Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ennustus

Postitas:
Kägu

Mida rohkem ma vaatan kui mõjutatud Ratas Helmetest on, seda enam hakkab mulle tunduma, et Helmete valduses on mingi kompromiteeriv materjal Ratase kohta. Pole lihtsalt võimalik, et Ratase enesealandamisel pole lõppu, varsti ilmselt seob Helmetel kingapaelu.
Siin on mingid sügavamad tagamaad ja küllap varem või hiljem tulevad need ilmsiks.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida rohkem ma vaatan kui mõjutatud Ratas Helmetest on, seda enam hakkab mulle tunduma, et Helmete valduses on mingi kompromiteeriv materjal Ratase kohta. Pole lihtsalt võimalik, et Ratase enesealandamisel pole lõppu, varsti ilmselt seob Helmetel kingapaelu.

Siin on mingid sügavamad tagamaad ja küllap varem või hiljem tulevad need ilmsiks.

See sügav tagamaa on hoopis, et Ratasel on piisavalt komprat rehvide kohta, et ennast kindlalt tunda. Aga rehvidel on tema kohta ka piisavalt, et mitte ülearu kindlalt.
Helmed on seni veel ausad mehed ja mängivad lahtiste kaartidega ning teevad ehtsaid liigutusi. See võib edaspidi muutuda, aga praegu on küll nii. Nad pole poliitmängurlust veel korralikult omandanud, erinevalt Ratasest.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ennustus, et järgmine president on Mart Helme. Siis saab ka Tallinn jälle maailmakaardile, et tänavatel selliseid pilte hakkab nägema: hull
Me oleme ju ikka progressiivsed, sallivad ja nii edasi. Nii et registrid valla! Rusikaga näkku! Kuul kuklasse! Sallivus peab peale jääma.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klassika. Kui maailm ei käitu, nagu minu arust õige on, siis on selle taga rumalad, lollid, punased ja illuminaadid. Mingil juhul ei saa olla, et ma ei saa asjadest aru või et nad on hetkeolukorras lihtsalt targemad. Mkmm. Võimatu.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klassika. Kui maailm ei käitu, nagu minu arust õige on, siis on selle taga rumalad, lollid, punased ja illuminaadid. Mingil juhul ei saa olla, et ma ei saa asjadest aru või et nad on hetkeolukorras lihtsalt targemad. Mkmm. Võimatu.

Lollide klassika on hoopis see, et millelgi pole mingeid põhjusi ja miski pole millegagi seotud ja mitte miski ei tulene millestki. Ja kui targemad seoste üle arutlevad, siis käib see lollidel niivõrd kõrges kaares üle pea, et nad vihastavad ja kukuvad kritiseerima. Pole vaja põhjusi ega seletusi otsida, asjadel ei ole põhjusi!

+2
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )