Esileht Ajaviite- ja muud jutud Epsteini enesetapp

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Epsteini enesetapp

Postitas:
Kägu

Noh, käod, spekuleerige, kes sooritas Epsteini enesetapu. Clintoni klann või Trumpi klann?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Noh, käod, spekuleerige, kes sooritas Epsteini enesetapu. Clintoni klann või Trumpi klann?

Kuradi argpüks.Teha julges, aga karistust saada ei julge. Nüüd on kerad longus. Tõbras selline.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis hirmsat karistust ta nii väga saanud oleks? Istud rahulikult vanglas oma kongis, seaduse järgi pole lubatud sind ka teistega kokku panna, sest need võivad seksuaalkurjategija vastu liiga füüsilist huvi tundma hakata, pikutad koikul ja loed väärtkirjandust. Mis karistus see on? Ei näe päikest, taevast, ei saa koeraga jalutamas ja šoppamas käia? Veidi üksildane, aga siiski täiesti talutav.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Miks te arvate, et ta tegi päriselt enesetapu? Nägite pealt või?

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te arvate, et ta tegi päriselt enesetapu? Nägite pealt või?

Milvi-Kiisu – kuidas siis nii, kommentaar, aga Ekre ei puutu üldse asjasse?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Clintonist lekkinud pildid on igatahes huvitavad 🙂 aga mitte midagi kriminaalset.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta oleks võinud Eestisse seksturismireise teha, siin on 14aastastega seksimine legaalne ja oleks kõik ta jamad olemata olnud. Mõne oma sõbra oleks saanud kaasa võtta, Billi vast mitte, liiga palju tähelepanu.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust ei ole himust karistuse eest, vaid tohutu sotsiaalne kukkumine – tipust vanglasse. Enne olid ikka tehtud mees ja nüüd selline asi. Selliseid enesetappe on olnud ka varem ja ka Eestis on juhtumeid, kus tehakse arestimajas enesetapp.
Ei saa nõustuda, et vangla on vaid konkul pikutamine, see on omaette maailma, oma hierarhia jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on elus. Uurige seda teooriat. Andis pappi ja elab uue nimega edasi

https://www.google.com/amp/amp.washingtontimes.com/news/2019/aug/13/jeffrey-epstein-conspiracy-he-is-still-alive/

+1
-3
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Noh, käod, spekuleerige

Ja ainult käod võivad spekuleerida… Kuidagi ahistav.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, käod, spekuleerige

Ja ainult käod võivad spekuleerida… Kuidagi ahistav.

Spekuleerigu aga kirilinnud ja üldse kõik linnud-loomad.
Siit sain praegu teada, et mõne käo arvates tegi Epstein tõepoolest enesetapu! Ma ei pidanud küll võimalikuks, et keegi veel seda arvab.
Mina arvan, et selle “enesetapu” tellis Clintonite klann.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on elus. Uurige seda teooriat. Andis pappi ja elab uue nimega edasi

https://www.google.com/amp/amp.washingtontimes.com/news/2019/aug/13/jeffrey-epstein-conspiracy-he-is-still-alive/

Noh, arvatakse ju, et Presley, Cobain ja Jackson on ka tegelikult elus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enesetapu saab teha ikka inimene ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enesetapu saab teha ikka inimene ise.

Mul tuleb vahel lausa nutt peale, kui sellist nüri reaktsiooni pean lugema. Kas inimestel üldse mängusoont ega naljameelt ei ole?
Hea küll, ma siis spetsiaalselt autistide jaoks panen uuesti kirja: “enesetapp”. Aga kui ka see on liiga keeruline, siis väljendun absoluutselt korrektselt ja selgelt: Kes tappis Epsteini?

(Miks peab sellist roppu tööd tegema ja kas see nüüd hakkabki nii olema?)

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid asju saab orgunnida ainult ja aimult ametis olev president. Tal on kõik võimalused kinni mätsimiseks ja salaja toimetamiseks. Ja tema kohta on niigi teada, et lõtv püksikumm.

Kerstit mõtlesid või?
Mis USA presidentidesse puutub, siis see kumm on neil üsna ühtmoodi lõtv. Ainult et üks neist teeb oma asju avalikult ja abiellub nagu hull kõigiga, teise asjad on äärmiselt hämarad.

+1
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Epsteini enesetapp