Esileht Beebi ja mitmikud Enneaegse vaktsineerimine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Enneaegse vaktsineerimine

Postitas:

Sünnitasin kuu aega varem oma lapse ITK. 10 päeva olin haiglas sees. Koju sain tingimusel et jään perearsti järelvalve alla. Perearst avastas et ei ole kirjas et oleks tehtud haiglas vaktsiini. On kellegil kogemust, kas ei tehtagi?Ise ei tulnud selle pealegi et küsida kas on tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas tehakse ainult tuberkuloosi süst, see on ju näha õlavarrel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 10:14; 27.12 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Õlavarrel pole ühtegi süsti jälge näha.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas tehakse ainult tuberkuloosi süst, see on ju näha õlavarrel.

Muide ei pruugi – minu kolmest lapsest ühel ei tekkinud tuberkoloosi süstile mitte mingit reaktsiooni (hilisenneaegne, sündis 36+). Ülejäänud kahel on see süsti koht ikka üle 6 kuu nähtav olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:44; 27.12 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Sünnitasin kuu aega varem oma lapse ITK. 10 päeva olin haiglas sees. Koju sain tingimusel et jään perearsti järelvalve alla. Perearst avastas et ei ole kirjas et oleks tehtud haiglas vaktsiini. On kellegil kogemust, kas ei tehtagi?Ise ei tulnud selle pealegi et küsida kas on tehtud.

</p>
Minu 36+ sündinud hilisenneaegsele tehti küll. Saime ka vaktsineerimispassi haiglast kaasa ja seal ka kirjas. Kas teile vaktsineerimispassi ei antud kaasa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:44; 27.12 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 36+4 beebile tehti ka haiglas vaktsiin ja samuti on kõik teised riiklikus kavas vaktsiinid tehtud ajaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 10:14; 27.12 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui laps oli enneaegne, vb oli siis mingi vastunäidustus, soov, et laps natuke kosuks enne? Ma eeldan, et kõikide lapse läbivaatuste ajal viibisid sa lapse juures? sest ilma vanema nõusolekuta nagunii ei vaktsineerita – sa ju ometi pidid nägema, kas tehti või ei tehtud lapsele mingi süst.

Sellest ei ole mitte midagi hullu, et sünnitusmajas ei vaktsineeritud, saab ka hiljem vaktsineerida. Väga paljud vanemad ei soovigi ka tähtaegse lapsepuhul, et kohe saaks vaktsiinid, vaid ootavad nt kuu-kaks, et laps ikka natuke kosuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enneaegsetele on veidi teistmoodi vaktsineerimiskava. Vähemalt paar aastat tagasi oli nii – võrreldes ajaliselt sündinud lastega. Aga seni on ta siiski kõik ettenähtud vaktsiinid saanud. Minu enneaegne sai esimese vaktsiini juba sünnitusmajas – lastearst enne jälgis beebit mitu päeva ja siis tegi ettepaneku, et tegelikult võiks juba vaktsineerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse ülevaatuse juures sain korra olla, siis ei tehtud midagi. Teist korda viidi mu juurest ära ja tehti ülevaatuse ilma minuta. Vaktsiinipassi ka ei antud, ega ka ei küsitud vaktsiinide kohta mitte midagi. Kuna ma sünnitasin 35 nädalal ja võtsime kaalus alla pluss ravisime kollasust. Vo siis sellepärast ei tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedas teil siis. Sulle jäeti võimalus ennast enne kurssi viia.

http://www.vaktsineerimine.ee

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Enneaegse vaktsineerimine