Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Erahaiglas arvel ja keiser

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Erahaiglas arvel ja keiser

Postitas:

Tere,

Kui olen erahaiglas(Fertilitas) raseduse jälgimisel ja seal otsustatakse, et on vaja teha plaaniline keiser, siis mis edasi saab? Kas saan, paber näpus, minna ITKsse või Pelgusse keisrit tegema? Või võidakse riiklikus haiglas juhtum läbi vaadata, et kuule, sünnita ikka ise? Kuigi minu oma arst on otsustanud, et keiser on siiski kindlalt parim lahendus? Või peangi siis ntks mõnes erahaiglas ka keisri tegema?(Fertilitas ei paista enam pakkuvatki seda, ainult Elite, mis on Tartus ja kohutavalt kallis).
Suur aitäh, kui kellegil kogemusi. Oma arsti aeg on 20ndal, siis tean teile ka ülitäpse vastuse anda, aga niikaua pitsitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 21:53; 14.06 09:39; 14.06 13:40; 18.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Eks see oleneb mingil määral ilmselt ka põhjusest, miks teile on määranud arst plaanilise keisri. Üldiselt siiski arvaks, et kui nii on otsustatud, siis selleks on piisavalt mõjuv näidustus, et ka teine arst otsusega nõustuks kuid ei julge päris kindlalt nii väita. Võib-olla midagi muutub või tõesti on teisel arstil erinev arusaam sellest, mis on kasulikum, mis kahjulikum.

Tundub kõige kindlam võtta juba enne haiglaga ühendust ja näiteks vastuvõtule minna ja uurida, kuidas neil asjad võiksid käia. Pelgulinna sünnitusmaja kontaktid: http://www.synnitusmaja.ee/kontaktid/ ja https://www.sunnitusmaja.ee/kontakt/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine ühte haiglasse günekoloogi vastuvõtule, paberid kaasas, räägi oma asi ära, sulle pannakse plaanilise keisri aeg.

Muidugi, tihti on Ferdi arstid ka kuskil riiklikus tööl, vb saab su oma günekoloog aja haiglasse opiks panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 22:58; 14.06 11:15; 14.06 15:29; 18.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski arst ei tee sulle keisrtit, kuna eraarst nii otsutas.
Lähed emba-kumba ja nemad vaatavad su üle. Keisr, kui opp, pole naljaasi, mine ikka kohe vastuvõtule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, loll olukord, algselt olingi Pelgus arvel, mul on enda meelest reaalsed näidistused keisriks(eelnevalt kaks erakorralist keisrit, kuna keha ise sünnitatud ei saanud + lühike vahe raseduste vahel, mis tavaliselt on ka piisav pōhjendus keisriks, eriti kui naine sünnitada ei soovi). Pelgus alguses räägiti, et muidugi tuleb kolmas ka keiser, kaks korda juba asjatult ise ju proovinud ja nii lühike vahe sees, et keegi ei hakka riskima. Stimuleerida/ esile kutsuda ka ei saa. Aga et minu arvamus on sama olulise kaaluga, ja kui ma tahan uuesti proovida, siis arvestatakse seda ja üldsegi kutsutakse kokku komisjon, kes asja üle vaatab ja mitmekesi otsustatakse parim käik. Reaalsus oli aga see, et mu arst ütles, et “ah, alati saame uue erakorralise keisri teha, proovige ikka ise sünnitada, kui arm jubedalt valu teeb sünnituse ajal, saame uuesti keisrile mōelda” ei mingit komisjoni, minu arvamuse küsimist jne, seetōttu läksin Fertilitasse täielikult üle, kus vaadatakse sind kui inimest, mitte lüpsilehma, et ah saad rebenenud emaka, siis saad, laseme lauda taga maha, pole hullu.
Fertilitases arutati asja nelja arstiga ja otsustati üksmeelselt, et kōige turvalisem ja ilmselgem variant on plaaniline keiser. see oli sealt viimane info, eks siis 20ndal saan teada, kas see tähendab midagi muud ka peale selle, et lähen tolle paberiga Pelgusse, kus see vōib, aga ei pruugi mitte mingit kaalu avaldada, vaid ajavad oma jorinat.
Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 21:53; 14.06 09:39; 14.06 13:40; 18.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sinu jutust on pisut raske aru saada – algul olid Pelgus ja öeldi, et nagunii keiser, aga et enne komisjon ikkagi otsustab, aga siis ütled, et arst samahästi kui lõi käega, et ah ei mingit komisjoni, proovi ikka ise. Kes seal Pelgus sulle siis ütles algul, et keiser on samahästi kui kindel ja komisjon tuleb kokku?
Ja sa ei pea ju Pelgusse minema, kui kardad. Mine ITK-sse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei luba sul pärast kahte keisrit keegi ise sünnitada. Kaks aastat tagasi soovisin seda varianti ja mind vaadati igal pool nagu hullu. Ise olen kahe rasedusega olnud jälgimisel ühes kohas aga op on olnud teises. See käib nii, et võtad oma paberid kaasa, lähed günekoloogi juurde, siis moe pärast vb keegi vaatab ja leiab mõne kaaluka põhjuse, miks keiser on ainus variant (vb ka mitte, oleneb arstist) ja kuu-paar enne tähtaega pannakse plaaniline kirja. Komisjoni-juttu aetakse jah raseduse alguses, tegelt ei tule mingit komisjoni…

Kui Pelgu osas oled kahtlev, mine ITK.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 22:58; 14.06 11:15; 14.06 15:29; 18.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgus oli raseduse täitsa alguses see sama arst veendnud, et tuleb keiser. U 16ndal nädalal hakkas oma juttu muutma. Et suund ikka see, et ka peale 2 keisrit saab loomulikult proovida ja see ikka parim mulle ja lapsele. Kui 30ndal nädalal küsisin, et millal komisjon ja otsus, siis ütles, et ei ole komisjoni vaja, proovin ise ja et suunab mu teisele arstile, kui lisaarvamust tahan. Too teine arst ütles, et ahhaa, teie oma arst ütles, et loomulik sünnitus, no siis loomulik. Pärast seda pōgenesin Fertilitasse.
Kirjutasin täna paarile asjapulgale Pelgus, seletasin, miks ma rahul pole otsusega ja et ka teised arstid arvavad teisiti, eks näis, kas hakkab midagi liikuma.. :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 21:53; 14.06 09:39; 14.06 13:40; 18.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uskumatu… Ja ma oleks 2 aastat tagasi ei tea mida andnud, et sellise arsti otsa sattuda. Minusse suhtuti minu isesünnitamise sooviga parimal juhul kannatlikult. Enamasti üleolevalt ja mahategevalt. Kas tõesti kahe aastaga ei saa enam lihtsalt kolmandat keisrit? Õel oli aasta tagasi ITKs keiser (teine) ja talle öeldi ka möödaminnes, et edasi on isesünnitamisega kriips peal (mõlemad olid erakorralised).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 22:58; 14.06 11:15; 14.06 15:29; 18.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, loll olukord, algselt olingi Pelgus arvel, mul on enda meelest reaalsed näidistused keisriks(eelnevalt kaks erakorralist keisrit, kuna keha ise sünnitatud ei saanud + lühike vahe raseduste vahel, mis tavaliselt on ka piisav pōhjendus keisriks, eriti kui naine sünnitada ei soovi). Pelgus alguses räägiti, et muidugi tuleb kolmas ka keiser, kaks korda juba asjatult ise ju proovinud ja nii lühike vahe sees, et keegi ei hakka riskima. Stimuleerida/ esile kutsuda ka ei saa. Aga et minu arvamus on sama olulise kaaluga, ja kui ma tahan uuesti proovida, siis arvestatakse seda ja üldsegi kutsutakse kokku komisjon, kes asja üle vaatab ja mitmekesi otsustatakse parim käik. Reaalsus oli aga see, et mu arst ütles, et “ah, alati saame uue erakorralise keisri teha, proovige ikka ise sünnitada, kui arm jubedalt valu teeb sünnituse ajal, saame uuesti keisrile mōelda” ei mingit komisjoni, minu arvamuse küsimist jne, seetōttu läksin Fertilitasse täielikult üle, kus vaadatakse sind kui inimest, mitte lüpsilehma, et ah saad rebenenud emaka, siis saad, laseme lauda taga maha, pole hullu.

Fertilitases arutati asja nelja arstiga ja otsustati üksmeelselt, et kōige turvalisem ja ilmselgem variant on plaaniline keiser. see oli sealt viimane info, eks siis 20ndal saan teada, kas see tähendab midagi muud ka peale selle, et lähen tolle paberiga Pelgusse, kus see vōib, aga ei pruugi mitte mingit kaalu avaldada, vaid ajavad oma jorinat.

Aitäh vastajatele!

Sünnitus on suuresti su enda kahe kõrva vahel. Mitte su keha “ei saanud sünnitatud”, vaid sa ju kirjutad, et ise ei soovinud sünnitada. Lühike vahe raseduste vahel ei ole kohe kindlasti näidustus keisriks.
Ainult väga rumal naine eelistab normaalse sünnituse asemel keisrit. Kui juba kaks keisrit olnud siis nüüd on tõesti nii, et head varianti enam polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult rumal inimene loeb välja, mida tahab, absoluutselt süvenemata. Esimesed kaks korda olin ülimalt motiveeritud sünnitama, ja seda ka tegin, oli kaasas doula ja olen hüpnosünnituse kursused läbi teinud. Ikka lõpesid keisriga mõlemad(pärast 35h ise proovimist sünnitustoas). Kolmas kord enam ei taha, riskid on liiga kōrged, olen siiralt mures oma ja lapse elu pärast. Põhjusega.
täiesti haige on teist ema niiviisi halvustama tulla. Kurb ja kibestunud, väga halb eeskuju oma lapsele oled!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 21:53; 14.06 09:39; 14.06 13:40; 18.06 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitus on suuresti su enda kahe kõrva vahel. Mitte su keha “ei saanud sünnitatud”, vaid sa ju kirjutad, et ise ei soovinud sünnitada. Lühike vahe raseduste vahel ei ole kohe kindlasti näidustus keisriks.
Ainult väga rumal naine eelistab normaalse sünnituse asemel keisrit. Kui juba kaks keisrit olnud siis nüüd on tõesti nii, et head varianti enam polegi.

Tundub, et sul pole kupli all kõik korras või oledki ajud välja sünnitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, loll olukord, algselt olingi Pelgus arvel, mul on enda meelest reaalsed näidistused keisriks(eelnevalt kaks erakorralist keisrit, kuna keha ise sünnitatud ei saanud + lühike vahe raseduste vahel, mis tavaliselt on ka piisav pōhjendus keisriks, eriti kui naine sünnitada ei soovi). Pelgus alguses räägiti, et muidugi tuleb kolmas ka keiser, kaks korda juba asjatult ise ju proovinud ja nii lühike vahe sees, et keegi ei hakka riskima. Stimuleerida/ esile kutsuda ka ei saa. Aga et minu arvamus on sama olulise kaaluga, ja kui ma tahan uuesti proovida, siis arvestatakse seda ja üldsegi kutsutakse kokku komisjon, kes asja üle vaatab ja mitmekesi otsustatakse parim käik. Reaalsus oli aga see, et mu arst ütles, et “ah, alati saame uue erakorralise keisri teha, proovige ikka ise sünnitada, kui arm jubedalt valu teeb sünnituse ajal, saame uuesti keisrile mōelda” ei mingit komisjoni, minu arvamuse küsimist jne, seetōttu läksin Fertilitasse täielikult üle, kus vaadatakse sind kui inimest, mitte lüpsilehma, et ah saad rebenenud emaka, siis saad, laseme lauda taga maha, pole hullu.

Fertilitases arutati asja nelja arstiga ja otsustati üksmeelselt, et kōige turvalisem ja ilmselgem variant on plaaniline keiser. see oli sealt viimane info, eks siis 20ndal saan teada, kas see tähendab midagi muud ka peale selle, et lähen tolle paberiga Pelgusse, kus see vōib, aga ei pruugi mitte mingit kaalu avaldada, vaid ajavad oma jorinat.

Aitäh vastajatele!

Sünnitus on suuresti su enda kahe kõrva vahel. Mitte su keha “ei saanud sünnitatud”, vaid sa ju kirjutad, et ise ei soovinud sünnitada. Lühike vahe raseduste vahel ei ole kohe kindlasti näidustus keisriks.

Ainult väga rumal naine eelistab normaalse sünnituse asemel keisrit. Kui juba kaks keisrit olnud siis nüüd on tõesti nii, et head varianti enam polegi.

Ainult väga rumal naine käib oma ürgnaise teooriaga ringi ja tekitab mõnusasti “emadussüüd”. Elu on vähe mitmekesisem. Kui keiser ei olnud tehtav-kättesaadav, surid paljud naised-lapsed, läbi aegade. Sünnitus oli ohtlik. Ju neil naistel oli ka kõigil peas sassis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 22:58; 14.06 11:15; 14.06 15:29; 18.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, loll olukord, algselt olingi Pelgus arvel, mul on enda meelest reaalsed näidistused keisriks(eelnevalt kaks erakorralist keisrit, kuna keha ise sünnitatud ei saanud + lühike vahe raseduste vahel, mis tavaliselt on ka piisav pōhjendus keisriks, eriti kui naine sünnitada ei soovi). Pelgus alguses räägiti, et muidugi tuleb kolmas ka keiser, kaks korda juba asjatult ise ju proovinud ja nii lühike vahe sees, et keegi ei hakka riskima. Stimuleerida/ esile kutsuda ka ei saa. Aga et minu arvamus on sama olulise kaaluga, ja kui ma tahan uuesti proovida, siis arvestatakse seda ja üldsegi kutsutakse kokku komisjon, kes asja üle vaatab ja mitmekesi otsustatakse parim käik. Reaalsus oli aga see, et mu arst ütles, et “ah, alati saame uue erakorralise keisri teha, proovige ikka ise sünnitada, kui arm jubedalt valu teeb sünnituse ajal, saame uuesti keisrile mōelda” ei mingit komisjoni, minu arvamuse küsimist jne, seetōttu läksin Fertilitasse täielikult üle, kus vaadatakse sind kui inimest, mitte lüpsilehma, et ah saad rebenenud emaka, siis saad, laseme lauda taga maha, pole hullu.

Fertilitases arutati asja nelja arstiga ja otsustati üksmeelselt, et kōige turvalisem ja ilmselgem variant on plaaniline keiser. see oli sealt viimane info, eks siis 20ndal saan teada, kas see tähendab midagi muud ka peale selle, et lähen tolle paberiga Pelgusse, kus see vōib, aga ei pruugi mitte mingit kaalu avaldada, vaid ajavad oma jorinat.

Aitäh vastajatele!

Sünnitus on suuresti su enda kahe kõrva vahel. Mitte su keha “ei saanud sünnitatud”, vaid sa ju kirjutad, et ise ei soovinud sünnitada. Lühike vahe raseduste vahel ei ole kohe kindlasti näidustus keisriks.

Ainult väga rumal naine eelistab normaalse sünnituse asemel keisrit. Kui juba kaks keisrit olnud siis nüüd on tõesti nii, et head varianti enam polegi.

Ainult väga rumal naine käib oma ürgnaise teooriaga ringi ja tekitab mõnusasti “emadussüüd”. Elu on vähe mitmekesisem. Kui keiser ei olnud tehtav-kättesaadav, surid paljud naised-lapsed, läbi aegade. Sünnitus oli ohtlik. Ju neil naistel oli ka kõigil peas sassis…

Lisaks veel seda, et keisrit on praktiseerinud ka loodusrahvad. Teada on näited Uganda suguharudest. Pole see mingi moodsa aja mugavusleiutis ja teemaslgatajast ka seda muljet ei jää, et ta lihtsalt lusti pärast keisrit soovib. Teema kohta midagi kahjuks öelda ei oska, sattusin poolkogemata lugema.

P. S. Ise sünnitasin loomulikult, ilma valuvaigistiteta, aga see ei pane mind suhtuma ülbelt neisse, kes vajavad keisrit või soovivad valuvaigisteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Erahaiglas arvel ja keiser

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.