Esileht Sünnitus Enne sünnitust Microlax vms?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Enne sünnitust Microlax vms?

Postitas:

Kas nö puhastasite sooled mikrolaxiga enne sünnitusmajja minemist? Eelmise sünnituse eel (aastaid, aastaid tagasi) seda sõbranna soovitusel tegin, nüüd ei teagi, kas on tegelt vajadust või mitte…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:14; 15.01 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen neli last sünnitanud. Esimesel korral taheti haiglas klistiiri teha, valetasin, et tegin kodus ja pääsesin. Ütlen ausalt, et mitte mingit vajadust pole selliseks soolte puhastamiseks olnud mitte ühelgi korral. Vastupidi, see vedel kaka võib hakata su seest alles seal sünnitustoas välja voolama ja see pole mitte mõnus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tee. Niimoodi suurendad piinliku olukorra tekkimise võimalust.
Teine sünnitus on kiirem. Su sool ei jõua täielikult puhastuda ja Microlaxiga võib sealt tulla vedelat, haisvat kraami pressimise ajal, mida ämmakal on võimatu märkamatult eemaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nii eelmisel korral ka oli, et sünnituse ajal tuli natuke.. Piinlik jah :S Arvasin tookord, et microlax on vajalik, aga nüüd siis tean, et tegelikult mitte. Tänud!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:14; 15.01 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke teisest nurgast. Microlax oli mulle vajalik just peale sünnitust ,kui mul oli juba 2 nädalat kõht kinni olnud. Proovisin sada imet ära ja lõpuks siis sattusin microlaxi otsa 😀
Tavaliselt enne sünnitust puhastuvad sooled ka suures osas ära. Ära selle pärast muretse. Isegi kui tuleb sul midagi sünnituse ajal ,siis usu mind ,ämmakad on kõike näinud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tuleb siis tuleb, ega teha pole midagi. Aga ämmakal on kordades lihtsam eemaldada see junn, kui korjata vedelat. Nii et ära tee midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ei teinud soolte puhastust.
Peale seda, kui veed olid puhenud, läks kõht lahti(aga ei olnud vedel). Sel ajal kui valutasin, käisin pidevalt wc. Õhtuks, kui pressid hakkasid olid sooled puhtad, ma arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita. Seda räägiti ka sünnituse loengus, et lahtistitega tulevat kraami on ebameeldivam ja keerulisem koristada, kui väikest junni, mis loomulikult võib tulla. No ja kui vette peaksid sünnitama, siis …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läksid veed ainult osaliselt kodus lahti (üsna pisike kogus tuli) ja niikaua kui kodus veel askeldasin jõudsid sooled tühjaks joosta:) Käisin mitmeid kordi vetsus ja mehe sõnul ei olnud sünnituslaual enam miskit, kuigi tunne oli küll selline:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljudel enne sünnitust kõht lahti

mul ei olnud ja pressimise ajal ikka tuli miskit, see oli väikseim asi, mille pärast muretsesin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist organism tootis ise Microlaxi:) Kõik mis sees oli, tuli enne sünnitust välja. Sünnitades ei tulnud midagi, nii mees ütles, kes tegutses ikka koos ämmakaga. Valud hakkasid koos kõhulahtisusega ja ikka väga palju käisin hädal. Samas ei muretseks ka kui sünnituse ajal sinna väikese koguse poetaksin…no mis teha. Microlaxi poleks enne sünnitust ka nõus sellepärast kasutama, et see tekitab minul kõhuvalu. Sünnitusvalud niigi juba valusad, ei tahaks lisavalu tunda. Olen kasutanud seda paaril korral raseduse ajal kui kõht väga kinni, aga samas ei tühjenda see ju tervet soolt vaid mingi pisikese osa alumisest otsast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge võtke kõhulahtisteid! Sünnituse ajal tuleb nagunii soolestikust jääke, sanitaril on lihtsam junnikesi koristada kui lapiga vedelat pühkida.
Mul oli pikk sünnitus (14h). Enne presse käisin mitu korda WC-s, sünnituslaual olles tuli ikka midagi (kõvad pabulad nagu jänesel). Sanitar korjas need diskreetselt ära – see ongi osa tema tööst ju.
Sealt alumisest otsast tuleb ju nagunii uriini ka – tahate enne sünnitust endale kateetri panna, et jumala pärast ei pissiks sünnituse ajal?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kasutanud microlaxi ja samuti ei löönud mul kõhtu lahti….Esimeste presside ajal(kui ise veel pressima ei pidanud, aga see press tuli peale) siis pressis ühe junni ka välja…päris suur tundus tunde järgi, aga ei näinud seda…arst pani kohe paberi peale ja koristati ära 🙂
Eks piinlik oli, aga samas noh…mis sa ikka teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasutanud ja pole oma kahe lapse sünnituse juures vaja läinud, ma pole kuulnud ka, et keegi ämmaemand seda soovitaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese lapsega sõin enne sünnitama minekut mõnuga ja õnnetus juhtuski,et tegin nr.2.Piinlikust sa tunda ei saa sellel hetkel,sest valud on selleks liiga suured 🙂
teise lapsega otsustasin siiski,et ennem sünnitama ei lähe,kui microlaxi kasutanud pole.kasutasingi tuubi ära aga sünnituseks ei läinudki.kuna söömisest oli möödas 5-6tundi ja nagu teada on söök hea kütus,et sünnitegevust kiirendada.seega sõingi ja siis kui veel 5min. vahedega valutanud olin juba 5tundi,siis kasutasin ära teise microlaxi.tund hiljem olid valud 3min ja läksin sünnitama.oksendasin veel imenatuke(pigem maomahlad) aga kõik muu oli ok.küll aga täitsa imelik,et selle eest ei hoiatatud.nimelt sõin toorest kapsast ja gaase ma ka pressi ajal tagasi ei suutnud hoida.kindlasti ei hoia neid millegiga tagasi.

igal juhul häbeneda ei tasu midagi,sest need ämmakad on kõike vast näinud.ja katsu sa gaase ja wc nr.1 ja nr.2 suure punnimisega tagasi hoida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus Enne sünnitust Microlax vms?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.