Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eralasteaed ei esitanud minu andmeid maksuametile

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Eralasteaed ei esitanud minu andmeid maksuametile

Postitas:

Lugu on järgmine:

Laps käis paar kuud eelmisel aastal eralasteaias. Esitasin tuludeklaratsiooni koolituskulude alla tema eelmise aasta kohatasu, kuid maksuamet väidab, et neil andmeid ei ole. Lasteaed telefonile ja mailile ei vasta. Neilt tõenäoliselt tõendit ei saa. Lasteaed paistab olevat siiani rahalistes raskustes(eelmise aasta näitel tean). Kuidas edasi toimida ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:13; 03.04 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lasteaial on üldse koolitusluba olemas? St, kas tegu üldse lasteaiaga või on tegemist hoiuga? Tulumaksuvabastus kehtib vaid koolitusloaga lasteasutuse kohatasult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lasteaial on üldse vastav koolitusluba?

Väikestel erahoidudel/-aedadel tavapäraselt ei ole. Ja seega tulumaksutagastust neile tasutud koolituskuludelt ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolitusluba on neil olemas küll, tegu ikka eralasteaiaga mitte – hoiuga. Seetõttu peaksingi saama tagasi. Ei teagi, mida nüüd ette võtta. Sai isegi hommikul kohal käidud, juhatajat pole ja õpetajad midagi lubada ei julge. Kohapealt andsid õpetajad mõista, et juhataja käitumine ongi selline.
Antud juhul on juhataja ka üks lasteaia omanikest. Kuhu veel pöörduda või mida edasi teha ? Kas esitada maksuametile kontoväljavõtted ja arved ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:13; 03.04 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle lasteaia nimi on, äkki kellelgi siin lugejatest sama lasteaiaga kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eralasteaed ei esitanud minu andmeid maksuametile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.