Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valu enne paevi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Valu enne paevi

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 23:11; 18.12 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see paksus peaks olema ov päevaks. pärast ovi veel mõni päev limaskest pakseneb, maksimum on nädal peale ov, siis kui rasedust ei teki, hakkab osadel juba paksus vähenema. vahetult enne päevi mõnel on juba osa limaskestast ära irdunud võ kokku vajund.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ca 5-7mm peaks olema ov ajaks, hiljem kasvab see veel, sest pesastumine toimub üldjuhul 6-10päeva pärast ovd ja selleks ajaks on limaskesta paksus  ca 1cm. Üle 16mm loetakse liiga paksuks (aga kui tekib rasedus, siis muidugi limaskest ei eritu ja kasvabki paksemaks, kuigi alguses veel loodet pole näha).

0,4cm enne päevade algust on ikka päris õhuke ja selles tsüklis ei oleks sul saanud raseduste tekkida, sest pesastumise kohta pole lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jah 2 viimast kuud enne päevi 4mm,kuidas siis saab vereeritus samas suur olla, sellest ma aru ei saa.

Üks mõõtmine oli siis teoreetiliselt 9 päeva peale ov.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 23:11; 18.12 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olulised on ka hormoonid. Mul oli mitu aastat hormonaalne tasakaalutus – hormoonid paigast ära. Pidevalt oli määrimine, ülepäeva verejooks – samas emaka limaskest praktiliselt olematu. Arst tahtis kirurgilisele puhastusele saata (umbes nagu ebaõnnestunud raseduse puhul vahel tehakse), kuid UH-g a vaadates nentis, et seal poleks midagi kraapida. Seega jah – olematu endomeetriumiga on küll võimalik pikk veritsus.

Enne seda hormoonijama oli mul lühike mens – kaks päeva kerget veritsust ja valmis. Aga eduka  raseduse jaoks suutsin vähemalt 8mm kasvatada (sattusin juhuslikult UH-sse, kui läksin peale järjekordset katkemist järelkontrolli. Uut rasedust polnud veel näha, arst arvas, et päevad hakkavad. Ei hakanud).

Kui ma selle hormoonijama lõpuks kontrolli alla sain (lõputu määrimine lõppes), siis kuu aega hiljem oli emaka limaskest ikkagi nii õhuke, et niipea mensi taastumiseks lootust ei antud. Aga võta näpust – päevad hakkasid täpselt 2 päeva pärast arstivisiiti (kus öeldi jälle, et mingeid päevasid niipea ei tule, kuna limaskest olematu). Õnneks sain oma asjad korda ja nüüd on mitu aastat hormoonid paigas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus, et pole oluline. Mul ka umbes nii paks oli see limaskest noorelt, aga rasedused tekkisid kergesti. Verd paar kuni 3 p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valu enne paevi