Esileht Väikelaps Eralastehoid Rakveresse

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Eralastehoid Rakveresse

Postitas:

Tere,

uurin veidike, kas siin ka Lääne-Virumaa, eelkõige Rakvere piirkonnas elavaid väikelaste emasid liigub. Küsimus minul oleks järgmine, kas oleks vajadus Rakveresse luua eralastehoid 1-3 aasta vanustele lastele? (Tean, et on olemas eralasteaed Tõrmas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen Rakverest ja arvan ,et oleks vaja,aga muidugi mõistliku hinna eest.Olen kuulnud ka,et pidi sügisel avatama Wldorffi lasteaed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

parandus eelmisel vastusele,Waldorffi lasteaed-päevahoid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]taimi8 kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen Rakverest ja arvan ,et oleks vaja,aga muidugi mõistliku hinna eest.Olen kuulnud ka,et pidi sügisel avatama Wldorffi lasteaed.[/tsitaat]
Olen sinuga ühel meelel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.emateab.ee/ettevote/958652/Lapsehoid+%28Majaemand+O%C3%9C%29/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.emateab.ee/ettevote/958652/Lapsehoid+%28Majaemand+O%C3%9C%29/[/tsitaat]

Vaid mõne tänava kaugusel minust ja ma ei tea midagi:O
On keegi sealset hoiuteenust kasutanud? Oskab keegi kommenteerida, kuidas seal süsteem on?
Kas rajatava Waldorf lasteaia kohta ka kellelgi infot on?

Ise tunnen eelkõige puudust kohast, kuhu saaks jätta lapse (väiksemat pean silmas) loetud tundideks, et saaks vahel omapäi linnas käia. Samas oleks ka hea mingi väiksem lastehoid, et saaks mõne päeva nädalas juba tööl kasvõi käia. Aga hind määrab kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele, minuteada oli selle hoiuteenuse kohta artikkel kohalikus lehes, seal vanem naisterahvas hoiab lapsi oma kodus. Waldorfist oli ka kusagil lehes mingi kajastus aga kas lasteaia osani ka reaalselt on jõutud, ei tea, kodulehel neil info puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Eralastehoid Rakveresse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.