Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Enne rasedust ülekaaluline

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Enne rasedust ülekaaluline

Postitas:

Loen ja mõtlen, et selle diabeediga on ikka raske. Pead vaatama mida sööd ja teatud kogus päevas. Aga positiivne on see, et magusast tulenevad kg jäävad tulemata.
Edu kõigile ja vastupidavust!
Minul ei ole kaal hetkel väga hullult mõjunud. Mõni päev on lihtsalt väsimus peale tulnud. Tahaks päeval magada, aga siis ei maga jälle öösel.
Raseduse alguses võtsin vitamiine, aga nüüd ei ole rõhkem võtnud….kuidas teistega on? Võtate midagi juurde?
Eks siis, kui lapsed sündinud on, hakkame koos kaalujälgima :D:D Minul plaan kevadel kohe rullitama minna. Rulluisud olemas ja ootavad kevadet. Eks see veel paistab, kas ka lapse kaasa võtan. Vaatan, et paljud sõidavad koos vankritega, aga minu jaoks see natuke hirmutav. Aga eks aeg näitab.
Enne tuleb rasedus lõpuni kanda ja ära sünnitada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.01 18:48; 17.01 08:59; 17.01 16:42; 17.01 16:59; 17.01 18:13; 17.01 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vitamiine ei ole siiamaani võtnud. Aga plaan on hakata võtma omega3, magneesiumi ja kaltsiumi. Minu kõige suurem hirm on, et beebi viib hambad suust ja seepärast kaltsium. Omega3 pidi lisaks emale headtegeva mõju, aitama lapse ajul areneda ja kõrgema IQ kindlustama.
Ja mai lõpus või juuni alguses, kui laps sündinud, on pikad kärutuurid plaanis, et oma füüsilist vormi parandada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 22:30; 17.01 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka hirmutati hammaste teemaga. Praegu avastasin ühe augu ka ja järgmine nädal lähen seda korda tegema. Samuti enne rasedaks jäämist arvas hambaarst, et võiks kõik 4 tartusehammast välja tõmmata, aga hetkel jääb see ära. Sest peale väljatõmbamist peaks võtma mingeid põletiku rohte, aga rasedusega ei tohi ju. Mina pesen hästi korralikult hambaid ja homme lähen ka apteeki ja ostan mingeid vitamiine endale juurde, võibolla siis kaob ka väsimus ära.
Kas võtate vitamiine eraldi või mingeid kompleksvitamiine? Mida soovitate?
Siis hakkame kõik koos kärutama. Ega ei ole midagi, tuleb ennast käsile võtta. Beebi tahab ka jalutada ja siis viib ka emme jalutama :D:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.01 18:48; 17.01 08:59; 17.01 16:42; 17.01 16:59; 17.01 18:13; 17.01 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Veepomm kirjutas:[/small]
[tsitaat]ÖÖH. Mul on nii raske, aga kõik on omaenese hammastega sisse söödud. Olin 58 kg (pikkus 174). Rasedus 15 n ja kaal u 68 kg. vannun ja kirun ja hakkan varsti veerema. Aga see on alles algus…..[/tsitaat]

Minu jaoks kõlab selline postitus nagu tähelepanu nurumine vms. No ei ole kuidagi ju ülekaaluline, mida sa võtad siis sõna!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 23:22; 17.01 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ka tugevalt ülekaalus. Kas see, kui rasedusega juurde ei võta, midagi lapsele halba ei tee?[/tsitaat]

Halb on vaid see, kui laps ei kasva. Kui laps kenasti kasvab, siis sellest pole küll midagi, kui endale pekki peale juurde ei kasvata. Vanadest jätkub küll.

Mul oli kokkuvõttes 0-se kaaluiibega laps 3.7kg ja 50cm. Seega täiesti normaalne kõik.

Laps kasvu jälgitakse algul utrahelis ja hiljem emakapõhjakõrguse mõõtmisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 22:23; 17.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks õnnelik, kui kaaluks 65 kg.

[small]Kägu. kirjutas. :[/small]
[tsitaat] [small]Veepomm kirjutas:[/small]

Minu jaoks kõlab selline postitus nagu tähelepanu nurumine vms. No ei ole kuidagi ju ülekaaluline, mida sa võtad siis sõna![/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.01 18:48; 17.01 08:59; 17.01 16:42; 17.01 16:59; 17.01 18:13; 17.01 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen kaaluga teile kõigile pika puuga ära – enne rasedust kaalusin 120kg, praeguseks (13 ndl) on kaalu 116kg. Pikkus 168cm.

Magusat pole ma kunagi armastanud, kuid liha kogust olen nüüd küll vähendanud ja puuvilja-aedvilja kogust suurendanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mõned on suuremad. Minul on suur kont ja perekond ei ole ka mingid udusuled. Eks see ole natuke soodumus ja kindlasti minul ka enda laiskus ja mugavus. Kuid olen endale lubaduse andnud, et peale lapse sündi võtan end käsile. Aitab naljast. Tahan, et endal oleks hea ja ka lapsel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.01 18:48; 17.01 08:59; 17.01 16:42; 17.01 16:59; 17.01 18:13; 17.01 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Veepomm kirjutas:[/small]

Minu jaoks kõlab selline postitus nagu tähelepanu nurumine vms. No ei ole kuidagi ju ülekaaluline, mida sa võtad siis sõna![/tsitaat]

No praegu ju alles 15 ndl. ja 68 kilo,et juba 10 juures.Siis lõpus ta ka ju päris suur-ma arvan, et tahtis sellega öelda seda,et kaalu tuleb ka palju juurde ja varsti ka ülekaaluline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 21:15; 17.01 10:30; 17.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No praegu ju alles 15 ndl. ja 68 kilo,et juba 10 juures.Siis lõpus ta ka ju päris suur-ma arvan, et tahtis sellega öelda seda,et kaalu tuleb ka palju juurde ja varsti ka ülekaaluline.[/tsitaat]
Aga teema on ju neile, kes on ENNE rasedust ülekaalulised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 19:52; 17.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Enne rasedust ülekaaluline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.