Esileht Pereelu ja suhted Eraldi aja veetmine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 241 )

Teema: Eraldi aja veetmine

Postitas:
Kägu

Egas ööklubi pea automaatselt tähendama seksimiseks üheöösuhte leidmist.

Muidugi mitte, paljud leiavad sealt uue püsisuhte. Kõik ööklubitajad, tehke oma elukaaslastele ettepanek: Käi ka! Hetkel ei meenu mitteüht suhet, kus peale selle lause välja ütlemist vanasse suhtesse oleks jäädud. Käi ka on omale uue suhte ja kooselu loonud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te olete juba 10 aastat koos, aga pole ühtegi ööd eraldi veetnud? (no et naine peab ööseks koju tulema…). Minu jaoks kõlab sinu kirjeldus küll nagu õudusunenägu ja ma ei laseks ealeski kellelgi ette kirjutada kus ja mis kellaajal ma võin käia. Sellise inimesega koos olles ma just vastupidi hakkaks öösiti ringi hulkuma ja sõbrannade pool ööbima – sa ei ole alaealine ja ta pole su isa. Oksele ajab selline ettekijutuste tegemine.

Olen sust 10 aastat vanem ja suhtes, mis 13a pikk. Mulle meeldib matkata ja telkida näiteks, aga mu mehele see ei meeldi.  Meil on ka kodus kaks koera, nii et kui kuskile reisile minek, siis enamasti üks meist jääb koju koertega. Mees käib ka paljudel tööresisidel, ma vähem, aga vahel ka seda tuleb ette. Kui üksteisest eemal oleme, siis ikka hoiame ühendust ja helistame õhtuti või ka päeval mitu korda, et muljeid jagada. Vahel ei tule helistamine meelde ja see on ka ok. Ööklubi-inimene pole ma kunagi olnud ja seal käinud noorena ainult sõprade ja seltskonna pärast, aga ma küll ei näe põhjust, miks ööklubis ainult (seksuaal)partnerit otsima peaks.  Nii, et kui sulle seal meeldib, siis ma ei saa küll aru, miks sa seal ei käi.

Selliseid nõudmisi esitav mees on kas manipuleeriv või lihtsalt väga madala enesehinnanguga (või mõlemat). Tema tunded ja armukadedus pole sinu vastutus, sest ka tema on täiskasvanud inimene ja saagu üle oma ebakindlusest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õudusunenägu

Miks nad lahku ei lähe. Ei mõista. Istugu naine kasvõi ööpäev läbi surmani ööklubis. Mis selles naises nii erilist on, et mees peaks temaga suhtesse jääma. Miks esitada mehele selliseid nõudmisi? Ole täiesti vaba, kõnni minema.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme koos olnud 15 aastat. Mina käin üsna tihti sõbrannadega restoranis, naudime head toitu ja mõnusat seltskonda. Vahel harva läheme kellegi sünnipäevalt kuskile ööklubisse. See ei ole mitte kunagi probleem olnud. Mees käib mõnrd üksikud korras aastas sõoradega kuskil väljas. Koos käisime ka palju. Aegajalt sõidan nädalavahetusel lastega vanemate juurde, siis abikaasa naudib pigem üksinda kodus olemist, kui sõoradega välja minekut.
Mõlemad usaldame teineteist ja kummalgi ei ole olnud põhjus seda usaldust kuritarvitada.

Naudime koos olemist ja samuti ka eraldi ajaveetmist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu vend tegi oma parima sõbra naisele,  korralikule pereemale peale restoraniõhtut poja. Eelnevalt olnud kõigil suur jutt usaldusest, aususest ja teab millest.  Ma kunagi oma meest ei petaks, ohh jahh, mõttetud sõnad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägiksid täpselt nagu minu mehest, tegelikult on tegemist vaimse.vägivallaga. ma olen kannatud seda 12 aastat. Miski ei muutu,iialgi ,usu mind.

Teema oleks nagu minu tehtud,kuigi tegelikult pole.

Mis vaimne vägivald? TA mees on introvert ja tahab aega veeta kaaslasest muudmoodi ning see on vaimne vägivald kohe?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vaimne vägivald? TA mees on introvert ja tahab aega veeta kaaslasest muudmoodi ning see on vaimne vägivald kohe?

10+ selle küsimuse eest!

Hirmsas maailma elame, kohe kui oma tahtmist ei saa, diagnoosime teise haigeks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos olnud 10 aastat, tema 39-a, mina 28-a.

Räägi otse, ei ole kindel kas sama kasutaja, aga ühes teemas oli soov hoopis teisi mehi proovida.

Foorumis ongi nii mõeldud, et inimesed soovivad olla anonüümsed ja neid ei peaks proovima tuvastada. Hea tava nõue see vähemalt oleks. Kellel on see soov, siis avaldagu ennast ka ikka enne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on väljaspool tööaega suhteliselt pooleks isiklikku ja ühist ajaveetmist. Mõnel päeval oleme rohkem omaette, mõnel päeval rohkem koos. Meil on ka n-ö omad sõbrad, aga tavaliselt veedame aega ühise sõpruskonnaga.

Ühine sõpruskond teeb vahepeal eraldi tegevusi ka, nt on meil naisteõhtud, kuhu meie mehed mõistagi oodatud pole. Küll aga kutsutakse nad pärast pidu järele, kui õhtu teinekord klubis lõppeb. Ka meeste seas on tantsulõvisid, nii et väljas tantsimine või meele lahutamine pole asi, mida kumbki osapool teineteisele selgitama peaks.

Seda ma küll ei kujutaks ette, et käiks igal pool ainult nokkapidi koos ja kuhu üks ei lähe, sinna ei lähe ka teine. Me käime ikka eraldi ka mingitel sündmustel/üritustel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA mees on introvert ja tahab aega veeta kaaslasest muudmoodi ning see on vaimne vägivald kohe?

Kui mees oleks introvert, siis saadaks ta rõõmuga naise ööklubisse, et kordki omaette olla. Tee omale selgeks kes on introvert.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen enamus asju üksi, sest mees ei viitsi kuskil minuga käia. Teater, kino, väljasõidud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav on, et TA mehe arvates on tal oma sõpradega väljas käia mõttetu, aga naistekarjaga huvitav?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm….noh, ja siis liigumegi mõlemad ju oma eludega edasi. Ma ei saa aru, miks ma pean istuma kodus ja potti vaatama selle asemel, et mõne sõbraga linnas kokku saada, puhtalt seepärast, et mu mehel on mingi lahendamata trauma. Kui ta tahab endale sellist naist, kes istuks kodus diivanil ja kel enda elu üldse poleks, siis tuleb selline võtta. Ma võin ka tahta, et ta teeniks rohkem või teeks rohkem remonti, aga kui mul on vaja rohkem raha või rohkem remonti, siis ma tegelen sellega ise. Mitte ei hakka teist inimest muutma. Naljatilgad.

Miks sul meest üldse vaja läheb? Iluese kodus või kuna teistel ka on.

😀 et kui rahateenimiseks ja remondiks ei lähe meest vaja, siis pole üldse vaja? minul on suhe oma mehega seepärast, et meile lihtsalt meeldib üksteisega koos olla, meil on väga sarnane maitse muusika, teatri, kunsti ja filmide osas, meil on üks ühine lemmikspordiala, ta ajab mind naerma ja mina teda ka, meil on superseks ja me lihtsalt meeldime teineteisele. Mulle meeldib mu mees väga, aga ma tahan teiste inimestega ka kokku saada. Söömiseks, joomiseks, tantsimiseks, mõtete vahetamiseks. A mitte seksimiseks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA mees on introvert ja tahab aega veeta kaaslasest muudmoodi ning see on vaimne vägivald kohe?

Kui mees oleks introvert, siis saadaks ta rõõmuga naise ööklubisse, et kordki omaette olla. Tee omale selgeks kes on introvert.

Loll!

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tere!

Kui oluliseks peate vaba aja veetmist eraldi oma kaaslasest? Tean, et inimeste vaba aja veetmise soovid erinevad. Küsimus olekski, et kui tihti näiteks käite sõbrannadega väljas kuskil? Ma ise käin üsna vähe ja kui käingi siis pigem kinos paar korda aastas, etendusi vaatamas või sõbrannadel(mõlemad püsisuhtes) külas. Kui ma näiteks tahakski sõbrannadega tantsima minna, siis see oleks välistatud, sest minu mehe arvates suhtes inimesed eraldi ööklubis tantsimas ei käi. Üleüldse, öösel peaks naine oma kodus olema. Minu meelest aga suhteliselt kurb, et paljude inimeste jaoks on ööklubi vaid vallaliste lõbutsemiskoht. Seega enamasti võtangi kõikjale mehe kaasa, kui soov tantsima minna ka on. Ma olen talle öelnud, et võib ju ka sõpradega kokku saada, aga selle peale ütleb, et ei taha “vorstipidudel” käia, sest ainult meeste seltskonnas olla temal igav.

Koos olnud 10 aastat, tema 39-a, mina 28-a.

Seega tulebki siit küsimus- Kui tihti veedate aega sõbrannadega ja mis tegevusi armastate koos teha ning kuidas mees sellesse suhtub?

Mis mu mehel veel viga on, et olles 28 ei leidnud ta omaealiste hulgast naist vaid pidi 18-aastase võtma?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees oleks introvert, siis saadaks ta rõõmuga naise ööklubisse, et kordki omaette olla. Tee omale selgeks kes on introvert.

Sa teed äkki endale selle hoopis selgeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu vend tegi oma parima sõbra naisele, korralikule pereemale peale restoraniõhtut poja. Eelnevalt olnud kõigil suur jutt usaldusest, aususest ja teab millest. Ma kunagi oma meest ei petaks, ohh jahh, mõttetud sõnad.

Nii armas pere sul, lihtsalt lummav!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii armas pere sul, lihtsalt lummav!

Suguvõsa ikka, minul on oma pere, armas pere. Väljaspoole koduseinu on elu tõesti nagu seiklusfilmis. Tead küll neid jutte, ega laps ei ole ju süüdi. Lapsel nagu kaks isa üks tegi, teine kasvatab. Ma olen juba harjunud selle kolmiku nägemisega, aga mis sa ikka teod on tehtud ja kuhu sa end siis ikka peidada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

30 aastat koos, ja muidugi veedame ka eraldi aega!

Mina teen väikseid trippe ema või sõbrannadega, käin väljas söömas ja teatris. Mees käib vähem, ta pole eriline suhtleja ka. Suvekodus olen vahel nädalakaupa üksi.

Kuigi meeldib reisida ja väljas käia kõige rohkem oma mehega, siis annan aru, et muu elu peab ka olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oluliseks peate vaba aja veetmist eraldi oma kaaslasest? Tean, et inimeste vaba aja veetmise soovid erinevad. Küsimus olekski, et kui tihti näiteks käite sõbrannadega väljas kuskil? Ma ise käin üsna vähe ja kui käingi siis pigem kinos paar korda aastas, etendusi vaatamas või sõbrannadel(mõlemad püsisuhtes) külas. Kui ma näiteks tahakski sõbrannadega tantsima minna, siis see oleks välistatud, sest minu mehe arvates suhtes inimesed eraldi ööklubis tantsimas ei käi. Üleüldse, öösel peaks naine oma kodus olema.

Sõbrannadega siis Eesti trippidel, spaades ega reisidel ka ei käi? Seetõttu, et mehele ei sobi? Kelleks ta end üldse peab, sinu isaks? Saada kuu peale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? et kui rahateenimiseks ja remondiks ei lähe meest vaja, siis pole üldse vaja? minul on suhe oma mehega seepärast, et meile lihtsalt meeldib üksteisega koos olla,

Teineteisega on see sõna, mitte üksteisega.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mu mehel veel viga on, et olles 28 ei leidnud ta omaealiste hulgast naist vaid pidi 18-aastase võtma?

Tahtis “oma käe järgi välja koolitada”, aga läheb nii nagu tavaliselt- naine kasvab lõpuks suureks ja tahab “ise” asju tegema hakata… 10 a oli rahulik, naine tegi, mis kästud, nüüd pagan hakkab oma peaga mõtlema. Tuleb uus teismeline võtta vist… Ja su oma eelmises teemas oli see väga selgelt näha, et mehel ON põhjust muretseda, naine hakkab vaikselt “metsa poole” vaatama…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? et kui rahateenimiseks ja remondiks ei lähe meest vaja, siis pole üldse vaja? minul on suhe oma mehega seepärast, et meile lihtsalt meeldib üksteisega koos olla,

Teineteisega on see sõna, mitte üksteisega.

kas mu postituse sisu muutus nüüd seetõttu paremaks? 😀 aga sinu märkuse kohta…hmmm…kas tõesti? tsiteerin: Niisiis kõlbab „teineteise” kasutada ainult juhtudel, kui asjaosalisi on kaks, „üksteise” aga siis, kui asjaosalisi on kaks või ka rohkem. Siit nähtub seegi, et „teineteise” võib alati asendada „üksteisega”, aga „üksteist” „teineteisega” alati asendada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kui oluliseks peate vaba aja veetmist eraldi oma kaaslasest? Tean, et inimeste vaba aja veetmise soovid erinevad. Küsimus olekski, et kui tihti näiteks käite sõbrannadega väljas kuskil? Ma ise käin üsna vähe ja kui käingi siis pigem kinos paar korda aastas, etendusi vaatamas või sõbrannadel(mõlemad püsisuhtes) külas. Kui ma näiteks tahakski sõbrannadega tantsima minna, siis see oleks välistatud, sest minu mehe arvates suhtes inimesed eraldi ööklubis tantsimas ei käi. Üleüldse, öösel peaks naine oma kodus olema. Minu meelest aga suhteliselt kurb, et paljude inimeste jaoks on ööklubi vaid vallaliste lõbutsemiskoht. Seega enamasti võtangi kõikjale mehe kaasa, kui soov tantsima minna ka on. Ma olen talle öelnud, et võib ju ka sõpradega kokku saada, aga selle peale ütleb, et ei taha “vorstipidudel” käia, sest ainult meeste seltskonnas olla temal igav.

Koos olnud 10 aastat, tema 39-a, mina 28-a.

Seega tulebki siit küsimus- Kui tihti veedate aega sõbrannadega ja mis tegevusi armastate koos teha ning kuidas mees sellesse suhtub?

Olen Sinust vanem ja kooselugi on palju pikem. Armunud olekus või värskes suhtes tahaks vast tõesti kogu aeg igal peol koos käia või teha koos neid asju, mis mõlemale meeldivad. Ei pea diskol käima. Kontserdid on ju ka toredad.  Kui kaaslane on sajaga selle vastu, et sõbrannadega ööklubis käia, ma ei käiks tantsimas ilma temata. Saab ka õhtustada või teatris sõpradega aega veeta, külas käia vastastikku.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorena mulle meeldis ka väga käia kursuseõdedega ööklubis tantsimas. Koos läksime, koos tulime ära. Ei mingeid mehi. Kõik olime abielus. Kui praegu küsida, siis oleksin võinud ehk tõesti ülevoolava energia kuhugi mujale suunata. Täiesti mõttetu koht.

Miskipärast omal ajal ma sain väljas käidud, aga muidu on mu mees ka selline: ainult koos ja igal pool. Nii on tema suguvõsas ka, kõik on kogu aeg peadpidi koos. Nad tõepoolest ei saa aru, miks nt naine tahaks sõbrannadega õhtul välja minna. Nii olen minagi hakanud mõtlema, et äkki olen tõesti imelik 🙂 Ja võibolla ongi nii, sest õhtuste käimistega kaasneb ka alkoholi joomine ja seda ei kannata mu mees silmaotsaski.

Nüüd ma ei käi mitte kusagil, ei viitsi, mutistun tuppa koos kodukontoriga :).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaaslane on sajaga selle vastu, et sõbrannadega ööklubis käia, ma ei käiks tantsimas ilma temata. Saab ka õhtustada või teatris sõpradega aega veeta, külas käia vastastikku.

Võib ka sõbrannad külla kutsuda, muusika mängima panna ja tantsida. Või mille poolest see on kehvem kui ööklubi, kui nagunii pole kavas seal võõrastega suhelda? Kodus saab veel muusika ka oma maitse järgi valida ja puha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis kõlbab „teineteise” kasutada ainult juhtudel, kui asjaosalisi on kaks, „üksteise” aga siis, kui asjaosalisi on kaks või ka rohkem. Siit nähtub seegi, et „teineteise” võib alati asendada „üksteisega”, aga „üksteist” „teineteisega” alati asendada ei saa.

Nõus, aga kahe inimese kohta öelda “üksteise” näitab lihtsalt harimatust, muud vahet polegi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast omal ajal ma sain väljas käidud, aga muidu on mu mees ka selline: ainult koos ja igal pool. Nii on tema suguvõsas ka, kõik on kogu aeg peadpidi koos. Nad tõepoolest ei saa aru, miks nt naine tahaks sõbrannadega õhtul välja minna. Nii olen minagi hakanud mõtlema, et äkki olen tõesti imelik ???? Ja võibolla ongi nii, sest õhtuste käimistega kaasneb ka alkoholi joomine ja seda ei kannata mu mees silmaotsaski.

Ehket saa siis ei käi, sest mees tahab nii. Ja sa ka ei joo, kuna mees ei salli seda? Mida helli elud inimestel, appi. Ma saadaks kuupeale inimese, kes mulle midagi dikteerima hakkab või kodus nägusid teeb.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igast teemast imetakse väljavägivaldsus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega tulebki siit küsimus- Kui tihti veedate aega sõbrannadega ja mis tegevusi armastate koos teha ning kuidas mees sellesse suhtub?

Mees suhtub väga hästi. Käin iga kuu vähemalt kaks päeva üksi või sõbrannadega kuskil ära. Mõni kuu lapsepõlvelinnas mõnel kunagisel sõbral külas, mõni kuu spaas, mõni kuu shoppamas jne. Mõnikord jääb mõni kuu vahele ka, aga siis lähen juba 4-5 ööks ära. Pooled korrad üksi, pooled sõbrannadega. Mees näeb, et vajan seda. Koos käime ka iga kuu paar korda kuskil, aga mitte alati ööks. Kokku saanudväga noorelt, abielu õnnelik, abieluski üle 20 aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 241 )


Esileht Pereelu ja suhted Eraldi aja veetmine