Esileht Pereelu ja suhted Endine elukaaslane ahistab

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Endine elukaaslane ahistab

Postitas:

Elukaaslane lõpetas u 3a tagasi päevapealt meie suhte. Palus välja kolida, keelas igasuguse suhtlemise (helistamine, meilimine jms) ära. Ütles vaid, et meil ühist tulevikku pole ja ta ei taha enam minust midagi kuulda.
Võtsin siis selle teadmiseks, et ongi kõik. Leidsin endale uue elukoha ja elu läks edasi. Mitu aastat peale lahkuminekut ei toimunud mitte mingit suhtlemist. Kuigi elasime samas linnas, me isegi ei kohtunud juhuslikult.
Eelmisel suvel aga ta saatis meili sooviga kokku saada. Väitis, et tahab meist rääkida. Ma ei viitsinud kohtumist kokku leppida, palusin tal selgituse meilile saata. Kirjutas, et tahab siiski ühist tulevikku. Mina vastasin, et ei ole huvitatud.
Siis hakkasid telefonikõned, SMSid, meilid. Palusin teda ennast rahule jätta. Selgitasin küll konkreetselt, et meil ei ole enam ühist tulevikku.
Helistas ikkagi. Mina enam kõnesid vastu ei võtnud. Siis hakkas ta mulle töötelefonile helistama. Minu jaoks väga häiriv ja ebamugav. Pidin kolleegidele selgitama, mis toimub (väga piinlik on), ja paluma, et kõnesid ei ühendataks enam. Aga ta helistab erinevatelt numbritelt.
Nüüd paar korda on ta mind õhtuti maja ees ootanud. Eile õhtul kui koju läksin, istus ta mu aias pingil. Ehmatasin päris kõvasti, sest oli juba pime ja ma arvasin, et mõni pätt on mind varitsemas. Rääkisin temaga ja palusin veelkord kõik see värk lõpetada. Aga ta raiub nagu rauda, et ‘proovime veelkord’. Mina ei taha, aga ta ei paista sellest aru saavat. Ütleb, et ma jonnin meelega.
Mida teha? Mõtlesin politseisse avalduse teha, aga kuna ta pole mind kunagi ähvardanud, siis vaevalt asi menetlusse võetakse. Kuidas käituda pealetükkiva inimesega?
Pikk jutt, aga mure suur… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan täiesti, mul hetkel samuti terror, kuigi teise kandi pealt.

Politseilt võid nõu ikkagi küsida. Mine oma kohaliku konstaabli jutule, ma usun, et nad oskavad nõu anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle talle, et sulle meeldivad hoopis naised ja mõte suhtest mehega ajab südame pahaks. ärgu võtku isiklikult.
Kui tunned tema vanemaid, vendi, sõpru – räägi nendega, ehk ta kuulab neid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiks kohaliku konstaabliga. Avalduse kirjutamiseks ehk alust pole, aga jälje pead sa sellisest ahistamisest maha jätma. Inimene on ilmselgelt vaimse häirega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta sellest veebikonstaabli alajaotuse all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sinu poolt on peamine-ära anna alla ja korruta kogu aeg, et sa said tookord väga haiget ja nüüd lausa vihkad teda 😀

Muidugi seda võid ka öelda, et sa nüüd oled rohkem nagu naistega koos :D:D

Äkki on tal mingi võlg või muu jama, et sinu seljataha pugeda soovib?

Ütle, et ülessoendatud supp läheb ruttu hapuks ja sa ei usalda teda enam jne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei tea…mina küll isegi ei hakkaks arutama temaga seda teemat enam,et miks ma teda ei taha enam ja bla bla bla…. no kaua võib noh.
ütlegi talle nii, et sa mõtled seda tõsiselt, et teda enam ei taha tagasi ning ütle talle sedagi, et kui ta sind veelkord tülitab, teed politseisse avalduse, et ta sind ahistab(no kuuule sa saad isegi aru et see asi on normaalsuse piiridest väljunud, helistab sulle töötelefonile jne). ja siis peagi oma sõna ja teegi nii.
see peaks ta maa peale tooma ja ta peaks aru saama et tal pole enam mingit lootust. ning kui ta sind peale seda ikka veel rahule ei jäta, siis tänbad ennast et politseisse avalduse tegid või lihtsalt sellest rääkimas käisid. tundub jah veits vaimse puudega see mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

avaldus politseisse, seal tehakse piisavalt hästi selgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ütle talle konkreetselt ja kindlalt, et sellise inimesega nagu tema, kes PÄEVAPEALT OMA KAASLASE KODUST VÄLJA TÕSTAB, ei tohiks ükski endast lugupidav naine mitte mingisugust suhte mõtet arendada. Sina ei andesta talle seda mitte iialgi ja kui tema oma peas seda ette kujutab, vajab ta ravi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 08:33; 08.03 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga totter soovitus on see, et ennast lesbiks valetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 08:33; 08.03 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul mingit boyfriendi pole, kelle selja taha peitu pugeda? Noh selles mõttes, et ütled, et sul on juba uus elu ja uus mees, misasja ta õige mõtleb?! Muidugi lisa ka seda, et isegi kui sul poleks uut meest, sa temasuguse jõhkardiga, kes sind selgitamata rängalt solvas, mingit tegemist ei teeks. Ära karda olla otsekohene, ütle keerutamata välja, et sa pole temast huvitatud ja pigem on ta sulle ebameeldiv inimene. Tõenäoliselt on sinu probleem, et oled liiga hea inimene ega taha talle selge kuu peale saatmisega haiget teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et mingeid selgitusi ei ole vaja… ütle lihtsalt, et jäta mind rahule, ma ei ole huvitatud… ju ta su jutust ja sellest et temaga diskussiooni langed loeb ikka välja, et ju sa ikka natuke huvitatud oled aga lihtsalt moe pärast pipardad
politseisse tee ka avaldus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma arvan, et mingeid selgitusi ei ole vaja… ütle lihtsalt, et jäta mind rahule, ma ei ole huvitatud… ju ta su jutust ja sellest et temaga diskussiooni langed loeb ikka välja, et ju sa ikka natuke huvitatud oled aga lihtsalt moe pärast pipardad
politseisse tee ka avaldus[/tsitaat]

täitsa nõus. pole vaja midagi talle seletada ja põhjendada. ja see soovitus, et öelgu, et lesbi, on täiesti debiilne.

aga kõhedaks teeb see, et see nii kaua kestab.

politseiga võiks konsulteerida siiski.

Daily Mailis täna ka lugu, kuidas üks oma eksi 8 aastat ahistas ja siis äragi tappis.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2111869/At-law-make-stalking-crime-time-offenders-facing-years-jail.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Endine elukaaslane ahistab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.