Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ennustajad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Ennustajad

Postitas:
Kägu

Kas keegi on käinud? Kui jah, on miskit ka täppi läinud?
Palun mitte neid kommentaare kus teema kohe maha tehakse vaid tõesti ootaks erinevaid kogemusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen käinud ja on täppi läinud. Ei kahetse. Oli elus väga raske periood, siis mõtlesin, et üks kord see möödub ja tuleb ka minu ellu õnn ja rahulolu. Tol hetkel andis see teadmine väga palju jõudu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milleks maksta kellelegi raha enda tuleviku või mineviku uurimiseks. Minevikku tean ise, tulevik tuleb ka igapäev vastu. Maksan parem endale ise selle raha ja vaatan, mida tulevik toob. Minu raha ja oma raha eest ma parem elan seda tulevikku läbi kui et kingin kellelegi teisele. Minu kogemus on, et miks peaks keegi teenima minu elu pealt? Elu on ju minu oma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi on käinud? Kui jah, on miskit ka täppi läinud?

Palun mitte neid kommentaare kus teema kohe maha tehakse vaid tõesti ootaks erinevaid kogemusi.

Käisin ennustaja juures. Kõik on täppi läinud (olin siis 20-aastane), kirjutasin asjad omal ajal üles ja lugesin nüüd, ligi 20 aastat hiljem üle – 98% on täkkesse läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid teemasid on siin palju olnud. Ja oma kogemusi olen ka rääkinud, Võrus ühest ennustajast. Käin järjepidevalt iga aasta seal, raha ei võta ta, ja ennustute täpsus 90% küll, kui mitte rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See kõik on üks suur pettus.

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Tegelen ise Taroga aastaid ja saan kaartidelt väga palju kasulikku informatsiooni, mida võtan arvesse teatud olukordades. Pole selgeltnägija, aga kaardid ei valeta. Tuleb lihtsalt neid tõlgendada osata. Vahel panen kaarte ka sõpradele, samas raha eest ja tööna ei hakkaks seda kunagi tegema kuna pole võimalik anda garantiid.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelen ise Taroga aastaid ja saan kaartidelt väga palju kasulikku informatsiooni, mida võtan arvesse teatud olukordades. Pole selgeltnägija, aga kaardid ei valeta. Tuleb lihtsalt neid tõlgendada osata. Vahel panen kaarte ka sõpradele, samas raha eest ja tööna ei hakkaks seda kunagi tegema kuna pole võimalik anda garantiid.

/ninakaspreili

Iseendale ei tohi tarokaarte panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu ma vist ei läheks aga vahel tahaks n-ö abi kui vaja midagi otsustada. Näiteks praegu mul vaja otsustada kas võtta uus tööpakkumine vastu või ei. Ja no EI SUUDA! Plusse ja miinuseid sama palju 😀

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

/ninakaspreili

Kesse keelas & millise õigusaktiga?

Iseendale võib olla raskem panna, kipud nägema omaenda lootusi & hirme, mitte seda, mis kaardil kirjas. Kui aga pea selge hoida, ei juhtu iseendale kaartide panemisest midagi hullu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole kunagi ennustaja juures käinud ega usu ka neisse, aga kuna viimasel ajal on päris mitmed tuttavad käinud ja kõik räägivad nagu ühest suust, et kui täpselt kõike minevikust räägiti ja selliseid fakte veel, mida keegi ei tohiks teada, siis on tekkinud huvi, et kas tõesti minusugune skeptik ka ennustuste õnge läheks? Õnneks või õnnetuseks ei viitsi mingeid kontakte otsida, kui keegi online ennustust teeks, siis võiks ju proovida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole kunagi ennustaja juures käinud ega usu ka neisse, aga kuna viimasel ajal on päris mitmed tuttavad käinud ja kõik räägivad nagu ühest suust, et kui täpselt kõike minevikust räägiti ja selliseid fakte veel, mida keegi ei tohiks teada, siis on tekkinud huvi, et kas tõesti minusugune skeptik ka ennustuste õnge läheks? Õnneks või õnnetuseks ei viitsi mingeid kontakte otsida, kui keegi online ennustust teeks, siis võiks ju proovida.

Täpselt sama mõte. Kuskile minna eraldi selle jaoks ei viitsiks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelen ise Taroga aastaid ja saan kaartidelt väga palju kasulikku informatsiooni, mida võtan arvesse teatud olukordades. Pole selgeltnägija, aga kaardid ei valeta. Tuleb lihtsalt neid tõlgendada osata.

/ninakaspreili

Ebausu alustala on rumalus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

/ninakaspreili

Miks ei tohi?

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

/ninakaspreili

Kesse keelas & millise õigusaktiga?

Iseendale võib olla raskem panna, kipud nägema omaenda lootusi & hirme, mitte seda, mis kaardil kirjas. Kui aga pea selge hoida, ei juhtu iseendale kaartide panemisest midagi hullu.

Nii ongi. Iseenda puhul võib olla lihtsalt teatud teemade puhul raske jääda objektiivseks. Samuti kiputakse liiga tihti sama asja küsima.

Kellel huvi, soovitaks alustada Lenormand kaartidest. Oluliselt lihtsam tõlgendada kui Tarot, algajale sobivad. Inglikaartidest suurt ei arva, need on rohkem meditatsiooniks ja ‘eneseabiks’.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi onlines ei tee siis sellist asja?
Ma puht huvi pärast tahaks mõnda asja teada,kas võtta või jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu 12.august 21.33 – kas Su vanus on praegusel ajahetkel paarisnumbriline?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu 12.august 21.33 – kas Su vanus on praegusel ajahetkel paarisnumbriline?

Paaritu

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii palju kui ajakirjanikud katseid teinud, siis pole kunagi ühtegi selgeltnägijat, kes täpselt ennustaks. Ja mis mitte keegi kunagi ühtegi kadunud inimest pole suutnud üles leida?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neid teemasid on siin palju olnud. Ja oma kogemusi olen ka rääkinud, Võrus ühest ennustajast. Käin järjepidevalt iga aasta seal, raha ei võta ta, ja ennustute täpsus 90% küll, kui mitte rohkem.

Kust tema kontakti saaks? Läheksin ka, ehk aitab mõtteid suunata. Endast olenemata hetkel parajas puntras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust tema kontakti saaks? Läheksin ka, ehk aitab mõtteid suunata. Endast olenemata hetkel parajas puntras.

Mitte mingite pundardega ära roni posijate juurde. Mine psühholoogi jutule. Või siis leia omale sobiv kogudus ja astu liikmeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle asja nimi on psühholoogia – teile ennustatakse, et abiellud tumeda mehega. Nüüd teie alateadvus võtab selle endasse ning selekteerib välja heledad mehed. Seega üllatuseks lähevadki ennustaja ütlused täppi – su mees ongi tume, mitte blond.
See on väga lihtne – kirjutage enda soovid üles ja peitke ära – 5 a vaadake, mis on täppis läinud, mis mitte. Näiteks soovite elada majas – siis teie alateadvus hakkabki selles liinis tööle, et saaksite maja endale.
Siin ei ole mingit seost ennustamisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laias laastus nõus, kuid on mingid asjad mida soovmõtlemisega raske saavutada. Nt tean ühte kellele ennustati suuremat rahalist võitu ja võitiski paar kuud hiljem suurema summa (st ta ise küsiski kas tasub raha piletitele kulutada või mitte).
Kui aga ennustaja ütleb et saad kolm last, siis võtadki selle alateadlikult plaani 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laias laastus nõus, kuid on mingid asjad mida soovmõtlemisega raske saavutada. Nt tean ühte kellele ennustati suuremat rahalist võitu ja võitiski paar kuud hiljem suurema summa (st ta ise küsiski kas tasub raha piletitele kulutada või mitte).

Kui aga ennustaja ütleb et saad kolm last, siis võtadki selle alateadlikult plaani 😀

Täiesti võimalik ju, et soetad ka kolmanda lapse, sest sulle on nii ennustatud ja sa lase sellel kergemakäegliselt juhtuda. Enamasti ongi peres ju kaks või kolm last ja lastearvu ennustamine on ju kukepea. Väga suure tõenäosusega läheb pihta.

Miks keegi ei ole vastanud. Mitte ühtegi kadunud inimest pole üles leitud? Mingeid susservusser suhte asju ei saa keegi kontrollida. Seega ei veena mind küll mitte kuidagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise proovinud selliste selgeltnägijate abi, kasutegur on 0. Ühel juhul küsisin abi kadunud asja leidmiseks – no see oli ikka jura, mis sealt tuli (kusjuures väga soovitatud selgeltnägija), asja leidsin paar nädalat hiljem ise üles. Teisel juhul proovisin huvi pärast taro-kaartide panijaga õnne – ei läinud ka täppi, küsisin ühe konkreetse asja kohta.
Seega – eks igaüks teab kuhu ja kellele ta oma raha annab, kahju vaid, et see raha võiks minna enda, laste jaoks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me käisime sõbrannaga kunagi ennustaja juures, ta luges käelt nõelaga. Sõbranna on uskuja, aga mina mitte. Võibolla sellepärast minu oma läkski täitsa mööda, et ma ei usu (ja alateadvus meelega töötas sellele vastu). Sõbrannal päris täppi pole veel läinud, aga enamvähem. Talle ennustati, et ta saab kolm last – P, T, P. Aga abielu tuleb alles peale neid lapsi ja mitte nende isaga. Praegu tal ongi poiss ja tüdruk ja nende isaga ei ela koos ega polnud abielu plaanitud. Kolmas laps on veel tulemata, tal on 2 katkestust olnud. Abielu veel silmapiiril pole, aga ta võib veel ennustuse õigeks saada, kui ei taha enne abielluda, kui poiss on sündinud.

Mulle ennustati ühte last (T) ja väga pikka abielu ühe mehega. See pidi mu ainus mees olema ka elus. Esimene oli poiss ja teine tüdruk. Plaanisime veel ühte, aga mees suri. Seega see pikk abielu oli vaid 7 aastat ja üsna kurb, kui ma 30-a oleks arvanud, et nüüd mul meestega kõik ja kasvatangi oma kaks last ise üles. Seni veel uut meest pole, aga ma olen ka vaid mõned aastad lesk olnud, vara veel uue suhte jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

üks minu lapsepõlvesõbranna hakkas ennustajaks. ta oli juba noorena selline veidi sensitiivne – talle kohe pidi raha laenama ja teda igale poole viima ja öömaja pakkuma jne. laenu tagasimaksmisest polnud kunagi juttu. ühtegi töökohta ta eriti pidada ei suutnud, küllap tööandajad ei soovinud talle pidevalt väiksemaid ja suuremaid teeneid teha. üks sõbranna jättis talle oma maja kasutada, kui välismaal tööl oli, pärast sai tagasi lagastatud maja maksmata kommunaalidega.
nüüd on temast saanud ennustaja. tal on selline võrdlemisi sensitiivne hääl ja suur veenmisjõud. esialgu ennustas väikelinnas, siis kolis tallinnasse – äri lendab komeedina taevasse. vanu sõbrannasid ta enam tunda ei taha. ja ega me ta ennustustest suurt puudust ei tunne ka. aga paistab, et soovijaid jagub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina varasemalt suhtusin ka väga skeptiliselt ennustamisse. Kui aga ühel hetkel eluga puntras olin, otsustasin ka ennustaja juurde minna. Võtsin nagu meelelahutuslikku käiku.
Hämmastav kui palju läks täppi. Asju, mida ennustaja kuidagi teada ei saanud.
Nii halbu kui häid.

Hiljem olen veel paar korda käinud. Mõned asjad ei lähe ka nii, nagu öeldud aga palju on ikka tõtt selles ennustuses.

Käin Pärnumaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ükskord mingis lasnamäe urkas, sellist jura ajas et mine metsa. Kõik oli vale lihtsalt. Ja sõbranna ema kes soovitas täiesti uskus kõike mis see tädi ajas. Uskumatu. Kõige parem, hetkel kui ta juures olin ajas tädi jura nagu ma oleks suhtes tumedapealise mehega, mul polnud isegi peikat siis.
Ütles et saan rikkaks 40a, no siiamaani ootan. Inimesed, ärge uskuge nende muinasjutte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea ennustaja kes nö täpselt ennustab on eelkõige hea psühholoog ja tunneb väga hästi kehakeelt. Me reageerime tema jutule ise seda märkamata. Kui ta näeb et mingi teema puudutamisest minevikus inimene pingestudes reageerib, saab ta aru, et sai pihta ja arendab seda liini.
Tuleviku kohta – noh kellele ei meeldiks rikkaks saada või head (perekonna)elu elada. Samuti tuleb enamusel ette kõikvõimalikke jamasid, neid on võimalik suhteliselt ebamääraselt rääkida ja inimene loebki neid nendeks mida ennustati.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ennustajad