Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ERA test ehk embrüo implanteerimisaken

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ERA test ehk embrüo implanteerimisaken

Postitas:
Kägu

Tere

kes on teinud ERA testi, et hinnata emaka limaskesta (kuna on embrüol kõige parem aeg kinnitumiseks).
Kui ruttu vastuse kätte saite ja kas oli sellest testist kasu ka.

Testi hind Nova Vitas 845€

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitab sama teema, ise ei ole teinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ERA test

Tegin möödunud aastal ERA testi. Testi kasutatakse vaid ravimitega ettevalmistatava siirdamise puhul. Oma arst võttis biopsia ja saatis selle Hispaaniasse Igenomix kliinikusse. Biopsia võtmisest tulemuse saamiseni läks 18 päeva. Maksin testi eest 800 EURi (Fertility Clinic Nordicus). Sain vastuseks, et olen embrüole vastuvõtlik (receptive). Arst tegi mulle järgmised kolm siirdamist Igenomix`st saadud ravimi manustamise soovituste järgi, ent rasedust ühelgi korral ei tekkinud. Seega olen selle testi suhtes skeptiline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin tunduks küll mõistlikum pigem embrüoliimi kasutamine. Marupalju maksev test ei tundu kuigi arukas. Võid ju olla selle testi järgi valmis, aga kui embrüod kehvad, siis pole miskit teha. No kui tahta oma võimalusi tõsta, siis ehk embrüoliim.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie oleme embrüoliimi niikuinii kasutanud. ja lõpuks, kui midagi ei aita, tahaks ju kõik võimalused ära proovida. ERA testiga on selgunud siiski mingi 16% neid, kel ei ole siirdamist õigel ajal tehtud ja sel juhul võib kasu olla. Eestis tehakse nüüd ka BeReady testi, mis on sama põhimõttega. Uppuja haarab igast päästerõngast. Kui oleme ERA testi ära teinud ja sealt midagi ei selgu, siis jääb üle vaid PGS test.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on küll õige, et üle 80% on tegemist siiski embrüopoolse probleemiga, ehk enamus naisi saavad siiski vastuseks et emakas on “retseptiivne”. Olen viimase kommentaariga täiesti nõus, et kui IVF on juba korduvalt ebaõnnestunud, siis aja ja närvikulu säästmiseks tulebki alustada odavamast ja liikuda kallima poole. Ehk kui ERA test ei tuvasta implantatsiooniakna nihet, siis tuleb kasutada PGS.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ERA test ehk embrüo implanteerimisaken