Esileht Ilu ja tervis enese lõikumine – armid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: enese lõikumine – armid

Postitas:

Mida võiks apteegist osta, et armide paranemine kõige paremini edeneks?
Armid on umbes ühe kuu vanused.

Googeldades leidsin tooted Bio-oil https://www.apotheka.ee/bio-oil-nahahooldusoli-60ml-pmm0112543ee
ja Mederma Advanced Scar Gel (seda vist eestis ei müüda aga netist saab tellida)

Või mõjuks keemiline koorimine paremini?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dermatix kreem, mitte päikest peale lasta, pikad varrukad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on päike ja keemilist koorimist ei soovita keegi, tekitad endale pigmendilaigud ka veel. Sügisel võid proovida.
Lõikumisega tee lõpp, maanda end kuidagi teistmoodi, leia mingi viis. Apteegist küsi armiplaastreid ehk silikoonplaastreid – ma nime enam ei mäleta, aga tõhusad on. Tõhusamad, kui igasugu kreemid. Neid plaastreid on igas suuruses. Saad kombineerida kreemiga – plaaster ja kreem vaheldumisi. Minu kogemus on põletusarmiga ja keisriarmiga, mõlemad said plaastritega korda. Näha on, aga pole hullu! Kohe varakult kui haav paraneb, tuleb hakata kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et sa oled iseenda vigastamisega lõpparve teinud.

Kui päris aus olla, siis need armid ei kao mitte kunagi. (Taanduvad ja muutuvad vähem märgatavateks, aga ei kao).

Enesevigastamise armid on miski, millega tuleb elama õppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas see enesevigastamine on ka selle põlvkonna moeasi? Ei mäleta enda noorpõlvest küll, et keegi lõikumisega tegelenud oleks. Ameerika filmidest eeskuju saadud?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas see enesevigastamine on ka selle põlvkonna moeasi? Ei mäleta enda noorpõlvest küll, et keegi lõikumisega tegelenud oleks. Ameerika filmidest eeskuju saadud?

Uskumatult loll kommentaar. Hoia parem suu kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis enese lõikumine – armid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.