Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ennem OV-d rasestumine ja lapse soo mõjutamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ennem OV-d rasestumine ja lapse soo mõjutamine

Postitas:

Ma tean et paljud seda teooriat ei usu. Kuid ma olen lugenud et kui vahekorras olla ennem ovulatsiooni, siis on suurem tõenäosus saada tütar. Ma tean et see pole 100% kindel meetod ning tean et mõni on ka ennem ovulatsiooni vahekorras olles saanud poisi. Kuid mina tahan seda meetodit proovida.Muidugi ma armastasin poega samamoodi aga kuna mul kodus juba on kaks poega siis sooviksin kolmandaks lapseks tütart.
Kuidas see meetod Ovulatsioonitestidega käib?
Et vahekorras olla nii tihti kui soovi ja võimalik ning siis kui ovulatsioonitest positiivne siis sellest õhtust alates hoiduda vahekorrast? Või kuidas toimima peaksin? Täna on tunne et nagu oleks ovulatsioon oma keha tunnetades on selline kõhu alu moodi tunne. Õhtul kavatsen Ovulatsioonitesti ära teha. Kui see positiivne olema peaks siis peaksin täna vahekorrast hoiduma?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 17:36; 14.02 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba ise OV-d tunnetad, siis OV testi tegemisest pole enam kasu. OV testid otsivad LH hormooni tõusu. See tõuseb ja siis alles vabaneb munarakk ehk toimub ovulatsioon. Kui sul on juba vabanenud, siis OV test enam seda üles ei korja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada tuleb selle meetodi puhul lausa 3 päeva enne ov-d vahekorrast hoiduda. X spermid elavad kuni 5 päeva ja Y spermid kuni 3 päeva. Ovulatsioonitestidega nagu ei anna väga mängida. Kui näiteks eile olid vahekorras ja täna saad positiivse testi, siis suure tõenäosusega on homse ov ajal veel Y sugurakke elus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pidas see teooria paika. Oli rasestumisega probleeme ja seega sai alati üsna täpselt OV ajal asjatatud. Selle tulemusel sündis kaks poissi. Kolmandat last soovides aga ei olnud võimalik täpselt OV ajal vahekorras olla (sõitsin töölähetusse), nautisime seksi oma rõõmuks lihtsalt 5 päeva enne oletatavat OV-d. Ega ma ei lootnud üldse midagi – spermatosoidid tavaliselt nii kaua ei pea vastu. Aga oma suureks üllatuseks sünnitasin 9 kuud hiljem tüdruku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse sugu sõltub mehest, mitte sellest millal vahekorras olla.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:22; 15.02 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse sugu sõltub mehest, mitte sellest millal vahekorras olla.

Oleneb jälle kes mida usub. Mina arvan et mõlemas teoorias võib killuke tõtt olla. Mingi arst avaldas hiljuti artikli tasulise kus oli ta ka kirjutanud et ov ajal vahekorras olles on tõenäolisem poisid sest spermapoisid elavad lühemat aega ning ennem ov on võimalik tüdruk saada kuna spermatüdrukud võivad elada mitu päeva.KUid ta lisas et see meetod ei ole ka 100%. Ning kindlasti võib mõlema meetodiga ka vastupidi minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 17:36; 14.02 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teooriat uskudes peaksid kõik IVF-i teel sündinud lapsed poisid olema, aga seda nad pole mitte.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:22; 15.02 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ov ajal vahekorras olles on tõenäolisem poisid sest spermapoisid elavad lühemat aega

Seleta mulle lollile, miks siis on poiss TÕENÄOLISEM, mitte 50/50? Kas spermapoisse on mehe ejakulaadis rohkem kui spermatüdrukuid või millest selline väide? Või ujuvad poisid kiiremini?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ov ajal vahekorras olles on tõenäolisem poisid sest spermapoisid elavad lühemat aega

Seleta mulle lollile, miks siis on poiss TÕENÄOLISEM, mitte 50/50? Kas spermapoisse on mehe ejakulaadis rohkem kui spermatüdrukuid või millest selline väide? Või ujuvad poisid kiiremini?

http://www.ovulatsioonitestid.ee/p/kuidas-planeerida-lapse-sugu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Y-kromosoomiga spermid on kiiremad (kui vastovuleerunud munarakk juba ootab, jõuavad selleni kiiremini), X-spermid on vastupidavamad, see on see teooria.
See on üsna vana teooria ja tegelikult usun, et need õnnestumisprotsendid on lihtsalt haip kunagise popi teooria ümber.

Ja IVFil pole mitte midagi pistmist loomuliku keskkonna, tupe ja emakasekreetidega, kuhugi ujumisega jne, see on hoopis mittenaturaalsem keskkond ja reeglid!

Väike norin, liiihtsalt ääremärkus, teate seda nagunii kõik: rasestuda ei saa enne ov-d, seksida saab küll, aga rasestuda saab alles siis, kui ov on ära olnud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ennem OV-d rasestumine ja lapse soo mõjutamine