Esileht Ilu ja tervis Enesetunne peale massaaži

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Enesetunne peale massaaži

Postitas:

Kuidas on teil enesetunne peale seljamassaaži?
Mul on alati väga valus just turja ja abaluude piirkond. Eriti hull on järgmisel ja ülejärgmisel päeval, käte liigutamine ja asjade tõstmine nõuab pingutust.

Kas see on normaalne? Sõbranna ütles, et temal on peale massaaži hea kerge olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 23:18; 18.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemise ajal on mul abaluude juures teatud punktid, mis tekitavad imeliku tunde. Ma ei saagi aru, kas see on kõdi või valu aga selline ebameeldiv aisting.
Peale massaži on muidu ka väga hea ja kerge olla. Valus küll pärast ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on liiga tugev massaaž. Vaheta massööri. Mehed teevad tihti liiga tugevalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on teil enesetunne peale seljamassaaži?

Mul on alati väga valus just turja ja abaluude piirkond. Eriti hull on järgmisel ja ülejärgmisel päeval, käte liigutamine ja asjade tõstmine nõuab pingutust.

Kas see on normaalne? Sõbranna ütles, et temal on peale massaaži hea kerge olla.

Kui see on massaaž üle pika aja siis on normaalne, et esimesel paaril korral on reaktsiooniks valus. Edaspidi ei tohiks enam olla. Kui ikkagi on, siis võib olla, et tehakse liiga tugevalt või midagi valesti. Ka võib olla, et sinu selle piirkonna koormus on väga erineva režiimiga ja seepärast valus. Esimese hooga ütleks tegijale mis reaktsioon on, ta oskab ise midagi muuta. Pole vaja kohe kuhugi suvalist ja vbla veel hullemat otsima joosta kui kõik muu on ok.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka ikka väga valus peale esimesi kordi, aga olid ka suured pinged kaelas ja õlgades. Massöör hoiatas, et on valus, võib ka kerge palavik tõusta seoses sellega kui verevarustus paraneb ja soovitas kohe peale massaaži mitte autot juhtida, sest uimane tunne. Määris diclac salviga pärast. Kõik oligi nii nagu ta ütles, aga peale ravikuuri sain lahti meeletutest pea ja kaelavaludest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka ikka väga valus peale esimesi kordi, aga olid ka suured pinged kaelas ja õlgades. Massöör hoiatas, et on valus, võib ka kerge palavik tõusta seoses sellega kui verevarustus paraneb ja soovitas kohe peale massaaži mitte autot juhtida, sest uimane tunne. Määris diclac salviga pärast. Kõik oligi nii nagu ta ütles, aga peale ravikuuri sain lahti meeletutest pea ja kaelavaludest.

Mitu korda su ravikuur kestis ja mitmendal korral juba kergemaks läks?
Mul peavalusid õnneks ei ole, aga turja ja abaluude piirkond on küll väga pinges ja mingid muhud lausa. Nende “laiali ajamine” ongi väga valus. Lootust siis on, et saab korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 23:18; 18.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peavalusid õnneks ei ole, aga turja ja abaluude piirkond on küll väga pinges ja mingid muhud lausa. Nende “laiali ajamine” ongi väga valus. Lootust siis on, et saab korda.

Mina käisin selle probleemiga füsioterapeudi juures. Tegi 15 minutit elektriravi ja muhud ja pinge olid läinud. Seejärel kinesioteipis need kohad ära ka, et uuesti pingesse ei läheks. Ja õpetas harjutusi, et probleem ei korduks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk keegi oskab soovitada fùsioterapeudi, õlad ja selg pinges.
Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldmassaaži ma ei julge enam minna. Viimati peale seda oksendasin pool ööd, teise poole koristasin vannituba ja oli ka hullem migreenihoog. Ei olnud kuigi tugev masseerimine, et sellest oleks olnud. Tundub, et lihaseid mudida ei tohigi või oli asi kaelas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vähe proffide juures käinud. Tavaliselt masseerib oma mees.
Neist paarist korrast on meeles üks Läti meesmasöör, kelle juurde läksin spa-külastuse ajal valutava seljaga. Välja tulles oli selg korras ja olemine tõesti kerge ja hea.
Samuti meenub üks Pärnu naismassöör. Tema juurde minnes mul ENNE kaebuseid ei olnud. Välja pääsedes oli häda, et jaksaks oma tuppa tagasi komberdada. Kogu keha valutas veel 2-3 päeva peale seda “lõõgastust”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis massaazi võtta ja mis kaebused on.
Kusagil spas mee või laavakivimassaazi võttes silitakse jah sind läbi ja on lõõgastav.
Võttes näiteks füsiolt terapeudilise massaazi siis võibki olla järgmine päev valus ja kange ning läbipekstud tunne, sest sisuliselt jõuga masseeritaksegi pinges kohad lahti.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 18:41; 17.12 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on liiga tugev massaaž. Vaheta massööri.

Pigem on see õige arvamus.
Massaaž ei tohi kunagi valu ja kannatusi põhjustada. Üldse peaks väljastpoolt tulevate manipulatsioonidega olema pigem ettevaatlik. Kuigi ma saan aru, et lasta ennast mudida on lihtsam, kui ise endaga tegeleda. Aga isetervendust käivitavad protsessid on füsioteraapia või jooga. Nendega tulevad muutused on aeglasemad jah. Aga kui sa tahad püsivat muutust ja et su keha sind hästi teeniks, siis peaks ka iseendale lootma.
Ma ei läheks kunagi suvalise massööri juurde, keda ma väga hästi ei tunne. Haiget tegemine ja pärast pahaolla tunne on märk, et midagi on valesti ja kui sa sellest ei õpi, siis tuleb tulemused vastu võtta.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 20:36; 18.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on liiga tugev massaaž. Vaheta massööri.

Pigem on see õige arvamus.

Massaaž ei tohi kunagi valu ja kannatusi põhjustada. Üldse peaks väljastpoolt tulevate manipulatsioonidega olema pigem ettevaatlik. Kuigi ma saan aru, et lasta ennast mudida on lihtsam, kui ise endaga tegeleda. Aga isetervendust käivitavad protsessid on füsioteraapia või jooga. Nendega tulevad muutused on aeglasemad jah. Aga kui sa tahad püsivat muutust ja et su keha sind hästi teeniks, siis peaks ka iseendale lootma.

Ma ei läheks kunagi suvalise massööri juurde, keda ma väga hästi ei tunne. Haiget tegemine ja pärast pahaolla tunne on märk, et midagi on valesti ja kui sa sellest ei õpi, siis tuleb tulemused vastu võtta.

No ma ei tea, ma olen füsioterapeudi juures massaazis käinud umbes 10+ korda, erinevad tegijad ja kõik korrad on valus olnud. Vahepeal selline valu, et ma mõtlen, et ütlen, et see on liiast, aga samas ma naudin. Vot pärast sellist massaazi ongi mul alles kerge ja vabastav hea olla. Muidugi ma tean, et mu lihased on ilmselt ka rohkem pinges kui “tava”inimesel.

See on see koht, kus valul ja mõnul on väga õhuke piir. Minu jaoks on see valu mõnus, jah valu, aga mitte selline valu, et pisara võtaks. Seega see “massaaz on valus” on suhteline. Mulle on mitmeid kordi füsiod öelnud, et järgmine päev võivad lihased valusad olla.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 18:41; 17.12 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas ma naudin. Vot pärast sellist massaazi ongi mul alles kerge ja vabastav hea olla.

Massohismist oled midagi kuulnud? Uuri teemat.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 20:36; 18.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sellist tunnet
Käin parr-kolm korda kvartalis kuna meil on kontoris massaazituba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Enesetunne peale massaaži

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.