Esileht Pereelu ja suhted enesega kimpus:(

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: enesega kimpus:(

Postitas:

Tahan hingelt ära saada ja ehk oskab, tahab keegi ka natuke nõuga abiks olla. Ütlen kohe algatuseks ära, et ma olen abielus ja laste ema.
Mure aga seotud töökohaga.
Töökoht on selline, et pean suhtlema palju ja erinevate inimestega. Töö mulle meeldib. On pingeline ja huvitav.
Tööga seoses olen suhelnud ühe meesterahvaga. MIna olen temale klient.Igati meeldiv suhtleja,tore meesterahvas, oma töös on ta igati õigel kohal.
Mure on selles, et ma ei oska temaga kuidagi suhelda. No ei oska.
Meesterahvas on öelnud mulle kenasti, aidanud ka tööalaselt. Oleme ka rääkinud mitte töistel teemadel. Müügiinimesed teevad seda ju tihtilugu.

Ja nii kui ta meil majas on, olen mina nagu totakas. No ei ole armumine. Jah, ta on sümpaatne aga see on kuidagi midagi muud. Tekitab ärevust. Kohmetust.Ja ma ei suuda talle otsa vaadata. Selline tunne, et vaatab must läbi, loeb kõiki mõtteid.
Tean, et ta on abielus ja laste isa ja ma olen 100% kindel, et ta on oma perega õnnelik.

Ma lihtsalt ei saa aru, mis see on??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:23; 04.10 19:31; 06.10 11:08; 07.10 08:51; 09.10 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millega võrreldes sa ei oska temaga suhelda ? Kuidas sa tead, kuidas on temaga õige suhtlemine, et saad hinnata et ei oska ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikidest inimestest ei pea alati romantikat ostima. Mõnikord võivad inimesed üksteisele meeldida platoonilisielt. Mulle ka meeldivad paljud inimesed, nii mehed kui ka niased, see ei tähenda, et kohe peab mingi suhe vms olema. Mõne inimesega tunneb ennast kohmetumalt ja mõnega mitte. See ei tähenda mingit petmist või selle plaanimist. Elu ei ole nii must valge vaid ikka väga värviline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin selle all seda, et mul ei ole mitte kunagi varem olnud suhtlemisega probleeme. Olgu vastaspooleks siis mees või naine. Kolleeg või partner, võõras või tuttav. Ma lihtsalt olen kohmetu, ei saa otsa vaadata ja kuidagi \”närvis\”. Samas ca nädal tagasi saime täiesti normaalselt rääkida.Ka töövälistel teemadel.
Ma arvasin isegi, et sain sellest kohmetusest üle aga täna olin ma ikka nagu viimane totakas. Täiesti kohutav tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:23; 04.10 19:31; 06.10 11:08; 07.10 08:51; 09.10 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtle siis ainult minimaalselt, nii palju kui tööks vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa vist ikka oled armunud. Mitte halvas mõttes ja pere mahajätmise mõttes aga sa oled ilmselt stabiilset pereelu elanud tükk aega, mingit särtsu pole ammu olnud. Alateadvus äkki otsib seiklust, sellist turvalist, mõttetasandil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahan hingelt ära saada ja ehk oskab, tahab keegi ka natuke nõuga abiks olla. Ütlen kohe algatuseks ära, et ma olen abielus ja laste ema.
Mure aga seotud töökohaga.
Töökoht on selline, et pean suhtlema palju ja erinevate inimestega. Töö mulle meeldib. On pingeline ja huvitav.
Tööga seoses olen suhelnud ühe meesterahvaga. MIna olen temale klient.Igati meeldiv suhtleja,tore meesterahvas, oma töös on ta igati õigel kohal.
Mure on selles, et ma ei oska temaga kuidagi suhelda. No ei oska.
Meesterahvas on öelnud mulle kenasti, aidanud ka tööalaselt. Oleme ka rääkinud mitte töistel teemadel. Müügiinimesed teevad seda ju tihtilugu.

Ja nii kui ta meil majas on, olen mina nagu totakas. No ei ole armumine. Jah, ta on sümpaatne aga see on kuidagi midagi muud. Tekitab ärevust. Kohmetust.Ja ma ei suuda talle otsa vaadata. Selline tunne, et vaatab must läbi, loeb kõiki mõtteid.
Tean, et ta on abielus ja laste isa ja ma olen 100% kindel, et ta on oma perega õnnelik.

Ma lihtsalt ei saa aru, mis see on?? [/tsitaat]

Loomulikult oled põõrdes ja kuum, ehk armunud! Püüad ju end \”jahutada\” teadmisega enda abielust ja tema kohta teadmisega tema õnnelikuks olemisest?
Kui vähegi võimalik minge lihtsalt lõunatama või jalutama ja võib juhtuda, et kui jututamiseks läheb näed pilti tervemalt.
Pall on Teie käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Tänan, et aitasite kaasa mõelda. Eilseks võtsin ennast kenasti kokku ja rääkisime asjad sirgeks. Telefonitsi. Tegelikult oli see väga vabastav. Ja õnneks oli mul tunne, et ta isegi ei teinud minu nn \”kiiksust\” suurt numbrit ja suutsime kuidagi väga kenasti asjad lahti rääkida. Tegemist on väga arusaaja, sümpaatse ja igati normaalse inimesega. Leidis igas olukorras kui mina ehk natuke kokutasin õiged sünad. Tööalaselt meil suhtlemine igati korrektne.
Huvitav on seegi, et tema tõi välja nn platoonilise sümpaatia olemasolu. NO mis makeerutan. On jah sümpaatne.
Aga ma ei ole armunud. Mul kodus väga tore pere ja kõik on parimas korras. Lõuna või jalutuskäik, et asjad selgeks saada. NO enam pole vaja jalutada õnneks:) Kohvile ma ta ilmselt siiski tänutäheks kutsun. Aga seda juba kunagi tulevikus.

Tänud Teile ja kaunist sügist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:23; 04.10 19:31; 06.10 11:08; 07.10 08:51; 09.10 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kutsuks \”tänutäheks\” kohvile. Mille tänutäheks? Et ta on sümpaatne või et ta aitas sul aru saada, et ta meeldib sulle 🙂 Väga naljakas.

See jutt siin on hea näide sellest, kuidas inimesed mängivad erinevaid mänge ja annavad neile mängudele nimesid nagu näiteks \”tead, ma kohe ei oska sinuga suhelda, ei tea mis see on\” ja \”tänutäheks kohvile\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]parimpäev kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei kutsuks \”tänutäheks\” kohvile. Mille tänutäheks? Et ta on sümpaatne või et ta aitas sul aru saada, et ta meeldib sulle 🙂 Väga naljakas.

See jutt siin on hea näide sellest, kuidas inimesed mängivad erinevaid mänge ja annavad neile mängudele nimesid nagu näiteks \”tead, ma kohe ei oska sinuga suhelda, ei tea mis see on\” ja \”tänutäheks kohvile\”[/tsitaat]

Tänutäheks selle eest, et ta nii mõistev oli. Ja ega ma seda talle ei ütle, et \”oi ma tänan sind selle eest ja sa oled nii tore ja arusaaja\”. Mis mänge…

Ma küll arvan, et iga teine inimene oleks teisiti käitunud ja mul oleks siis olnud suht piinlik. Meeldib?? Tööalaselt korrektne ja hea suhtleja meesterahvas on jah sümpaatne aga, et meeldib…selle mõtlesid nüüd küll ise välja.

Mänge ei mängi. Ei ole kavas mängida enda perega, temaga. Pole kavaski.
Ja veel paar nädalat tagasi oleksin ka öelnud kellegile teisele, et ei ole võimalik selline olukord kus sa ei oska suhelda teise poolega, oled kohmetu jne.Täiesti jabur olukord ja üldse mitte reaalne.Täiskasvanud inimesed ju kõik.

Aga näed, elus juhtub palju ja ka mina pidin selle ära kogema.Kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:23; 04.10 19:31; 06.10 11:08; 07.10 08:51; 09.10 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]parimpäev kirjutas:[/small]

Tänutäheks selle eest, et ta nii mõistev oli. Ja ega ma seda talle ei ütle, et \”oi ma tänan sind selle eest ja sa oled nii tore ja arusaaja\”. Mis mänge…

Ma küll arvan, et iga teine inimene oleks teisiti käitunud ja mul oleks siis olnud suht piinlik. Meeldib?? Tööalaselt korrektne ja hea suhtleja meesterahvas on jah sümpaatne aga, et meeldib…selle mõtlesid nüüd küll ise välja.

Mänge ei mängi. Ei ole kavas mängida enda perega, temaga. Pole kavaski.
Ja veel paar nädalat tagasi oleksin ka öelnud kellegile teisele, et ei ole võimalik selline olukord kus sa ei oska suhelda teise poolega, oled kohmetu jne.Täiesti jabur olukord ja üldse mitte reaalne.Täiskasvanud inimesed ju kõik.

Aga näed, elus juhtub palju ja ka mina pidin selle ära kogema.Kahjuks.
[/tsitaat]

Kui sa ta nüüd veel kohvile ka kutsud, siis ta ilmselgelt arvab, et sa oled temast rohkem huvitatud, kui sa räägid. Ära seda viga tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hohooo, kohvile kutsumine! Mul on siin kodus üks kohvile kutsuja, kes aitas ka seda va kummalist totrat olekut lahti seletada. Ja sealt kohvist see pall veerema läks- abikaasaks mitmeid aastaid nüüd. Säh sulle platoonilist sümpaatiat! Sa mõtled, et meil oli plaanis v? See kujunes plaaniks ja kui kui kiiresti. Nii, et hoia eemale parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hohooo, kohvile kutsumine! Mul on siin kodus üks kohvile kutsuja, kes aitas ka seda va kummalist totrat olekut lahti seletada. Ja sealt kohvist see pall veerema läks- abikaasaks mitmeid aastaid nüüd. Säh sulle platoonilist sümpaatiat! Sa mõtled, et meil oli plaanis v? See kujunes plaaniks ja kui kui kiiresti. Nii, et hoia eemale parem. [/tsitaat]

Ok, ma vist ikka jätan siis vahele selle kohvi:)
Ei taha küll kedagi segadusse ajada ja ise kuidagi valesid signaale anda. Mine tea jah kuidas tõlgendatakse. Mitte, et ma ise aru saaksin, et midagi nn \”välja annan\”.Las töö jääda tööks.
Mulle meeldib mu töö, mu koostööpartnerid on valdavalt asjalikud ja las see siis sinna jääbki.

Tänud ja mina laoen teema lõppenuks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:23; 04.10 19:31; 06.10 11:08; 07.10 08:51; 09.10 05:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted enesega kimpus:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.