Esileht Pereelu ja suhted Eraldi aja veetmine

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 241 )

Teema: Eraldi aja veetmine

Postitas:
Kägu

Kui minu mees tahaks kangesti ilma minuta ööklubis sõpradega suhtlemas ja niisama süütult aega veetmas käia, siis ma kindlati teda ei keelaks, aga lahku läheks küll. Tegelikult poleks me sellisel juhul abiellunudki, sest me rääkisime enne omavahelised eeldused ja arusaamad läbi. Me mõlemad otsisime omale kaaslast, mitte lihtsalt kedagi, kellega elamist jagada.

Palun täpsusta. Olen see, kes käib väljas (ainult naistega, joob, tantsib ja kobib koju mehe kaissu tagasi), põeb sellise käitumise pärast. Ma ei ironiseeri, mind tegelikult ka huvitab. Nt see, mida mees või naine omaette teevad.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui minu mees tahaks kangesti ilma minuta ööklubis sõpradega suhtlemas ja niisama süütult aega veetmas käia, siis ma kindlati teda ei keelaks, aga lahku läheks küll. Tegelikult poleks me sellisel juhul abiellunudki, sest me rääkisime enne omavahelised eeldused ja arusaamad läbi. Me mõlemad otsisime omale kaaslast, mitte lihtsalt kedagi, kellega elamist jagada.

Palun täpsusta. Olen see, kes käib väljas (ainult naistega, joob, tantsib ja kobib koju mehe kaissu tagasi), põeb sellise käitumise pärast. Ma ei ironiseeri, mind tegelikult ka huvitab. Nt see, mida mees või naine omaette teevad.

Veel. Unustasin küsida. Kas Perekoolis viibimine on omavahel räägitud ja rikastab pereelu?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel. Unustasin küsida. Kas Perekoolis viibimine on omavahel räägitud ja rikastab pereelu?

Kui sa soovid teravmeelitseda, siis pole seda vaja huviks maskeerida, eks. Perekoolis lugemine-kribamine on täiesti kodus tehtav tegevus, teine võib sel ajal näiteks uinakut teha või telekat vaadata, saladus see loomulikult ei ole ka kas absoluutselt kõik asjad peaksid “pereelu rikastama”? Kuigi võib ka seda ette tulla, sest vahel me suisa räägime teemadel, mis Perekoolis üleval. Me töötame eraldi, mis tähendab, et ühist ärkvelolekuaega väga palju pole – õhtud, nädalavahetused, puhkused. Kui me neid koos ei veedaks, siis meie arust (s.t. meie mõlema) poleks suhe rahuldav. Teised inimesed võivad elada, kuidas soovivad, klubitada, ööbida suvalistes kohtades; meie jaoks on oluline oma vaba aeg koos veeta. Kui samade põhimõtetega inimesed koos on, pole kellelgi vaja midagi keelata ega lubada, aga teemaalgataja suhtes pole ju nii ning temal ma soovitaks lahku minna ja endale sobivam kaaslane leida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda usuks rohkem, et naine tahtis suuseksi. Aga see sell ju pigem rääkis ikka niipidi, et naine tahtsis talle hirmsasti teha. Seda ei usu, sest naine ei saa sellest ju midagi, miks ta peaks heast peast mingile võõrale sellile suuseksi tegema.

Siin on väike vaidlus käima läinud, kes kellele tegi. Selgitan. Pereema oli “maiasmokk” ja talle meeldis seda teha just võõrastele meestele. Eelnevalt loputasin tankla WC-s “poisi” üle, seega puhtusega probleemi ei tekkinud. Alkoholi ma ei pruugi, napsutamise all pidasin silmas seda, et klubis napsutas naisterahvas. Roolis olin mina.

Mida

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda usuks rohkem, et naine tahtis suuseksi. Aga see sell ju pigem rääkis ikka niipidi, et naine tahtsis talle hirmsasti teha. Seda ei usu, sest naine ei saa sellest ju midagi, miks ta peaks heast peast mingile võõrale sellile suuseksi tegema.

Siin on väike vaidlus käima läinud, kes kellele tegi. Selgitan. Pereema oli “maiasmokk” ja talle meeldis seda teha just võõrastele meestele. Eelnevalt loputasin tankla WC-s “poisi” üle, seega puhtusega probleemi ei tekkinud. Alkoholi ma ei pruugi, napsutamise all pidasin silmas seda, et klubis napsutas naisterahvas. Roolis olin mina.

Mida

Mh, muuta enam ei saagi
Mida nilbe tekst!
Maiasmokk imeb kellegi riista? MIKS?

Kolmas Eesti … täiesti rõve kaader

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maiasmokk imeb kellegi riista? MIKS?

See “maiasmokk” oli oma mehega juba 25+ aastat suhtes olnud ja eks see mängis ka oma rolli. Ta ise ütles, et teda erutab see, kui saab just võõrale mehele seda teha, oma mehel ei sisvat enam hästi. Mees pidi vahel teda ikka klubisse lubama, sest “maiasmokk” serverib seda kodus nii-mulle meeldib väga sõbrannaga tantsimas käia.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd lisandus jutukesele “käisin bensukas pesemas”…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. ma üldse ei välista, et midagi sellist juhtus, aga pigem oli tegu purupurjus naisega, mistõttu ei ole tegemist vahva seiklusega, vaid seksuaalse rünnakuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. ma üldse ei välista, et midagi sellist juhtus, aga pigem oli tegu purupurjus naisega, mistõttu ei ole tegemist vahva seiklusega, vaid seksuaalse rünnakuga.

Proua ei olnud purupurjus, vaid veidi svipsis. Täiesti adekvaatne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. ma üldse ei välista, et midagi sellist juhtus, aga pigem oli tegu purupurjus naisega, mistõttu ei ole tegemist vahva seiklusega, vaid seksuaalse rünnakuga.

Proua ei olnud purupurjus, vaid veidi svipsis. Täiesti adekvaatne.

Jajah, vägistajate tüüpiline õigustus, ta ise tahtis ja polnud üldse nii täis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, vägistajate tüüpiline õigustus, ta ise tahtis ja polnud üldse nii täis.

Proua tegi ise ettepaneku, mina teda “kahmama” ei sundinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “maiasmokk” oli oma mehega juba 25+ aastat suhtes olnud ja eks see mängis ka oma rolli. Ta ise ütles, et teda erutab see, kui saab just võõrale mehele seda teha, oma mehel ei sisvat enam hästi. Mees pidi vahel teda ikka klubisse lubama, sest “maiasmokk” serverib seda kodus nii-mulle meeldib väga sõbrannaga tantsimas käia.

Ehe näide, et mees juba ei ei ütle. Teda ei huvita ei oma keha, ei oma heaolu, mittemiski ei huvita peale augupaugu. Ühe tundmatu  n.ku nimel on nad valmis ome pere hülgama, suguhaigusi kandma ja üldse aknast ka alla kukkuma. Eneseväärtus on null. See asi võib tagant ära ka mädaneda, aga neid ei huvita. Herpest ei saanud kui ta suust nii usin oli? väikseid haavu, villikesi ei ole aegajalt tillul? Mine näitama kui on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe tundmatu n.ku nimel on nad valmis ome pere hülgama, suguhaigusi kandma ja üldse aknast ka alla kukkuma.

Mingit vaginaalset suguühet ei toimunud. Seega suguhaigust ma ei saanud. See juhtus umbes seitse aastat tagasi, herpest ei saanud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maiasmokk imeb kellegi riista? MIKS?

See “maiasmokk” oli oma mehega juba 25+ aastat suhtes olnud ja eks see mängis ka oma rolli. Ta ise ütles, et teda erutab see, kui saab just võõrale mehele seda teha, oma mehel ei sisvat enam hästi. Mees pidi vahel teda ikka klubisse lubama, sest “maiasmokk” serverib seda kodus nii-mulle meeldib väga sõbrannaga tantsimas käia.

Lenda Kuule oma jutuga. Fui. Isegi luiskelooks on see piisavalt rõve ja ebareaalne tekst.
Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, keda erutaks võõra mehe m.i imemine.

Ammugi ei saa ma aru mehest, küsi mida tahad – kohe püksid alla. Päris veider, ausalt. Nilbe. Väga. Ma loodan, et ühelgi minu tuttaval sellist “salahobi” ei ole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, keda erutaks võõra mehe m.i imemine.

Sa ei saa seda tegelikult väita kindlalt. Inimestel võib olla mingeid salajasi soove, millest nad avalikult ei räägi. See ei ole ju nii, et sõbrannade seltskond istub kohvikus laua taga ja siis arutatakse üksteise seksisaladusi ja seksieelistusi. Ikka räägitakse pigem neutraalsetel teemadel.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit vaginaalset suguühet ei toimunud. Seega suguhaigust ma ei saanud. See juhtus umbes seitse aastat tagasi, herpest ei saanud.

Ohh sa väike kaval diagnostikakeskus, seda ka ei tea, mis suguhaigused suus ringi lippavad.  Suus  on ju ka: Klamüüdia, tipper, süüfilis, hiv, herpes, hpv. Eestis on päris Diagnostikakeskused olemas, kus asi kindlaks tehakse. Ku.adi abielumees selline on! sa ei tea mis teise inimese kehas on, mis viirused, niiet kebi testi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ku.adi abielumees selline on!

Kust sa seda võtad, et tegu abielumehega on? Ta ütles, et naine, kellega klubis tutvus, oli abielus. Enda staatuse kohta ei öelnud ta sõnagi.

Aga sinu suuselavate suguhaiguste listi peale (hiv suus, no anna abi) küsiks, kas sa ise päriselt ka oled alati enne suudlemist testi näha küsinud? Kui paljud siinkribajad, kui end testimas käivad, ka kurgukaabet paluvad?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa seda võtad, et tegu abielumehega on? Ta ütles, et naine, kellega klubis tutvus, oli abielus. Enda staatuse kohta ei öelnud ta sõnagi.

Ega ei teagi tegelikult. Isegi kui inimene kirjutab, siis ka ei tea kas on nii või ei ole nii. Palju siin lehel neid meesfrukte ikka ringi liigub. Üks jutustab ohtralt uhkustavaid lugusid, kuidas on teist korda abielus, ja kuidas ennem abielu sitika- ja patupesas beet pidi istunud. Ise veel nii õnnelik.

Aga sinu suuselavate suguhaiguste listi peale (hiv suus, no anna abi) küsiks, kas sa ise päriselt ka oled alati enne suudlemist testi näha küsinud? Kui paljud siinkribajad, kui end testimas käivad, ka kurgukaabet paluvad?

Hiv suus-> hallloooo->  abi ei aita, ravi tuleb anda!  Mida hiv teeb suuga: Suu on põletikus! Seened, katt, haavad, kasvajad, krooniline parodontiit jne. jne. HIV on üks hirmus haigus.

Mis tähendab alati ennem suudlemist? loogiline, et suudlen ja teen suguühet ühe kindla inimesega. Oleme mõlemad arvamusel, et kui ei ole tervist siis ei ole nagu midagi enam.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida hiv teeb suuga: Suu on põletikus! Seened, katt, haavad, kasvajad, krooniline parodontiit jne. jne. HIV on üks hirmus haigus. Mis tähendab alati ennem suudlemist? loogiline, et suudlen ja teen suguühet ühe kindla inimesega.

No hiv seda ei tee, AIDS pigem ikka – katsu vahet teha. Lisaks, suudlemisel sa hiv-i siiski ei saa, või on viimase 40 aasta teavitustööd sinust kõik mööda läinud?

Kui sa alles kaaslast otsisid ja kohtingutel käisid, siis olid sa kindlasti ikka üks rõõmupall. “Kas head-ööd-suudlust tohib?” – “Kas sul arstitõend on? Ja siis peame ka suguühet tegema.”

Kindlasti on inimesi, kes ainult ühe inimesga suudelnud on ja kindlasti on inimesi, kes on suudelnud ainult neid, kellega “suguühet teevad”, aga loomulikku sellest otseselt küll midagi ei ole.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, keda erutaks võõra mehe m.i imemine.

Nad ei räägi sulle sellest. Sa ei kujuta ette ka, misasjad inimesi erutada võivad ja sellise “fui” suhtumise peale ma ka ei imesta, et sulle midagi ei räägita.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et ühelgi minu tuttaval sellist “salahobi” ei ole.

Ei pea lootma, sa ju ei tunne kedagi, kes isegi tunneks kedagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No hiv seda ei tee, AIDS pigem ikka – katsu vahet teha. Lisaks, suudlemisel sa hiv-i siiski ei saa, või on viimase 40 aasta teavitustööd sinust kõik mööda läinud? Kui sa alles kaaslast otsisid ja kohtingutel käisid, siis olid sa kindlasti ikka üks rõõmupall. “Kas head-ööd-suudlust tohib?” – “Kas sul arstitõend on? Ja siis peame ka suguühet tegema.” Kindlasti on inimesi, kes ainult ühe inimesga suudelnud on ja kindlasti on inimesi, kes on suudelnud ainult neid, kellega “suguühet teevad”, aga loomulikku sellest otseselt küll midagi ei ole.

Ja sina kujutad ette, et oled targem kui teadus! tarknina platsis. Katsumine ei aita, testi tuleb minna! Ja jutt käis muideks noku põses hoidmisest. Seal peab ka kondoom peal olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei räägi sulle sellest. Sa ei kujuta ette ka, misasjad inimesi erutada võivad ja sellise “fui” suhtumise peale ma ka ei imesta, et sulle midagi ei räägita.

Õigus. Üks geenius oli elektripirni tagumikku toppinud. Tagajärgedele ei mõelda! ja see on kohutav. Tunnen kaasa operatsioonibrigaadile. Igasugused avatud suhted ja petmised ennem ei lõpe kui õpitakse ütlema ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsumine ei aita, testi tuleb minna!

MILLEST sa räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MILLEST sa räägid?

Mis aastal sina arstiteaduskonna lõpetasid? Sellest räägin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugused avatud suhted ja petmised ennem ei lõpe kui õpitakse ütlema ei.

Miks peaks avatud suhted lõppema? Kui suhte osapooltele meeldivad avatud suhted, siis mis neis halba on? Ja mis on sinu arvamus teemaalgatuses tõstatatud probleemi kohta – kaaslasest eraldi aja veetmine, ööklubis näiteks, öömimisega mujal kui kodus?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsumine ei aita

Mille KATSUMISEST sa räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigus. Üks geenius oli elektripirni tagumikku toppinud. Tagajärgedele ei mõelda! ja see on kohutav. Tunnen kaasa operatsioonibrigaadile. Igasugused avatud suhted ja petmised ennem ei lõpe kui õpitakse ütlema ei.

Siin räägiti suhu võtmisest muide, mitte tumeveebide videotest. On naisi ja mehi, kellele meeldib suhu võtta ja vaadata, kuidas mehel tuleb ja et see on tema teene.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea lootma, sa ju ei tunne kedagi, kes isegi tunneks kedagi.

https://youtu.be/Ajj9negkXoE?t=195 minu üks lemmikuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin räägiti suhu võtmisest muide, mitte tumeveebide videotest. On naisi ja mehi, kellele meeldib suhu võtta ja vaadata, kuidas mehel tuleb ja et see on tema teene.

Haige maailm. Õnneks on võimalik olla ka täiesti ok, ilma et sellised asjad meeldiksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 241 )


Esileht Pereelu ja suhted Eraldi aja veetmine