Esileht Veebikonstaabel Eradetektiivi teenust Eestis

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Eradetektiivi teenust Eestis

Postitas:

Kui mul on vaja eradetektiivi, õigemini labast jälitajat, autoga, kust ma seda tellida saaks? Üheõhtune töö. Ja keegi hinna suurusjärku oskab ka oletada?

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 22:19; 04.03 00:15; 04.03 16:22; 04.03 19:35; 05.03 14:13;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Teeks ise, aga autot pole.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 23:06; 04.03 11:48; 04.03 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks arvad, et ühest õhtust piisab?

Tean, et piisab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 22:19; 04.03 00:15; 04.03 16:22; 04.03 19:35; 05.03 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebaseaduslikust jälitustegevusest oled kuulnud?

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebaseaduslikust jälitustegevusest oled kuulnud?

Eradetektiivi põhimõte ongi see, et jälitatav ei saa aru, et teda jälgitakse. Nii et-“juhtumisi” sama inimesega samas kohas olek ei ole kuidagi ebaseaduslik.

Tõesti kahju et autot pole, väga huvitav oleks selline asi.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 23:06; 04.03 11:48; 04.03 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebaseaduslikust jälitustegevusest oled kuulnud?

Eradetektiivi põhimõte ongi see, et jälitatav ei saa aru, et teda jälgitakse. Nii et-“juhtumisi” sama inimesega samas kohas olek ei ole kuidagi ebaseaduslik.

Tõesti kahju et autot pole, väga huvitav oleks selline asi.

No võta rendikas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälitustegevuseks seadusliku õiguseta isiku poolt teise isiku jälgimise eest tema kohta andmete kogumise eesmärgil karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebaseaduslikust jälitustegevusest oled kuulnud?

Ma lihtsalt huvi pärast, et kas kellelegi nt tänavalt A tänavale B autoga järele sõitmine läheb jälitustegevuse alla? Kuidas seda üldse kindlaks teha, et keegi kedagi jälitab?

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata vähem kättemaksukontorit

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldiks selline “amet”. Mul on auto ka ;)))

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebaseaduslikust jälitustegevusest oled kuulnud?

Eradetektiivi põhimõte ongi see, et jälitatav ei saa aru, et teda jälgitakse. Nii et-“juhtumisi” sama inimesega samas kohas olek ei ole kuidagi ebaseaduslik.

Tõesti kahju et autot pole, väga huvitav oleks selline asi.

No võta rendikas.

Rendikas koos juhiga, kui TA selle maksaks kinni, siis miks mitte

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 23:06; 04.03 11:48; 04.03 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraviisiline jälitustegevus on Eestis keelatud ja kriminaalkorras karistatav tegu.

On karistatud ka selle eest, kui üks kaaslane nuhib teise järgi (konkreetselt jälitab, paigaldab arvutisse nuhkvara jne).

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telli takso!

Vend on taksojuht ja tema sõnul on seliseid naisi üsna tihti, kes oma mehi käivad luuramas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telli takso!

Vend on taksojuht ja tema sõnul on seliseid naisi üsna tihti, kes oma mehi käivad luuramas.

See on päris hea mõte. Maja ees seisev takso ei tekita eemalt kahtlust ka, isegi kui mootor käib.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 22:19; 04.03 00:15; 04.03 16:22; 04.03 19:35; 05.03 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan eradetektiivina. Selline klassikaline õhtune jälitamine a la “kuhu mees peale tööd suundub” maksab 200 €. Ajaliselt nii 4-5 tundi. Tööd jagub.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 19:20; 04.03 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan eradetektiivina. Selline klassikaline õhtune jälitamine a la “kuhu mees peale tööd suundub” maksab 200 €. Ajaliselt nii 4-5 tundi. Tööd jagub.

Jäta kontaktid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 22:19; 04.03 00:15; 04.03 16:22; 04.03 19:35; 05.03 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasin et tõõd jagub. Praegu ei ole huvitatud uutest klientidest siit foorumi kaudu. Valin kliente hoolikalt ja tavaliselt tulevad nad soovitajate kaudu.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 19:20; 04.03 22:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui mul on vaja eradetektiivi, õigemini labast jälitajat, autoga, kust ma seda tellida saaks? Üheõhtune töö. Ja keegi hinna suurusjärku oskab ka oletada?

Mina tegin seda omal ajal, 20 aastat tagasi ise, st sõbrannaga. Sõbranna autoga, parukad peas. Sain info, et mehel armuke ja tänavanime, kus elab. Sõitsime mööda tänavat ning voila, oligi ühe maja ees mehe auto. Parkisin auto taha ja helistasin, et kus oled. Ütles, et sõbra juures mingis teises linnaosas. Oligi pilt selge.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, keegi ei taha siis teha sellist otsa? Kogu aeg nutt, et raha vähe, nüüd oleks soodne võimalus mitusada eurot teenida ja ühtki huvilist pole…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasin et tõõd jagub. Praegu ei ole huvitatud uutest klientidest siit foorumi kaudu. Valin kliente hoolikalt ja tavaliselt tulevad nad soovitajate kaudu.

Tulevad jee 🙂

Noh, keegi ei taha siis teha sellist otsa? Kogu aeg nutt, et raha vähe, nüüd oleks soodne võimalus mitusada eurot teenida ja ühtki huvilist pole…

Hilja, enam polegi vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 22:19; 04.03 00:15; 04.03 16:22; 04.03 19:35; 05.03 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, keegi ei taha siis teha sellist otsa? Kogu aeg nutt, et raha vähe, nüüd oleks soodne võimalus mitusada eurot teenida ja ühtki huvilist pole…

inimesed ei soovi ebaseadusliku jälitustegevusega seadust rikkuda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Veebikonstaabel Eradetektiivi teenust Eestis