Esileht Ilu Epileeria otsingul

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Epileeria otsingul

Postitas:

Tere!

Palun soovitage, millist epileerijat osta! Mida üldse selle ostmisel silmas pidada? Kas parem on laetav epileerija või hoopis juhtmega? Milline on teil ja kas olete rahul? 🙂

Aitäh!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 14:42; 06.02 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see. Töötab akuga, mugav. Sarnased on veel.
Täitsa ok, kuigi viimasel ajal ma ei viitsi seda kasutada, sest žiletiga saan kiiremini (aga karvad kasvavad ka kiiremini tagasi).
Oluline on kui lai on pea ning kas on valgus olemas. Osasid sab ka duši all kasutada, kuid minu oma eemaldab kuival nahal paremini. Igasuguste lisavidinate olemasolu ei ole nii oluline, mul lihtsalt sattus selline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Brauni usku ja mul ka sama, mis eelmisel postitajal????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest ütleksin,e t epileerija annab eelise üksnes siis, kui sul on heledad ja hõredad karvad.

Mul nt on tumedada, tihedad ja kiire kasvuga karvad. Mugavam on ülepäevitit žiletiga jalad üle tõmmata kui 2x nädalas epileerijaga mässata 😀 Selles mõttes, et epileerijaga võitsin ainult 1 karvaajamiskorra…eelis on üksnes see, et ei ole nii tersavat siili. Eriti teravalat tundsin seda peale laste sündi, kui nagunii oli vähem aega igasuguste iseeenda-asjade jaoks. Ja raseerides ei pea ka murtsema sissekasvavate karvade pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest ütleksin,e t epileerija annab eelise üksnes siis, kui sul on heledad ja hõredad karvad.

Mul nt on tumedada, tihedad ja kiire kasvuga karvad. Mugavam on ülepäevitit žiletiga jalad üle tõmmata kui 2x nädalas epileerijaga mässata ???? Selles mõttes, et epileerijaga võitsin ainult 1 karvaajamiskorra…eelis on üksnes see, et ei ole nii tersavat siili. Eriti teravalat tundsin seda peale laste sündi, kui nagunii oli vähem aega igasuguste iseeenda-asjade jaoks. Ja raseerides ei pea ka murtsema sissekasvavate karvade pärast.

Esimesel nädalal epileerid jah 2 korda, edaspidi piisab kahest korrast kuus. Sissekasvavate karvadega on tõesti probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Epileeria otsingul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.