Esileht Ilu ja tervis Enurees

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Enurees

Postitas:
Kägu

Minu 9 aastasel pojal on enurees. Oleme sellega pikalt maadelnud. Kuus juhtub öist voodimärgamist kuskil 10 korda umbes. Arst määras nüüd ravi driptane. Otsisin küll teemasid selle kohta, kuid uusi ei leidnud. Kas kellelgi on kogemusi selle raviga, sai abi, aitas. Olen lugenud, et puberteedieaks peaksid kõik välja kasvama, aga tahaks juba et juhtuks see ennam

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te alarmaparaati olete proovinud. Meie poeg sai tänu sellele kahe nädalaga probleemist lahti, enne seda polnud ühtegi kuiva ööd.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Driptanet kirjutatakse ka uriinipidamatuse korral näiteks menopausis naistele, et kui sa siit abi ei saa, siis ehk leiad mõne menopausiga seonduva teema alt abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin lihtsalt lohutada ja julgustada, et väga suure tõenäosusega see probleem siiski kaob enne puberteeti. Meil nii juhtus. Praegu on poeg 15-aastane ja sellest murest vaba oma 4-5 aastat. See ei kadunud päevapealt, vaid aegamööda, kuni “juhtus” vaid paar korda kuus ja siis enam üldse mitte. Enne seda jõudsime käia erinevate arstide juures (k a homoöpaat), kasutada erinevaid medikamente, pidada joomise-ja-pissimise-päevikut, piirata õhtust vedelikutarbimist, kasutada mähkmeid ja madratsikaitseid ja mida kõike veel. Alarmpüksteni me ei jõudnud. Driptane’i kasutasime ka, aga nn hädajuhtumitel, kui oli vaja kodust väljas ööbida ja ei tahtnud riskida, sest kui ma õieti mäletan, siis see rohi ei ravi otseselt, vaid hoiab õnnetuste juhtumise ära (võin nüüd pada ajada, ei suutnud googeldamisega praegu sellele kinnitust leida).

Tean, kui palju muret see probleem tekitab. Jõudu ja kannatust! Pole vist vaja öeldagi, et lapsele pahandamisega stressi pole vaja tekitada, tema pole süüdi. Aga ühel heal päeval on see kõik seljataga!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Enurees