Esileht Erivajadustega laps Epilepsiaga laste vanemate grupp fb is

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Epilepsiaga laste vanemate grupp fb is

Postitas:

Tere!
Kas on juba olemas, ehk keegi teab, kui ei, siis võiks teha.
Olen 7a tüdruku ema, tütrel algas kõik natuke rohkem kui aasta tagasi.
Suvi algas lootusrikkalt, 4 kuud polnud ühtegi hoogu, raviks ainult Depakine, pärast koolimineku süsti hakkasid hood tulema uuesti, kuus kord või kaks. annust suurendati ja märtsist sai juurde ka Keppra, seda on ka nüüd max suurendatud. EEG näitas ikka veel neg. dünaamikat ja siis oli nädala haiglas, tilgutati hormooni, olevat läinud veidi paremaks ja nüüd pandi 2 kuud Prednisolon 7tbl.!! päevas vähndades 2 ndl pärast.
Olen lihtsalt nii masenduses, et sooviks sama diagnoosiga vanematega lihtsalt rääkida. Kui ei tee gruppi siis mailiga võiks ikka suhelda, minu mailiaadress on manulii@hot.ee
Ahjaa, ja hood näevad välja sellised, et keel hakkab värisema, tuleb sülge, ja vahel ka vasaku käe sõrmed liiguvad, seda siis ainult öösiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB-s on grupp epileptikute emadele täitsa olemas. Soovitan yhineda selle grupiga, kui mure on suur. Saad suhelda teistega, kellel sama mure. Endal 15-aastane epileptik, diagnoosi sai 6 aastat tagasi, hood on tugevate krampidega, kukub maha, kestavad umbes 2-3 min., seeejärel magab pikalt. Hoog tekib enamasti siis, kui ravim ununenud võtmata või öösel kaua yleval. Raske aeg on praegu, eks tema tahab ju ka olla nagu teised, aga piirangud on peal. Mis diagnoos teil täpselt on, minu lapsel idiopaatiline generaliseerunud epilepsia. Aga FB-st otsi Epileptikute emad. Kõike head teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, proovin siis ühineda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Epilepsiaga laste vanemate grupp fb is

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.