Esileht Rasestumine ja lapse ootamine enneolematu verejooks… :o

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: enneolematu verejooks… :o

Postitas:

Olen ühe kuuri serophene ja duphastoni võtnud. Viimati oli tsükkli pikkus 47p nüüd 32 tsükkli päeva hommikul tuli korraks kui wc käisin punast verd ja siis see kadus.Tavaliselt mul päevad hakkavad ikka pruunika voolusega. Järgmisel hommikul olid korralikud päevad kohal ja valud olid ka üsna tugevad-pidin valuvaigistit võtma, mida mul muidu tavaliselt vaja ei lähe, kui päevad algavad. Siis öösel läksin wc-sse ja ma sõna otseses mõttes \”uputasin\” minust lausa voolas veri välja aeg-ajalt sekka visates ka suuremaid tükikesi. Päev möödus suht tavalise vere kogusega ja täna hommikul jälle oli uputus. Istusin 15 min potil ja voolasin verd ja jälle aeg ajalt ka mingeid tükikesi eraldus. Mõtlesin juba, et kui see tunni aja möödudes ei lõpe pöördun kiirabisse, aga praegu on jälle asi normaliseerunud.
Kas on võimalik, et need tabletid midagi sellist võisid põhjustada või võis tõesti olla ka raseduse katkemine kuigi ühtegi tunnust küll polnud, et võiksin rase olla vms.
Kes te veel olete serophene ja duphastoni võtnud kuidas teil päevade ajal vereeritusega lood on olnud?
Uuesti pidin serophene võtma hakkama 3-ndast tsükklipäevast ja ma lugesin esimeseks päevaks just selle päeva kus hommikul ainult korra verd tuli. Äkki oli see vale ja oleksin pidanud lugema algus päevaks teise päeva kus tuli väga palju juba-äkki sellest hakkas verejooks, et võtsin serophene liiga vara…oh ma ei tea- nii suur segadus on…
Aitähh kes viitsivad oma tulemustest rääkida kes on samu rohtusid võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on suur verejooks, siis mine arsti juurde! See ei ole ühegi rohuga normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tabletid võivad igale inimesele erinevalt mõjuda, sest mõni on tundlik ja ravi ei sobi, kõrvalnähud võivad olla ka sellised mida infolehel kirjas ei ole, kontsulteeri arstiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine enneolematu verejooks… :o

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.