hakkab peast. Ja ei, ei ole vaja 15 min stimuleerida G-punkti, 15 minutiga läheks mul juba valusaks, orgasm tuleb ikka üsna ruttu. Nagu juba ütlesin, võin saada orgasmi ka nii, et kliitori vastu üldse ei puutu, rindade stimuleerimisest.

Kas sa vibraatoriga tehes ka pead 15 minutit stimuleeirma? Mina mitte, väga kiiresti tuleb. Aga mehega on muidugi parem:)

Siin ei olegi midagi kirjeldada, inimesed on erinevad, ma olen sinust erinev ja sina oled ilmselt mõnest teisest või kolmandast käost erinev.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.08 16:08; 26.08 19:10; 26.08 19:56; 26.08 20:01; 27.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa lased sellisel isendil enda sisse tühjendada? Üks kord juhtub, teine kord?…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei viitsi voodis naist rahuldada, aga süüdi on endine abikaasa? Et mees voodis suurt midagi pihta ei oska hakata, võis olla hoopis nende lahkumineku põhjuskes.

Ma nõustun eespool kirjutajatega, et maratoni polegi vaja, õiged nipid teada, siis saab ka naine väga kiiresti orgasimi. Kui vaginaalselt ei saa, siis kliitori stimuleerimisega ei ole küll mingit 10-15 minutit vaja. Kui muidu ei õnnestu, siis vibraatorist võib abi olla. Ja rinnanibude + kliitori stimuleerimine, ka väga kiire tulemus.

Soovitaks, et mees rahuldaks kõigepealt sind, kas keelekat tehes, vibraatoriga vmt, siis oleks tema kord tähelepanu saada. Ja kui hästi läheb, saab naine sel moel ka mitu orgasimi ühest vahekorrast, esimene kliitorit stimuleerides, seejärel on nö pinnas juba hea, tuleb järgmine nt mehega vahekorras olles väga kiiresti järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis õpeta küülik enda käe järgi välja.

Milleks? Mul on mees olemas ja suurepärane klapp meil voodis. Nii ärritab sind kohe see, et kõik ei olegi täpselt sinusugused, et pead kohe solvata proovima? Sa nagu tõesti arvad, et sinu kogemus võib kõikidele laiendada? Sinu rõõmuks veel, ma olen suuteline orgasmi isegi täiesti ilma vahekorrata saama, isegi kliitorit ei ole vaja puutuda. Piisab rindade simuleeirmisest ja saangi, ärritav sulle, eksole?

Ilmselgelt oled sa metsa poole. Oma isiklikust orgasmist võid oma küülikutega rääkida. Ma loodan, et mees su maha jätab kui tal muidugi rohkem mõistust. Sellises eas ja ei mingit eneseväärikust pole oma elu jooksul omandanu. LABANE! Häbi võiks olla, ise oled alt juba hall.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 11:05; 26.08 19:47; 26.08 21:26; 29.08 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mina oma elus imeasju kuulnud, aga seda, et mehe väheses pidamises eksnaist süüdistatakse, kuulen küll esimest korda. Nagu. Tõsiselt?
Kuidas jääb sellega, et inimene on kohanemisvõimeline ja õppimisvõimeline? Kuidas jääb sellega, et tangot tantsitakse kahekesi? Kuhu jääb ülistatud meeste tahtejõu ja mõistuse triumf nõdra liha üle?
Loogiline on ikka, et mees ongi kogu aeg selline küülik olnud ja noh, eksnaine on lihtsalt käepärane tont seinale maalimiseks. Buuhuu, hirmus eksnaine varitseb pimedusest!
(ma saaks aru, kui eks oleks tekitanud mingeid hingelisi traumasid ja sellega seksualfunktsiooni häireid, aga lihtsalt…)

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan küll süü omaks, et olen oma elukaaslase ära rikkunud.
Aastaid sai seda vanainimese väärki tehtud lihtsalt selleks, et ruttu kaelast ära saaks.
Nüüd kui lapsed on suured ja oleks aega kasvõi mitu päeva järjest kehalistele naudingutele pühendada, tahab tema ikka vanaviisi kähkukat, millest mina mitte midagi ei saa.
Nüüd ta on mind ikka kuulama hakanud ja üritab “ennast parandada”.

Vahel ma mõtlen, et kui ta kõrvalt peaks panema, siis see teine naine tunneb mulle kindlasti kaasa…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kirjelda orgasmi mis seksides saad. Ma ei kujutaks ette, ok, kui mees viitsib pikalt keelekat teha, kliitorit ja g punkti stimuleerida, siis saab niisama ka, aga aega võtab see ikka minimaalselt 15 minutit.

Orgasm hakkab peast. Ja ei, ei ole vaja 15 min stimuleerida G-punkti, 15 minutiga läheks mul juba valusaks, orgasm tuleb ikka üsna ruttu. Nagu juba ütlesin, võin saada orgasmi ka nii, et kliitori vastu üldse ei puutu, rindade stimuleerimisest.

Kas sa vibraatoriga tehes ka pead 15 minutit stimuleeirma? Mina mitte, väga kiiresti tuleb. Aga mehega on muidugi parem:)

Siin ei olegi midagi kirjeldada, inimesed on erinevad, ma olen sinust erinev ja sina oled ilmselt mõnest teisest või kolmandast käost erinev.

Mul võib rindade stimuleerimiseks kerge jutt üle selja joosta küll vahel. Aga õige orgasm, kus vaagnapõhjalihaste tõmlemise esile kutsub vajab rohkem tööd. Lucky you

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 12:28; 26.08 16:37; 26.08 19:54; 26.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nõustun eespool kirjutajatega, et maratoni polegi vaja, õiged nipid teada, siis saab ka naine väga kiiresti orgasimi. Kui vaginaalselt ei saa, siis kliitori stimuleerimisega ei ole küll mingit 10-15 minutit vaja. Kui muidu ei õnnestu, siis vibraatorist võib abi olla. Ja rinnanibude + kliitori stimuleerimine, ka väga kiire tulemus.

See jutt meenutab pigem mingit kodumasina manuaali, a la keera seda nuppu ja pööra toda kangi ning hakkavadki masinal tuled vilkuma. Iga naine on ikka erinev, sellist universaalset juhendit pole olemas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks, et mees rahuldaks kõigepealt sind, kas keelekat tehes, vibraatoriga vmt, siis oleks tema kord tähelepanu saada. Ja kui hästi läheb, saab naine sel moel ka mitu orgasimi ühest vahekorrast, esimene kliitorit stimuleerides, seejärel on nö pinnas juba hea, tuleb järgmine nt mehega vahekorras olles väga kiiresti järgi.

Selliselt toimides võib naine ka 2-minutilise vaginaalse ühte ajal 3-4 orgasmi lisaks saada. Ei pea tingimata pikalt nühkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks, et mees rahuldaks kõigepealt sind, kas keelekat tehes, vibraatoriga vmt, siis oleks tema kord tähelepanu saada. Ja kui hästi läheb, saab naine sel moel ka mitu orgasimi ühest vahekorrast, esimene kliitorit stimuleerides, seejärel on nö pinnas juba hea, tuleb järgmine nt mehega vahekorras olles väga kiiresti järgi.

Selliselt toimides võib naine ka 2-minutilise vaginaalse ühte ajal 3-4 orgasmi lisaks saada. Ei pea tingimata pikalt nühkima.

Kui on seda tüüpi naine. Samas, mina ei usu, et see juhend väga kindlalt garantii annab, et kahe minutiga naine multiorgasmides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ärgem nüüd ahneks mingem, daamid, teemaalgataja vast oleks rahul esialgu isegi ühega, kui mees vähegi viitsiks tema heaoluks vaeva näha 😀 Selline, kes ise eelmänguks midagi ei tee ja seks ongi 2 minutit- no siis on isegi hea, et sa sellisega abielus pole, vaid ainult “vahel seksid”, kergem lahti saada. Kui mingi seksipartner on nii vilets, siis minu jaoks poleks see nagunii pikalt pidav suhe, ERITI kui mees õigustab ennast nii lollakal moel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 12:31; 27.08 08:53; 27.08 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jutt meenutab pigem mingit kodumasina manuaali, a la keera seda nuppu ja pööra toda kangi ning hakkavadki masinal tuled vilkuma. Iga naine on ikka erinev, sellist universaalset juhendit pole olemas.

Jah, iga naine on erinev. Ja seepärast ongi ogar naist võrrelda eelmise naisega ning arvata, et ta peab täpselt samamoodi toimima nagu eelmine. Ikka iga paar peab ise leidma selle, kuidas nad kokku sobivad, kuidas teineteist rahuldada ning maksimaalselt hea tulemus saada.

Eelmiste kaasade eelistused ei puutu siin kuidagi asjasse ning eelmised ei saa kuidagi süüdi olla selles, kui uue kaasaga seda klappi ei leia. Kui mees sellise vabanduse toob ja ei soovigi naist kuulata ning temaga arvestada, siis on mees lihtsalt jobu. Ja vastupidi muidugi ka, naine peab samamoodi meest kuulama ning koos peavad nad otsima lahendusi, kuidas mõlemal hea oleks. Ei tundu ka eriti kaval öelda mehele, et et leidku tehnikad, harjutagu vmt, see on selline ultimaatumi vormis ütlemine ning ei ole just hea alus voodis üksteise rahuldamisele. Et kui teemalgataja just sellist väljendust otse kasutaski, siis on paar parajaid kokku sattunud ja loopigu aga ultimaatumeid ja võrrelgu eelmiste kaasadega, head nahka sest ei tule niikuinii.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.08 16:08; 26.08 19:10; 26.08 19:56; 26.08 20:01; 27.08 10:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Endine abikaasa rikkus mehe