Esileht Ajaviite- ja muud jutud Epsteini saaga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Epsteini saaga

Postitas:
Kägu

Ma hakkasin jälgima tema allaminekuteed aastaid tagasi, siis kui asi veel (välis) ajakirjanduse esikaantele polnud veel jõudnud vaid kajastus peaasjalikult Florida Miami Heraldi ajakirjaniku J.Browni üllitistes. Nüüd läheb lugu aina põnevamaks ja ma olen täielikult selle sündmuste keerisesse mässitud.

Tema lugu lausa ületab fiktiivsed krimkad ja põnevusromaanid ning boonuseks on veel et iga päev koorub üha uusi sündmusi välja. Eks osa sellest pinnapeale kerkivast on muidugi kuulujutud aga sündmuste raamistik on vist siiski paika pandud, jääb vaid täita lüngad vastavate asjaosalistega, millega hetkel uurijad ka tegelevad. Poliitilisel pinnal on ka kõik temagaseonduv ülipõnev, lihtsalt hoian hinge kinni kui teemaga haakuvaid hommikuseid ookeanitaguseid uudiseid loen.

Tahes tahtmata keerleb mul peas küsimus et kas Eestist ka mõni modellikspürgijahakatis tema küüsi langes? Või otsiti ohvreid peaasjalikult teistest piirkondadest? Meie ajakirjandus seda lugu vist eriti ei valgusta, küll aga võiks.

Kas keegi veel peale minu hoiab silma peal kogu Epsteini skandaaliga seonduval?

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tahes tahtmata keerleb mul peas küsimus et kas Eestist ka mõni modellikspürgijahakatis tema küüsi langes? Või otsiti ohvreid peaasjalikult teistest piirkondadest? Meie ajakirjandus seda lugu vist eriti ei valgusta, küll aga võiks.

Vaata Netflixi sarja “Filthy rich” ja saad asjast pisut vähem glamuursema pildi. Võigas lugu.

Ta ei kasutanud modelliks pürgijaid vaid enamasti olid ohvriteks ikka katkistest peredest pärit, madala enesehinnanguga ja rahahädas tüdrukud.

Nüüd huvitab mind, palju ja mil moel politsei tema kaasosaliselt tunnistusi saab. See naine võeti hiljuti kinni ja KUI ta rääkima hakkab, on paljudel tuntud ninadel vesi ahjus.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen jälginud vaid seda, mida meedia on rääkinud, kuigi teema on huvitav. Aga mida seal siis veel on juhtunud, mida meie meedia rääkinud ei ole?
Mina tean nii palju vaid, et ta jah seal igasuguste teiste rikastega kasutas noori neiusid ära ja sageli rasketest peredest. Väga paljudele kuulsatele nimedele oleks tema tunnistused nö vee peale tõmmanud ja seetõttu ta tapetegi ilmselt. Ags rohkem ma ei tea, aga kas siisnon veel midagi?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Filthy rich”

Jah, Filthy Rich on super dokumentaalfilm. Soovitan ka vaadata, kes näinud pole. Netflixi toode.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd huvitab mind, palju ja mil moel politsei tema kaasosaliselt tunnistusi saab. See naine võeti hiljuti kinni ja KUI ta rääkima hakkab, on paljudel tuntud ninadel vesi ahjus.

No ilmselt tal nii palju elupäevi ei ole jäänud, et rääkima jõuaks hakata.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tema lugu lausa ületab fiktiivsed krimkad ja põnevusromaanid ning boonuseks on veel et iga päev koorub üha uusi sündmusi välja.

Ma ei väljendaks end päris nii, kuna lugu on võigas ja juhtus siiski päris laste ja noortega. Nad pole tegelased kuskil kauges raamatus, vaid päris inimesed, kellega juhtunut ma meelelahutusena võtta ei suuda.

ID channelil oli ka temast just pikk dokumentaal, soovitan lisaks Netflixi omale seda ka vaadata, sest seal räägitakse nii mõndagi, mis netflixi omas mainimata jäi.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miami Herald on selle teema tagamaid kajastanud ja osaliselt on see nende teene et vana pea unustuse hõlma langenud lugu uuesti päevavalgele toodi, ajakirjanik kirjutas väsimatult sellest mida keegi Epsteini elu ja hiilgeajal ei tahtnud puutuda kuna ta sai oma suhted osavalt suurilmaga silutud peale esimest vangistust ja elas nagu mees muiste.

Tema juudi vanemate juured on kuskil Leedus ja Saksamaal, aga nad polnud vist siiski immigrandid vaid sündisid USAs. Ema suri 2004, isa 1991. Peale isa surma mees vist ära pööraski. Seda pole ma suutnud leida mismoodi vanemad, kes mõlemad tegid lihtsat tööd, ta vennaga Brooklynis üles kasvatasid, ja kas sellel ka mingi seos edasisega oli.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Epstein

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on selle loo juures kõige kurvastavam, et suur osa meestest on üldiselt ikka perverdid, olgu nii rikkad kui tahes. Noore liha eest on valmis kõike tegema ükskõik mis asjaoludel, suuri summasid maksma, igasugusele moraalile vilistama, mingit kaastunnet nende alaealiste tüdrukute suhtes pole jne.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Roosiline on veel te ettekujutus, kui ainult ühest satanistist eliidi seas arutlete:

https://www.youtube.com/watch?v=qhWbLo3IRGw
https://www.youtube.com/watch?v=8SOCZr8cgWY

Täispikk on ilmutatud:

https://www.youtube.com/watch?v=SZIKrPXltrA
42. minutist pedofiilidest maailma eliidi hulgas.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, see on tõesti väga põnev teema. Jõudsin täpselt õigel ajal taustaloo endale YouTube’i abiga selgeks teha ja juba Maxwell arreteeritigi. Tõesti on tunne, nagu vaataks seriaali. Huvitav, kas Maxwell veab kohtuni välja, mida ta uurijatele räägib, mis saab prints Andrew’st ja Clintonist? Arvan, et kümned stsenaristid juba loovad arvutisse tekstifaile vastavasisulise sarja tegemiseks.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noore liha eest on valmis kõike tegema ükskõik mis asjaoludel, suuri summasid maksma, igasugusele moraalile vilistama, mingit kaastunnet nende alaealiste tüdrukute suhtes pole jne.

Aga teisalt-kui oleks siin Eestis oma äri ajanud, mis on utoopiline, sest siit poleks ju spionaazhiks selliseid kuulsusi ja rahvusvahelisi prominente kuskilt võtta olnud, poleks olnud probleemi seni kuni ta poleks asjatanud mitte nooremate kui 14-aastastega.
Kas see pole mitte kurioosum?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, see on tõesti väga põnev teema. Jõudsin täpselt õigel ajal taustaloo endale YouTube’i abiga selgeks teha ja juba Maxwell arreteeritigi. Tõesti on tunne, nagu vaataks seriaali. Huvitav, kas Maxwell veab kohtuni välja, mida ta uurijatele räägib, mis saab prints Andrew’st ja Clintonist? Arvan, et kümned stsenaristid juba loovad arvutisse tekstifaile vastavasisulise sarja tegemiseks.

Tõesti huvitav, kuidas see saaga edasi areneb. Loodame, et Maxwell tõesti võetakse kaasosalisena vastutusele ja ta ei sure salapärastel asjaoludel oma kongis, nagu Epstein.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore, et see tädi ikka kätte saadi lõpuks ja saab oma karistuse. Milline elegantne naine,aga täielik hunt lambanahas, kui paljude noorte inimeste elu on ta aidanud hävitada, tehes seda täiesti külmavereliselt ja karistamatuse tunnet nautides. Loodetavasti valvatakse teda paremini kui peikat ja saab ikka oma väljateenitud vanglapuhkust nautida vahelduseks kuninganna toolil aelemisele.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin selle jutu peale Putlockerist 4 osa. Ühest küljest õõvastav, teisest küljest… massöörineiu teatab muu jutu sees, et “tema ahistamine oli kestnud juba 3 aastat”… Halloo? Miks sa lähed sinna 3 aastat järjest muudkui tagasi ja lased ennast ahistada, kui see sinu jaoks nii vastuvõtmatu on? Järelikult tegid seda vabatahtlikult, sissetuleku ja sidemete pärast, mis sa tagantjärele ikka enam halad siis. Sinu enda valikud.
Aga neid, keda konktreetselt vägistati, ma muidugi ei süüdista ega hukka ei mõista, arvatavasti väga kohutav kogemus, räpane, tülgastav. Samas välimuse poolest oli Epstein tublisti üle keskmise. Kui nüüd võrrelda, kas sind vägistaks Epstein või Weinstein, siis füüsiliselt oleks Epstein väheke parem variant. Muidugi vägistamine pole iialgi hea variant, vahet pole, kas on tegu Mr Universumi või Quasimodo poolt, aga sellised tobedad mõtted tulid pähe, mis teha.
Ilmselt Trump ei karda teda, seetõttu sai see lugu nüüd joone alla. Varasemad presidendid ja kõrged ametnikud pidasid paremaks suhteid Epsteini ja tema ringkonnaga mitte rikkuda.
Krt, tahaks ise ka sellist müstilist võimu inimeste üle. Eelkõige muidugi tahaks olla võimeline nullist miljardäriks saama, aga see muidugi eeldabki sellist vaimset võimekust, mis paneb teised inimesed sinu pilli järgi tantsima, ja seda mul ei ole ega tule.
Clinton ilmselt oli niisama lõõgastuja ja lõbureisija, muidu oleks juba tema suhtes ärakasutamissüüdistusi välja ilmunud, kuid seni vaikus. Miks ta väitis, et ta pole saarel käinud, kuigi ilmselgelt oli – see on muidugi selgusetu, kuid igatahes temast väga rumal. Ega muidugi briti kuningakoda ka selle asja käsitlemises intelligentsusega ei hiilga.
Maxwell ilmselgelt kohtuprotsesside lõpuni ei ela, alguseni võib-olla küll.

+6
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Clinton ilmselt oli niisama lõõgastuja ja lõbureisija, muidu oleks juba tema suhtes ärakasutamissüüdistusi välja ilmunud, kuid seni vaikus. Miks ta väitis, et ta pole saarel käinud, kuigi ilmselgelt oli – see on muidugi selgusetu, kuid igatahes temast väga rumal.

See on ju Clintoni firmamärk: “I did not have sexual relations with that woman.”

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodetavasti valvatakse teda paremini kui peikat

issand, kui naiivne!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noore liha eest on valmis kõike tegema ükskõik mis asjaoludel, suuri summasid maksma, igasugusele moraalile vilistama, mingit kaastunnet nende alaealiste tüdrukute suhtes pole jne.

Aga teisalt-kui oleks siin Eestis oma äri ajanud, mis on utoopiline, sest siit poleks ju spionaazhiks selliseid kuulsusi ja rahvusvahelisi prominente kuskilt võtta olnud, poleks olnud probleemi seni kuni ta poleks asjatanud mitte nooremate kui 14-aastastega.

Kas see pole mitte kurioosum?

Alaealistega seksimine on Eestis okei, aga nende kupeldamine mitte. Selle eest saaks ikka kinni panna. Iseasi muidugi, et kõik need vägistajad ja ahistajad, kes USAs 300 ja 200 aastat saavad, saaksid Eestis tavaliselt alla kümne ja elaksid rõõmsalt edasi, sest meil ju loetakse kõik väiksemad karistused suuremaga kaetuks, USAs liidetakse kokku.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Clinton ilmselt oli niisama lõõgastuja ja lõbureisija, muidu oleks juba tema suhtes ärakasutamissüüdistusi välja ilmunud, kuid seni vaikus. Miks ta väitis, et ta pole saarel käinud, kuigi ilmselgelt oli – see on muidugi selgusetu, kuid igatahes temast väga rumal.

See on ju Clintoni firmamärk: “I did not have sexual relations with that woman.”

😁 Tahtsin just sama kirjutada. Et see Clinton aga ikka ja jälle samu ämbreid kolistab on täiesti uskumatu. Ka prints Andrew valetamine on lihtsalt tülgastav. Vastik lihtsalt, kuidas positsioonikad rikkad mehed oma võimu kuritarvitavad ja ülejäänud maailm vaatab seda sisuliselt pealt. Need vähesed, kes üritavad asja avalikkuse ette tuua, tehakse erineval moel maatasa või topitakse neil suu rahaga kinni.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alaealistega seksimine on Eestis okei, aga nende kupeldamine mitte. Selle eest saaks ikka kinni panna.

Epstein oli nutikas, enamasti maksis ohvritele sulas kätte, Venemaa modellidele kandis raha ja õppemaksu ka panga kaudu kuuldavasti. Kupeldamist kui sellist minu meelest klassikalises mõttes vast ei olnud, ta oli ikka väga kaval. No muidugi VRG peasüüdistaja seda väidab aga tema pole rääkinud väga täpselt kuidas talle ikkagi maksti ta töö eest kõigi väidetavate prominentidega.

Aga arvatakse et ta kuritarvitas alaealisi eelkõige ikka ise, tahtis neid eeskätt endale. GM oli vast see kes tundub tõi mängu shantaazhi Mossadi heaks ja siis jah reegleid painutati ja pakkumine avati laiemale ringile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin selle jutu peale Putlockerist 4 osa. Ühest küljest õõvastav, teisest küljest… massöörineiu teatab muu jutu sees, et “tema ahistamine oli kestnud juba 3 aastat”… Halloo? Miks sa lähed sinna 3 aastat järjest muudkui tagasi ja lased ennast ahistada, kui see sinu jaoks nii vastuvõtmatu on? Järelikult tegid seda vabatahtlikult, sissetuleku ja sidemete pärast, mis sa tagantjärele ikka enam halad siis. Sinu enda valikud.

Siin panid küll mööda. Asi oligi justnimelt selles et vabatahtlikult ei toimunud seal midagi. Epstein kasutas jälitusteenistust kes ta ohvreid ja nende perekondi järjepidavalt ähvardasid ja jälitasid. Ühele neist öeldi näiteks et ära rohkem maanteel jooksmas käi, sest igasuguseid hirmsaid õnnetusi võib seal juhtuda. Tema teenistuses kantpead luurasid õhtul ohvrite kodusid, sõitsid nende autode sabas ja ühte sõnakuulmatut püüti näiteks ka teelt välja rammida.

Huvitav on see kas ta tegelikult oma ohvrite kallal ähvardatut toime ka pani või jäi kõik vaid jutuks. Kuid ohvrid ja kohati nende vanemad ka siiski olid kõik hirmu all ja kartsid teda. Samas osad olid temast ka otseselt finantsiliselt sõltuvad, ta organiseeris neile viisa, elukoha endale kuuluvas kortermajas, sissetuleku, jne.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on kõige masendavam selles loos, kuidas tal õnnestus ikka ja jälle välja vingerdada süüdistustest, s.t kuidas võim on korrumpeerunud väidetavalt demokraatlikus riigis.
Ja siis see tema väidetav enesetapp – lahkamisel leiti hulgaliselt tõendeid, miks see ei saanud enesetapp olla ja ikkagi pole võimalik(ei taheta) välja uurida, mis toimus vanglas tegelikult – vangivalvurid väidetavalt magasid, turvakaamera salvestusi ei olnud, tõendeid ei leitud?
Kui mõelda, palju on neid inimesi, kel piisavalt võimu, suhteid ja raha, et end igasugustest võigastest süüdistustest vabaks osta.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka väga jälgin seda teemat, juba ajast, kui Epstein kinni hakkas minema.
Soovitan lugeda ka Virginia (selle tüdruku, kes põhiliselt sõna võtab) memuaare https://assets.documentcloud.org/documents/6251258/Virginia-Roberts-Memoir.pdf

Ning palju infot liigub, kust ka ise loen Redditist. https://en.reddit.com/r/Epstein/

Ise arvan, et Ghislaine Maxwell teeb FBI-ga koostööd, sest FBI ju tegelikult teadis koguaeg, kus ta asub ning riigist välja ta ei läinud, kuigi tal on kolme riigi kodakondsus. Aga eks näis palju ta jutustada jõuab. Tema käes on palju infot ja seda kardavad paljud suured ninad. Prince Andrew puhul ei imesta väga keegi, kuid siin on seotud veelgi suuremad nimed.

Pigem on huvitav rahade liigutamine Epsteini ja Maxwelli kontode vahel (mida olevat 15!) ning ka meie Danske panga rahapesuga seotus.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti huvitav, kuidas see saaga edasi areneb. Loodame, et Maxwell tõesti võetakse kaasosalisena vastutusele ja ta ei sure salapärastel asjaoludel oma kongis, nagu Epstein.

Ilmselt läheb jälle nii, et kahtlusalune “sooritab enesetapu”, samal ajal kui valvurid lõunal on ja kaamerasüsteemile hooldust tehakse.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen poole silmaga asja jälginud, sest tunnistan punastades, et jälgin saastaajakirjandust ja põhiliselt üht teist saagat. Eks see arreteerimine oli esiuudistes sealgi. Lugenud pole ja mingeid dokumentaalfilme ka vaadanud. Üks asi, mis pealkirjadest silma jäänud, et seda Maxwlli süüdistavad mitmed naised korduvas vägistamises ja seda minu mõistus ei võta ja ette ei oska kujutada.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen poole silmaga asja jälginud, sest tunnistan punastades, et jälgin saastaajakirjandust ja põhiliselt üht teist saagat. Eks see arreteerimine oli esiuudistes sealgi. Lugenud pole ja mingeid dokumentaalfilme ka vaadanud. Üks asi, mis pealkirjadest silma jäänud, et seda Maxwlli süüdistavad mitmed naised korduvas vägistamises ja seda minu mõistus ei võta ja ette ei oska kujutada.

Saad sa täpsustada, et millest sa aru ei saa? Mitte üldse paha pärast, lihtsalt mulle jäi see arusaamatu, et mis seal arusaamatu on.

Kui täitsa aus olla siis ma pole üldse kursis selle teemaga. Üldiselt olen selliste suuremate uudistega ikka kursis, aga Epsteini teema tekkis sellisel perioodil, kui mul ei olnud aega millekski, mis polnud töö ja tagantjärele ei viitsinud uurima hakata. Nüüd hakkan harima end.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Epstein vist oli temaga teinud pooleldi töölepingu, et ta söödaks alaealisi talle ette ja kui need viimaks asjale pihta said ja kõhklema lõid siis GM tööks oli neid moosida eelnevalt, ta viis kinno, poodles nendega ja oli justkui treeneri ja usaldusisiku rollis et ohver viimasel otsustaval minutil põnnama ei lööks, lõdvestuks ja eks ta tegi seda mis iganes vahenditega omal veidral perverssel moel.
Muidugi GM lootis et Epstein ta ära võtab ja oli väga püüdlik ja ülesannete kõrgusel aga näe ikkagi ei juhtunud seda.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris nii naiivne see asi vist ei olnud, arvestades, kes oli GM isa (Uk-s elav iisraeli spioon, kes ühel hetkel “kogemata” jahilt vette kukkus ja ära uppus). GM oli harjunud väga hea ja luksusliku eluga, samuti oli ta ka isa lemmiktütar (jaht oli tema järgi lausa nimetatud),et kõik Epsteini tutvused tulid GM kaudu. Levivad veel jutud, et alguses Epstein ja G käitusidki nagu paar ja viimase isa tutvustas oma elustiili Epsteinile ning ergutas väljapressimisi jms. Samas, kui see ka ei ole päris tõene, siis selge on see, et Epstein oli oma skeemitamiste ja väljapressimistega “vana kala” ning GM kasutas tutvusi, et hoida seda elustiili (tutvused olid tänu isale olemas). Nad olid täiuslik tandem.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vedas, et Putinit sinna peole ei kutsutud. Muidu oleks nendega juba ammu need õnnetused ära juhtunud ja küsitleda poleks kedagi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Epsteinil ja GM-l olid ülisuured egod, ja esimesel justnagu mingi alaväärsuskompleks, teada on ta kasvas üles lihttööliste peres ja edaspidine elu viis ta kokku teistsuguse põlvnemisega rahvaga, võib-olla nii ta püüdiski oma eneseteadvust toita kuidas jaksas?

Psühholoogiliselt temaga küll kõik 100% ei olnud, kahjuks seltskond kuhu ta sattus andis ta hälbele üha hoogu juurde kuni asjad hakkasid väga halvasti minema ja isegi esmane vangiminek ei toonud meest enam maa peale tagasi.

Spioneerimise kohta esialgu vist kindlad tõendid puuduvad aga ega võimatu see pole. Ka Ehud Barak tundub on tema kambajõmm, üldse on huvitav kogu Iisraelipoolne osalus ja sealpoolne kasutegur.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd Delfis lugu olemas

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Epsteini saaga