Esileht Väikelaps Eraarstidel sama andmebaas riiklike arstidega?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Eraarstidel sama andmebaas riiklike arstidega?

Postitas:

Ei osanud kuidagi pealkirja sõnastada. Kui plaanin lapsega minna eraarsti (lastearsti) juurde, kas minu perearst saab sellest teada?
Sellepärast selline imelik küsimus, et perearst on lähedane sugulane ja kardan, et sellest tuleks ainult paksu verd või solvumist, kui ta teada saaks, et ei ole nõus tema tegevusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 08:33; 10.02 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled ika imelik küll, minu meelest tervis ikka enne kõiki solvumisi… aga minu mäletamist mööda oli eestis on üks ja ainus andmebaas kuhu pääsevad kõik litsenseeritud arstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägite siin digiloost? See on ikka väga poolik süsteem. Kui sinna digilukku minna patsiendi andmeid vaatama, siis jääb jälg maha, et sel kuupäeval käis too isik neid andmeid vaatamas. Põhimõte peaks olema, et sinna saadavad arstid andmeid (testid, diagnoosid) kokku. Ka arstid peavad mingi põhjusega sinna sisenema. Üldiselt aga see süsteem ei toimi: minul ripub seal üleval 1 röntgen, teisel tuttaval 5 analüüsi, mida talle pole kohe kindlalt tehtud jne jne.
Lisaks, kui on tegemist ühe asutusega (nt mingi perearsti keskus või ka haigla, kus on perearstid ja mõned erialaarstid), siis võib küll olla yhtne väike andmebaas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin lapsega Fertilitases ja nemad ei ole selle digilooga liitunud. Teised arstid ei näe nende andmeid ja nemad ei näe teiste andmeid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan 🙂 Plaan ongi Fertilitasse minna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 08:33; 10.02 12:45;
To report this post you need to login first.

No ma ei tea, mis arstil te Fertilitases käite, aga meie laste eriarstil käimisi ja haiglas olekuid nägi arst (Dr. Raukas) küll ilusti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Eraarstidel sama andmebaas riiklike arstidega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.