Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Enmaljunga Mondial vs Cybex Priam

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Enmaljunga Mondial vs Cybex Priam

Postitas:

Tere

Otsisin ka varasemaid teemasid nimetatud vankritega, kuid ei leidnud. Hetkel on mul kaalukausil Emmaljunga Mondial Duo S Lounge õhkkummidega ja Cybex Priam. Soovin, et oleks kergelt manööverdatav ja suur vankrikorv. Hetkel tundub Mondialil valikust suurim olevat. Kellel kogemusi antud mudelitega, palun tagasisidet, mis on ühe või teise eelis? Kaal ei ole oluline, kuna auto on suur ja mahub pagasnikusse ning trepist üles-alla vedama ei pea.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 17:24; 20.10 09:45; 21.10 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybexil pole vedrustust! Päris hull on sellega auklikul teel sõita, sobib ainult siledatele teedele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EJ Mondial super vanker, olen väga rahul sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybexil on vedrustus täiesti olemas 🙂 Muidugi ei saa seda võrrelda õõtsuva 4 suure rattaga raamiga, aga kui teemaalgataja vaatab duo s raami, siis suurt vahet ei ole. Mul on olnud mõlemad.
Priami kasuks on tema kaarvari ja pakikorv ning ka välimus. Mondiali kaarvari ei varja suurt midagi nt ja mind häiris emmaljungade puhul, et rattad viskasid kivikesi pakikorvi. Ej on kaalult raskem ning seetõttu ka raskem lükata ja manööverdada. Priam on ideaalne käru linna.
Kui on huvi põhimõtteliselt uue Priami komplekti vastu, siis jäta e-mail 🙂 Müün väga soodsalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybexil pole vedrustust! Päris hull on sellega auklikul teel sõita, sobib ainult siledatele teedele.

Mida sa ajad, mu 2018 aastal ostetud Priamil on väga hea vedrustus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:49; 21.10 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybexil on vedrustus täiesti olemas ???? Muidugi ei saa seda võrrelda õõtsuva 4 suure rattaga raamiga, aga kui teemaalgataja vaatab duo s raami, siis suurt vahet ei ole. Mul on olnud mõlemad.

Priami kasuks on tema kaarvari ja pakikorv ning ka välimus. Mondiali kaarvari ei varja suurt midagi nt ja mind häiris emmaljungade puhul, et rattad viskasid kivikesi pakikorvi. Ej on kaalult raskem ning seetõttu ka raskem lükata ja manööverdada. Priam on ideaalne käru linna.

Kui on huvi põhimõtteliselt uue Priami komplekti vastu, siis jäta e-mail ???? Müün väga soodsalt

Aitäh konstruktiivse tagasiside eest!
Ma hetkel pole veel lõplikku otsust vastu võtnud, tahan veel korra mõlemat vaadata ja katsuda. Minu jaoks on oluline ka vankrikorvi suurus, kuna eelmine laps kasvas väga kiiresti 76 cm korvist välja ja kuna beebi sünnib kevadel, siis soovin, et ka talvel saaks korvi kasutada????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 17:24; 20.10 09:45; 21.10 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka vankri otsingul, minu valik emmaljunga, käisin katsumas, palju sooviatatud dou s raami aga mulle see ei meeldi, eriti kole eest vaates, aga maitseasi.. arvatavsti ise valin kas classic voi outdoors raami aga mondial korv ikka super suur ja kindlasti saab pikalt kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 22:33; 21.10 11:01; 21.10 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teie jaoks on pikk kasutusaeg? mul oli mondial ja isegi enne, kui laps õppis ise istuma, hakkas ta sealt üle ääre välja küünitama, kui õues üles ärkas ja pidin ta seetõttu ümber kolima traksidega istumisosasse, mida alguses hoidsin lamavas asendis (äkki oli umbes 6-7kuune). mõnus suur on aga küll korv! laps mahub iga rõivaga sisse lahedalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 00:13; 22.10 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ps! See, kui pikalt korvi kasutada saab, oleneb ikka lapsest. Vähe on neid, kes istuma õppides tahaksid korvis lebada, mitte ringi uudistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:49; 21.10 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teie jaoks on pikk kasutusaeg? mul oli mondial ja isegi enne, kui laps õppis ise istuma, hakkas ta sealt üle ääre välja küünitama, kui õues üles ärkas ja pidin ta seetõttu ümber kolima traksidega istumisosasse, mida alguses hoidsin lamavas asendis (äkki oli umbes 6-7kuune). mõnus suur on aga küll korv! laps mahub iga rõivaga sisse lahedalt.

Mõtlesingi seda, et korv on suur,laps mahub lahedasti sisse ära. Eelmise lapsega oli vankriks emmaljunga city cross, mille korv oli tunduvalt väiksem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 22:33; 21.10 11:01; 21.10 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eelmise lapsega kasutusel fikseeritud ratastega raam, pikka sirget oli hea sõita, kui füüsiliselt väsitav oli see pidev vankri suunamine, pööramine ja kõik manööverdamisega seonduv. Seetõttu peavad seekord olema kindlasti pöörlevad rattad. Kui peaksin välimuse järgi valiku tegema, eelistaksin samuti kas Classic või Delux raami, kuid hindan kõrgelt ka praktilisust ja mugavust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 17:24; 20.10 09:45; 21.10 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poes proovisin pöörlevate ratastega raami, aga mulle tundub just ebamugav, veab käru, tundub nagu fikseeritud rattad mugavam ja raam tundub kergem. Vankrit lähen ostma järg nädal beebikeskuse, eks siis lasen müüjal ka soovitada. Eks mugavus ole muidugi oluline, mina väga linnas sõitma ei hakka, pigem pikal sirgel kergliiklusrajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 22:33; 21.10 11:01; 21.10 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti EJ Mondial de lux raamiga.
Cybex – olematu vedrustusega j a pikemal kärutajal näeb koomiline välja, sama kole nagu Bugaboo.
Muidugi EJ vast ei sobi nt 150 cm kärutajale, tõesti suur ja raske nagu tank. Mina nt pole lapsi üksi vankri juurde jätnud ja alati saab vahetada käruosa rihmadega istumisosa vastu.
Pöörlevaid rattaid mina nt üldse ei hinda, käru sõidab, kuhu tahb, jube ebamugav nagu Quinny Zapp, läksin nende rataste peale nii vihaseks, lume ja lörtsiga mõeldamatu. Samas kui eriline kärutaja pole, siis 10 min vahemaad kannatab ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks last on talvel sündinud ja oli kookoniga vanker (st algul oli isteosa lamavas asendis ja kookon sinna peal tõstetud). Suveks olid nad kookonist välja kasvanud ja järgmisel talvel juba istusid.
Aga suvel sündinud lapsele ostsin korviga vankri. Selles korvis (oli EJ) sai olla 10 kuud. Viimane kuu tahtis poolistukil olla – siis tõstsin seljatoe püsti ja panin turvarihma. Talvel on korv parem – kaitseb rohkem tuule ja saju eest. EJ Mondial/Edge korv on ca 80cm – olenevalt lapse kasvust saab kasutada kuni aasta (samas poisid olid aastasena juba 82+cm pikad, tüdruk seevastu ainult 74cm – oleks saanud ka kauem kasutada). Muidugi oleneb ka, kui palju üldse kärutad ja kas laps magab uned õues vankris või toas. Poisid lõpetasid õueuned ca 2,5-aastasena, tüdruk praegu 1a3k ja magab lõunaune EJ isteosas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks last on talvel sündinud ja oli kookoniga vanker (st algul oli isteosa lamavas asendis ja kookon sinna peal tõstetud). Suveks olid nad kookonist välja kasvanud ja järgmisel talvel juba istusid.

Aga suvel sündinud lapsele ostsin korviga vankri. Selles korvis (oli EJ) sai olla 10 kuud. Viimane kuu tahtis poolistukil olla – siis tõstsin seljatoe püsti ja panin turvarihma. Talvel on korv parem – kaitseb rohkem tuule ja saju eest. EJ Mondial/Edge korv on ca 80cm – olenevalt lapse kasvust saab kasutada kuni aasta (samas poisid olid aastasena juba 82+cm pikad, tüdruk seevastu ainult 74cm – oleks saanud ka kauem kasutada). Muidugi oleneb ka, kui palju üldse kärutad ja kas laps magab uned õues vankris või toas. Poisid lõpetasid õueuned ca 2,5-aastasena, tüdruk praegu 1a3k ja magab lõunaune EJ isteosas.

nii lahe, kuidas lapsed on täiesti erinevad.
mul tüdruk alates 1,5 a enam kärru istuda ei soovinud ja sellega lõppesid ka õueuned ja algas metsik uinutamise kadalipp, küll alguses autosõiduga ja hiljem toas voodis – edaspidi ikka soojal ajal unistasin, et oleks aias mõnus koht, kuhu ta panna, mingi lehtla või laste majake, aga polnud sel ajal võimalust aiarajatistega tegeleda ja sinna see jäi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 00:13; 22.10 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kevadine laps tulemas ja otsustasin Ej kasuks. Eelmine oli samuti kevade laps ja kasutasin ka EJ Duo Combit. Otsutavaks sai minu jaoks see, et korv on äärmiselt mahukas, kärul suurepärane vedrustus. Ma ei mõista seda kui öeldakse, et ilma keerlevate ratasteta on füüsiliselt raske manööverdada….nojah ma lihtsalt jalutasin tundide kaupa aga samas ma mingeid keerulisi poognaid ei sooritanud ka, et oleks füüsiliselt raskeks läinud.
Tuttavate erinevad kärusid proovisin ka aga ei leidnud, et mõnel oleks võrdväärve EJ vedrustus ja mahutavus. Roanil ja Babyactivil oli küll aga need mulle lihtsalt välimuselt polnud nii sümpaatsed.
EJ Duo Combi korci kasutasin eelmise lapsega peaagu aastani välja. 11k vahetasin istumisosa vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Enmaljunga Mondial vs Cybex Priam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.