Esileht Rasestumine ja lapse ootamine endomeetrium ja ivf

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: endomeetrium ja ivf

Postitas:

kes läbinud ivf, oskab ehk vastata.
täna tsükli 9 päev ja punksioon on mõeldud esmaspäeva. juba täna oli endomeetrium 13mm. Kas see pole liiga palju? see ju kasvab veel nädalaga ja ka siis on implateerumiseni veel aega. äkki läheb liiga paksuks? arst ei kommenteerinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:18; 11.04 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti kellegil kogemusi poel? kes ivf teinud, teil ju ka mõõdetud? mis tulemus oli? kaua, mis ajani see endomeetrium kasvab veel ja kui paks on liiga paks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:18; 11.04 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei oska su küsimusele vastata kuigi tegin märtsis just IVF-i. Mäletan ainult, et endomeetrium oli üsna paks aga kui paks, seda pole epikriisides kirjas. Meil on mingid UH-pildid ka kodus numbritega aga ma pole kindel, kas ma sealt õiget informatsiooni leiaksin. Arst muidu mõõtmise ajal ütles küll, 17 mm oli vist mingil hetkel, võib-olla viimases UH-s enne punktsiooni? Mingi 12 mm oleks ka nagu meeles.

Mul jäi siirdamine ära aga põhjuseks ei olnud endomeetriumi paksus, vaid hoopis hüperi oht. N.ö. siirdamise päeva UH-s küll arst mainis, et endomeetrium on IVF-i ravimite tõttu liiga küps ja ei ole enam siirdamiseks ideaalne aga põhimõtteliselt see siirdamist ei oleks takistanud. Usun, et sul pole põhjust liigselt muretseda, lõpuks ikka arst teeb otsused vastavalt sellele, mis kõige parem on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine endomeetrium ja ivf

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.