Esileht Kodunurk Energeetiliselt hea maja, hästi hingav ja südamega tuksuva looga, ..

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Energeetiliselt hea maja, hästi hingav ja südamega tuksuva looga, ..

Postitas:
Kägu

Miks minul sellist luuleandi ei ole?

https://www.kv.ee/muua-energeetiliselt-hea-maja-hasti-hingav-ja-suda-3435688.html

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on luuleand, aga näe, ei oska rallit sõita. Miks ma küll ei oska rallit sõita?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleks nagu kuulutuste üle iroonitsemine, selline ei saa ju ometi tõsine kuulutus olla?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ostaks, sest ma pole koerainimene.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kaaruks! ????????????

Eks mingitele kristalliveeretajatele ja valgusolenditele läheb niisugune huina-muina peale, aga neil pole jälle üldiselt raha. Maja ise on minu jaoks inetu (nagu tuuletõkkeplaadile löödud laudisega kõrge ja kitsas kuur).
Pildistamise ajaks oleks pisut koristanud ka.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ammu midagi nii koledat näinud. Omanikul jutt jookseb, aga maja seisundi kohta info praktiliselt puudub. Ei kutsu ostma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks minul sellist luuleandi ei ole?

https://www.kv.ee/muua-energeetiliselt-hea-maja-hasti-hingav-ja-suda-3435688.html

???? Ma ei tea, kuidas päriselt, aga välja näeb see “korter” nagu puukuurist oleks püütud elamine teha. Ei kutsu ostma, luuleline või mitte.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heldeke, ma näen eeskoda, aga kus ülejäänud korter on?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lausa ulme valdkonda kuulub aga see lause – elektriküte – mugav ja odav

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mingi suurema maja hoovi peal asuv vana sara, mida on siis püütud elamiseks kohandada. See ongi reaalselt mingi mitteeluruumiks mõeldud abihoone.

Loeme kuulutusest: “Vee-ja kanalisatsiooni valmidus, olemas projektid ja load. Kasutusluba on võimalik saada peale vee-ja kanalisatsiooni trassiga ühendamist.”

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas akvaarium ja lilled vett saavad kui vett selles hästi hingavas majas ei ole?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaruks keset akent niisama seismas, mis selle point küll peaks olema? Et tunduks, nagu oleks kaks erinevat ruumi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mingi suurema maja hoovi peal asuv vana sara, mida on siis püütud elamiseks kohandada. See ongi reaalselt mingi mitteeluruumiks mõeldud abihoone.

Pärast ostu ütleb suure maja omanik: lammuta see kuur minu maalt ära!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas müüakse kinnistut (st  maja koos maaga) või korterit ehk korteriomandit?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.kv.ee/muua-energeetiliselt-hea-maja-hasti-hingav-ja-suda-3435688.html

Kuulutuses on: müüa korter, 53 ruutu.

nii et pole seegi kindel, kas sellesse “majja” kolivad inimesed üldse seal õueala kasutada tohivad 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas müüakse kinnistut (st  maja koos maaga) või korterit ehk korteriomandit?

Kui see kinnistu ei ole, kelle oma siis on maa? See aia ääreke vaevalt linna/riigi oma on, ongi suure maja omaniku oma või?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lausa ulme valdkonda kuulub aga see lause – elektriküte – mugav ja odav

Järsku on oma energiapark? Meil on ja on tõesti odav (makstakse peslegi) ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loeme kuulutusest: “Vee-ja kanalisatsiooni valmidus, olemas projektid ja load. Kasutusluba on võimalik saada peale vee-ja kanalisatsiooni trassiga ühendamist.”

Huvitav, kas sellist pinda siis üldse korteri pähe tohib müüa?

????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rõlge! Nagu oleks miski koobas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kogu selle imeliku ehitise täidab see korter või on seal veel kortereid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sellises asjade kuhjas saaks energeetiliselt hea olla?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????
Too imenikerdis sai alguse vanast garaažist.
Kinnistu on sama suur kui see “korter”. See aiaääreke, mida mainiti – seda müüja kindlasti esitleb kui majaesist hoovi…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi midagigi korterist endast nägi? Mina näen ainult mööblit ja kola. Ühe pildi peal natuke seina ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin aadressi ja tuli meelde, et me oleme sealt mööda jalutades ikka imestanud, et mis imelik moodustis see seal seisab. Pole nagu korter, päris kuur ka mitte, garaažiks nagu ka ei passi. Lõpuks arvasime, et ju majaühistu kohendas vana kasvuhoone ümber. Noh, niisama istumiseks või väiksemate pidude korraldamiseks. Nüüd siis tuleb välja, et korter. Rohkem ei oskagi midagi lisada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jutuvada peab juhtima tähelepanu kõrvale reaalsusest ja tekitama tunde, et saad midagi ebareaalset imelist. 57 ruutmeetrise lapikest maad Eestimaa pinnal.
Müüa energiasäästlik ja rohelise mõtteviisiga inimestele tulevikukodu. Minimaalselt ruumi, aga hingamiseks tasuta hapnik, segatuna väikese osakesega linnaõhu kokteilist, mis annab meeldiva nüansi, et te ei ole ilma üksi. Seda segu võite vabalt hingata nii päeval, kui ka isegi öösel. Naabrite luba selleks on olemas. Parim pakkumine neile, kes päris hästi ei tea, mida nad tahavad, aga on soov ennast leida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks arvad, et maad üldse saad?

Huvitav mida pangad sellise ostuks laenu andmisest arvaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav mida pangad sellise ostuks laenu andmisest arvaks?

Ma arvan, et pank sellise jaoks laenu ei anna, kui keegi soovib osta, siis peab ilma laenuta ostma.

Ise soovisin kunagi osta korterit, kus oli ümber ehitatud vannituba koos saunaga. See oli ehitatud trepikoja arvelt, väidetavalt olid kõik naabrid sellega nõus olnud, aga kuna polnud kirjalikku kinnitust, siis pank laenu ei andnud. Pidin edasi otsima.  Kahju, väga ilus avar vannituba oli 😀 Korter ise oli ka täitsa korralik, võrreldes siinse kuulutuse “majaga” lausa palee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Kodunurk Energeetiliselt hea maja, hästi hingav ja südamega tuksuva looga, ..