Esileht Pereelu ja suhted eraldi magamistoad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: eraldi magamistoad

Postitas:

Kaalun mõtet eraldi magamistoast.. Väga meeldivad romantilised rõõmud oma mehega, aga ülejäänu mitte nii väga. No näiteks, mina lähen varem magama ja kui tema siis lõpuks saabub, paneb tule põlema (loeb enne uinumist) ja see häirib mind. Kuigipalju leevendust pakuvad silmaklapid.. Meil on suur voodi. Sellegipoolest tajun iga võõrast naginat. Kuna uni on VÄGA tähtis siis mõtlen, et peaks midagi ette võtma. Ega ma sellega tegelikult kiirusta, sest asukoht mulle meeldib ja ainsa lahendusena peaksin siis hõivama külaliste toa.
Kuidas teistel, normaalne et eraldi magamistoad, vaatamata asjaolule et suhted ja kõik muu ok?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil toimib 15a.
Kõige olulisem kaal sealjuures see, et ma ei saa norskaja kõrval magada, kuid und vajan väga.
Probleeme ei ole, kui endal mingeid komplekse sel teemal pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 11:18; 05.01 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean mitut paari, kes aastaid magavad eraldi toas. See pole üldse mingi probleem, kui suhted on ok.
Arusaamatu, miks su mees peab tule põlema panema magamistoas, kui sina juba magad? Kas ei ole võimalik partneri und nii palju austada, et elutoas lugeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil toimib 15a.
Kõige olulisem kaal sealjuures see, et ma ei saa norskaja kõrval magada, kuid und vajan väga.
Probleeme ei ole, kui endal mingeid komplekse sel teemal pole. [/tsitaat]

Meil sama ja abielus 27 aastat. Ma ei ole kunagi neid mõistnud, kes arvavad, et abielu ja hea suhte näitaja on see, kui magatakse ühes voodis. Tean veel paari sellist tuttavat, ise on rääkinud, et eraldi puhkavad palju paremini välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama, et ei saa mehega koos üldse magada. Ta norskab väga kõvasti, vahel ka peeretab unes niimoodi, et terve tuba on paks ja ärkan selle peale üles. Kolmandaks mees rabeleb öösel ka palju, tihtipeale saan mõne vopsu küünarnukiga vms. No ei saa mina niimoodi magada. Öösiti kolm-neli korda kindlasti ärkan sellepärast, see pole ju elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka, et see on täiesti ok. Ise magan abikaasaga ühes voodis ja olen sügava unega, nii et kui ta nt loeb või oma mingeid sarju vaatab voodis arvutist, siis m ind see ei sega. Aga kui segaks ja ruumi oleks, siis vabalt kaaluks eraldi tube. See, et teineteise kõrval teadvuseta olekus öö mööda saadetakse, pole tõesti mingi suhte tugevuse näitaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tean mitut paari, kes aastaid magavad eraldi toas. See pole üldse mingi probleem, kui suhted on ok.
Arusaamatu, miks su mees peab tule põlema panema magamistoas, kui sina juba magad? Kas ei ole võimalik partneri und nii palju austada, et elutoas lugeda?[/tsitaat]

Võib-olla nii nagu teemaalgataja vajab uinumiseks vaikust, vajab tema mees uinumiseks lugemist. Kui ta elutoas loeks ja une tulles peaks magamistuppa minema, siis sellega läheb uni ju jälle üle.
Mina loen ka voodis enne magama jäämist ja kui ma peaks seda tegema teises toas, siis poleks see kindlasti sama tulemusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka mehega koos magada. Mina vajan nimelt heaks uneks jääkülma tuba, mees tahab sauna. Lisaks ta veel norskab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin ka eraldi magada, aga vaba tuba, kuhu kolida, ei ole. Vahete vahel kolin öösel elutuppa või magan puhkepäeva hommikul kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostke kõrvatropid, kui mees norskab.teete siin tühjast tüli ainult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on eraldi magamistoad, sealjuures mõlemal 2-kohaline abieluvoodi. Nimelt mõlemad hindame kvaliteetset und väga, kuid erinevate harjumuste ja elurütmide tõttu ei saa me ühes voodis samaaegselt sügavat ja häirimatut und magada.

Mees reisib palju ja tal on tihti ajavahest tekkinud unetus. Seda tahab ta täita lugemise või filmide vaatamisega voodist. Mina magan rahulikult ja sügavalt ainult siis, kui saan seda teha vaikuses ja pimeduses. Isegi kui telekas on hääletu peal, siis valguse sähvimine segab mind uneajal väga ja kui mees loeb, siis peab tal ju valgus põlema. Lisaks mõlemad norskame ja kui see ei toimu just täpselt üheaegselt, siis kumbagi poolt häirib see tugevalt. Seega peale umbes aastast kooselu tundsime, et oleme mõlemad ebakvaliteetse une tõttu väsinud ja närvilised ja kippusime teist süüdistama. Kuna korter on 5-toaline, siis oli võimalik veel üks tuba magamistoaks muuta. Seadsime siis oma magamistoad niimoodi sisse et kummalgi on oma suur voodi, lugemisvalgustus, telekas. Õhtuti veedame enamasti koos mõnusalt aega kas ühes või teises magamistoas ja kui üks magama jääb, siis teine võib teise magamistuppa oma ajaviite tegevusi tegema kuni ka uni peale tuleb. Hommikul tihtipeale poeme jälle üksteise kaissu enne tööle minekut. Minu meelest on see lausa suurepärane teineteist austav ja suhet värskena hoidev lahendus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 14:12; 06.01 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ostke kõrvatropid, kui mees norskab.teete siin tühjast tüli ainult[/tsitaat]

sul siis ei ole vist kogemust sellise norskava mehega, nagu minu oma. tema norskab mul igal ajal ja igas asendis, ka kõhuli. ise sportlik, mittesuitsetav, sale mees, aga öiste häälte järgi nagu vana auruvedur! kõrvatropid ei suuda midagi summutada, muuseas kui oleme kõrvuti tubades maganud, siis isegi siis kuulen läbi kõrvatroppide tema norskamist ja ärkan korduvalt.

nii et meie jaoks on lahendus kaks eraldi magamistuba võimalikult teineteisest kaugel. loomulikult jagub meil kvaliteetaega teineteisele igal õhtul ja ükski suhteaspekt eraldi voodi tõttu ei kannata, ainult magada eelistame eraldi. abielus oleme 15 a. omavahel öeldes on isegi päris erutav ja põnev lugeda neglizee väel oma voodis ja oodata, kas abikaasa astub varsti läbi, teatud läige silmades 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 15:19; 06.01 09:45; 06.01 11:16; 07.01 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sul siis ei ole vist kogemust sellise norskava mehega, nagu minu oma. tema norskab mul igal ajal ja igas asendis, ka kõhuli. ise sportlik, mittesuitsetav, sale mees, aga öiste häälte järgi nagu vana auruvedur! kõrvatropid ei suuda midagi summutada, muuseas kui oleme kõrvuti tubades maganud, siis isegi siis kuulen läbi kõrvatroppide tema norskamist ja ärkan korduvalt.

nii et meie jaoks on lahendus kaks eraldi magamistuba võimalikult teineteisest kaugel. loomulikult jagub meil kvaliteetaega teineteisele igal õhtul ja ükski suhteaspekt eraldi voodi tõttu ei kannata, ainult magada eelistame eraldi. abielus oleme 15 a. omavahel öeldes on isegi päris erutav ja põnev lugeda neglizee väel oma voodis ja oodata, kas abikaasa astub varsti läbi, teatud läige silmades 🙂 [/tsitaat]
Mees peaks arsti konsultatsioonile minema, ilmselt on tal midagi nina vaheseitega vms. Norskamine tähendab valesti hingamist ja põhjustab südamele kahju, see pole niisama mingi ohutu värk. Rääkimata teise rikutud unest. Tean mitut inimest, kes pärast väikest ninaopi on saanud normaalseks inimeseks. Ega norskav mees ise ka korralikult välja ei puhka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees peaks arsti konsultatsioonile minema, ilmselt on tal midagi nina vaheseitega vms. Norskamine tähendab valesti hingamist ja põhjustab südamele kahju, see pole niisama mingi ohutu värk. Rääkimata teise rikutud unest. Tean mitut inimest, kes pärast väikest ninaopi on saanud normaalseks inimeseks. Ega norskav mees ise ka korralikult välja ei puhka.[/tsitaat]

No on targutaja. Väga kerge öelda, et mine arsti juurde. Sellegipoolest väga paljud täiskasvanud norskavad. Minu mees käis ninaopil. 3-4 a oli OK, nüüd norskab jälle. Ega siis ei saa ennast nagu vorsti lasta ka lõikuda iga paari aasta tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

No on targutaja. Väga kerge öelda, et mine arsti juurde. Sellegipoolest väga paljud täiskasvanud norskavad. Minu mees käis ninaopil. 3-4 a oli OK, nüüd norskab jälle. Ega siis ei saa ennast nagu vorsti lasta ka lõikuda iga paari aasta tagant. [/tsitaat]
Parem on siis südamekahjustuse saada ja südameopile minna, see on ju teadupärast tühiasi, eks.
Enamik inimesi ei tee norskamisega mitte midagi, mehed, kes norskavad, ei pea seda üldse mingiks probleemiks. Sa ikka vist põhimõtteliselt armastad inimestele ninna karata ja neid targutajateks tembeldada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees käis ka ninaopil, paar kuud oli nagu väiksem norskamine, nüüd on täpselt sama, mis enne. Mind norskamine ei sega, kuid tuttav, kes ka saatis oma mehe sama häda pärast ninaopile, on ikka püstihädas – ninaopist ei olnud üldse mitte mingit kasu. Tema magab kõrvatroppidega. Nii et ei maksa tõesti sõna võtta ja plähvida ning hirmutada mingite südameoppidega (?!) kui asjaga kursis pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema arvas aastaid, et tal on mingi tervisehäire, mis ei lase öösel magada.

Kuni magasid isa haiguse tõttu eraldi tubades ja ema magas ennast välja.

Pärast seda isa enam tagasi ei kolinud nende ühisesse magamistuppa 🙂

Isa norskab KOHUTAVALT.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldiks ka oma magamistuba ja oma voodi. Teeks sellest sellise mõnusa naiseliku toakese. Armastan ka vahepeal öösiti kaua lugeda. Mees on magades jube niheleja ja küljealla pugeja, mis minu olemise jällegi väga palavaks teeb. Praegu magab laps ka meiega ühes toas (meil kahjuks vaid kahetoaline korter) ja nad kurdavad muidugi minu norskamise üle ka mehega mõlemad 🙂 Ma vaid unistan sellest, et mul oleks oma tuba oma luba:) Mul pole kunagi päris oma tuba olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean paljusid väikeste lastega peresid, kus näiteks ema ja lapsed magavad ühes toas, isa teises toas. Või ema ja üks laps ühes toas, isa ja teine laps teises toas. Aga tube ei nimetata ema toaks ja isa toaks, sest eraldi magamistoad pole kombeks. Nime poolest on ikka vaid üks vanemate magamistuba, millest lihtsalt teine lapsevanem on tähtajatult välja kolinud 🙂

Naljakas jah, et tänapäeval on kombeks nutu ja võitlusega lapsed pisikesest peale eraldi tubadesse magama sundida, aga vanemad ise vähkrevad koos ühes voodis kuigi tegelikult mõtlevad et eraldi oleks mõnusam. Loomariigis küll täiskasvanud üldiselt koos ei maga, see-eest just pojad magavad suurte külje all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees käis ka ninaopil, paar kuud oli nagu väiksem norskamine, nüüd on täpselt sama, mis enne. Mind norskamine ei sega, kuid tuttav, kes ka saatis oma mehe sama häda pärast ninaopile, on ikka püstihädas – ninaopist ei olnud üldse mitte mingit kasu. Tema magab kõrvatroppidega. Nii et ei maksa tõesti sõna võtta ja plähvida ning hirmutada mingite südameoppidega (?!) kui asjaga kursis pole.[/tsitaat]
Mis pagana plähvimine on see, et ma lihtsalt puhtast südamest soovitasin KONSULTATSIOONILE minna. Mis targutamine see on? Minu hea sõbranna mees käis ka opil ja sai norskamisest lahti. Norskamisel võib ka muu põhjus olla, lisaks nasaalsetele probleemidele. Kes siin targutavad ja plähvivad, olete just teie, austet käod, kes täiesti neutraalse ja heasüdamliku soovituse peale näkku kargavad.
Kui asi on juba kaugele arenendu, siis ei pruugigi enam head tulemust saada. See on nagu vähiga – mida kauem see kestnud on, seda halvemini allub ravile. See aga ei tähenda, et peaks üldse meditsiinist loobuma – just tuleb võimalikult vara konsultatsioonile minna. Eestis surevad mehed südamehaigustesse nagu kärbsed, aga sina pead probleemiks hoopis seda, et keegi soovitab arsti vastuvõtule minna?!
\”Hirmutamine\” on ka hea termin selle kohta, kui keegi ohu eest hoiatab. Kui oma mehest karvavõrdki ei hooli, siis olgu peale, aga mõnele ehk kulub info siiski ära:
\”NORSKAMINE ON RÄNK HAIGUS\”
REIN VESKIMÄE
Norskaja – infarktieelik

\”… Nimelt on norskav inimene hingamispeetuse ajal eluohtlikus seisundis. Loomariigis tähendaks see, et keegi on kõri kallal. Sel ajal mobiliseeritakse kogu meie elu alalhoidev süsteem: süsihappegaasi suurenemise ja hapniku vähenemise ajal veres käivitub kogu võitlusmehhanism. Neerupealise säsist eralduv adrenaliin on avariihormoon, millel on oluline tähtsus organismi kõikide osade mobiliseerimisel pinge ehk stressi seisundis. Adrenaliin paneb säärasel juhul südame kiiremini põksuma ja tõstab vererõhku. Kui süda öösiti magamise ajal sees klopib, on tegemist juba raskema juhtumiga: kõri kallale tunginud vaenlasega võitlemise käigus (loe: hingamispeetuse ajal) on ka suhkrutase veres üles aetud. Et üleliigsest suhkrust vabaneda, hakkab tööle kõhunääre. Aga suhkur ei kao seepärast kehast kuhugi, vaid muutub rasvaks. Iga säärane öine episood kasvatab norskaja kõhu või kintsude rasvaladet umbes viie grammi võrra. Inimene ütleb küll, et ta ei söövatki palju, aga kaalu tuleb juurde ikkagi.

\”Paksuks ei lähe mitte see, kes palju sööb,\” kinnitab prof. Kull, \”vaid see, kes kergesti ja sageli vihastub. Selgi juhul saab süda pumbana üleliia koormatud. Öise hingamispeetuse ajal on ta just samasuguses olukorras.\” Eks võitlusvalmis organism panegi südame kloppima, inimest painavad hirmsad unenäod, keha läheb üleni higiseks – see kõik on tingitud õhu(hapniku)puudusest. Norskamisest ja sellega kaasnevast hingamispeetusest kõik alguse saabki. Poole kuni pooleteise minutilised hingamispausid viivad lõppude lõpuks üldisele kurnatusele – suhkrutõveni välja. Ent kui ei hinga, võib mõni saatuslik öö kohe eluküünla kustutada.

Niisiis – norskamine on tervisele kahjulik, norskamine on ränk haigus.\”
http://www.horisont.ee/arhiiv_2000_2002/h2000n1l6.html

Veel samal teemal:

http://epl.delfi.ee/news/melu/norskamine-voib-viidata-tosisele-unehairele.d?id=65783746

http://www.kliinikum.ee/kopsukliinik/images/stories/konspektid/kopsuhaigused/OSAS.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kõik siin nii kenasti ühel nõul, kuid mina usun, et eraldi voodites magamine on mõistlik vanaduses või tõsiste unehäirete puhul, muus olukorras aga on see esimene (kui mitte juba kümnes? kahekümnes?) samm abikaasade lahkukasvamisel. Jutt, et peab lugema enne magamaminekut just voodis või siis vaatama filme ja tuli põlema – no see on ikka valikute küsimus. Ei ole vaja omale lolle harjumusi külge harjutada, magamistuba olgu elektroonikavaba ja kui kaaslane seal magab, siis tuleb tema und austada ning mujal lugeda. Voodis mehe külje vastas uinumine on väärtus omaette ja kui see juba enam üldse ei huvita, siis mina ei ole päris kindel, kas see suhe enam mingit emotsiooni teil sisaldab.
Ühesõnaga – valik on sinu, kuid hiljem ei ole mõtet piriseda, et suhe kiiva kisub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.01 19:38; 05.01 23:21; 06.01 10:30; 06.01 13:11; 06.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik siin nii kenasti ühel nõul, kuid mina usun, et eraldi voodites magamine on mõistlik vanaduses või tõsiste unehäirete puhul, muus olukorras aga on see esimene (kui mitte juba kümnes? kahekümnes?) samm abikaasade lahkukasvamisel. Jutt, et peab lugema enne magamaminekut just voodis või siis vaatama filme ja tuli põlema – no see on ikka valikute küsimus. Ei ole vaja omale lolle harjumusi külge harjutada, magamistuba olgu elektroonikavaba ja kui kaaslane seal magab, siis tuleb tema und austada ning mujal lugeda. Voodis mehe külje vastas uinumine on väärtus omaette ja kui see juba enam üldse ei huvita, siis mina ei ole päris kindel, kas see suhe enam mingit emotsiooni teil sisaldab.
Ühesõnaga – valik on sinu, kuid hiljem ei ole mõtet piriseda, et suhe kiiva kisub. [/tsitaat] Aga kui seal mehe külje vastas ei uinu, sest norskmüra on nii vali?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 11:18; 05.01 23:05;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga kui seal mehe külje vastas ei uinu, sest norskmüra on nii vali? [/tsitaat]Sel juhul on lahkukasvamine nagunii ees ja pole vahet, kus magad, sest mees ei hooli naisest – ei aja kaalu normi, harjuta end selili magamise asemel külili magama ega lähe arstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.01 19:38; 05.01 23:21; 06.01 10:30; 06.01 13:11; 06.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sel juhul on lahkukasvamine nagunii ees ja pole vahet, kus magad, sest mees ei hooli naisest – ei aja kaalu normi, harjuta end selili magamise asemel külili magama ega lähe arstile. [/tsitaat]

nii rumal jutt. minu mees on väga väga sportlik ja sale, tegeleb kergejõustikuga. midagi alla võtta ei ole tal mitte kuskilt. ja nagu öeldud, norskab ÜKSKÕIK MIS ASENDIS, nii külili, selili, kui kõhuli. arstil on käidud, arstid soovitasid õhtuti ninna Xymelini lasta – aga Xymelini tohib järjest kasutada, kui ma ei eksi, 2 nädalat, edasi enam ei tohi, sisaldab pseudoefedriini (loodan, et ei eksi terminiga). ninaoppi ei soovitanud, ütlesid, et seal probleemi pole, lõikus tulemusi ei annaks.

seega, mida teha? Xymelin mingeid tulemusi andnud pole, ikka norskab nagu põrguline. oppi teha pole mõtet. alla võtta pole vaja, suitsu ei tee. mis teen siis – kannatan, hambad ristis ja olen aastaid magamata? see nagu peaks meid lähendama ja suhet paremaks tegema sinu arust? no halleluuja! sul on ikka lähedusest ja heast suhtest väga imelik arusaam. selle asemel, et mõlemad kenasti puhkaksid, soovitad naisel öösiti piinelda, peaasi, et mehe kõrval – tal muide on jumala savi, kui ta magab, sellest, kas ma olen ta kõrval või mitte. ta nimelt MAGAB. aga mina EI MAGA.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 15:19; 06.01 09:45; 06.01 11:16; 07.01 14:59;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
nii rumal jutt. minu mees on väga väga sportlik ja sale, tegeleb kergejõustikuga. midagi alla võtta ei ole tal mitte kuskilt. ja nagu öeldud, norskab ÜKSKÕIK MIS ASENDIS, nii külili, selili, kui kõhuli. arstil on käidud, arstid soovitasid õhtuti ninna Xymelini lasta – aga Xymelini tohib järjest kasutada, kui ma ei eksi, 2 nädalat, edasi enam ei tohi, sisaldab pseudoefedriini (loodan, et ei eksi terminiga). ninaoppi ei soovitanud, ütlesid, et seal probleemi pole, lõikus tulemusi ei annaks.

seega, mida teha? Xymelin mingeid tulemusi andnud pole, ikka norskab nagu põrguline. oppi teha pole mõtet. alla võtta pole vaja, suitsu ei tee. mis teen siis – kannatan, hambad ristis ja olen aastaid magamata? see nagu peaks meid lähendama ja suhet paremaks tegema sinu arust? no halleluuja! sul on ikka lähedusest ja heast suhtest väga imelik arusaam. selle asemel, et mõlemad kenasti puhkaksid, soovitad naisel öösiti piinelda, peaasi, et mehe kõrval – tal muide on jumala savi, kui ta magab, sellest, kas ma olen ta kõrval või mitte. ta nimelt MAGAB. aga mina EI MAGA.[/tsitaat]Ära peruta. Maga, kus tahad, aga mina väidan, et kui pere koos ei maga, siis see on üks samm lahkukasvamise poole. Sinu oma valik, kas kannatad norskaja kõrval või magad kõrvaltoas, või on siiski ehk käimata veel selle õige unearsti juures, kes ka sinu muret mõistaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.01 19:38; 05.01 23:21; 06.01 10:30; 06.01 13:11; 06.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ära peruta. Maga, kus tahad, aga mina väidan, et kui pere koos ei maga, siis see on üks samm lahkukasvamise poole. Sinu oma valik, kas kannatad norskaja kõrval või magad kõrvaltoas, või on siiski ehk käimata veel selle õige unearsti juures, kes ka sinu muret mõistaks.[/tsitaat]
Sina võid väita mida tahad, see ei tähenda, et sul õigus oleks. Iga paar ise teab, mis nende suhtele hea on. Eraldi magamine paljudel juhtudel hoopis lähendab inimesi, kes koos magades muidu välja ei magaks ning selles teineteist süüdistaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 14:12; 06.01 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sel juhul on lahkukasvamine nagunii ees ja pole vahet, kus magad, sest mees ei hooli naisest – ei aja kaalu normi, harjuta end selili magamise asemel külili magama ega lähe arstile. [/tsitaat]

just enne väitsid sa, et on kolm aspekti, mistõttu lahkukasvamine on ees ja need on tingitud mehe mittehoolimisest: 1) ülekaal, 2) selili magamine, 3) arstile mitte minemine. nii, minult said sa teada, et mehel ülekaalu pole, norskab ka külili, ja arstil on käinud (Tartus, unekliinikus). mis nüüd siis veel? ei käinud õigete arstide juures? anna palun siis täpsed soovitused, kes on \”õiged\” ja kes ei ole.

mis veel? mida veel saaks teha? mina ei näe siin rohkem variante peale eraldi tubade, aga siis on ju kohe lahkukasvamine ees (peale 15 aastat pole me kumbki mingit lahkukasvamise märki näinud, vastupidi, suhe (ja seks :)) muutub aina paremaks, kõik on hästi, lapsed on terved ja tublid jne)! no mida teha. ju ma siis pean leppima eesootava lahkukasvamisega, seda enam, et meile mõlemale eraldi tubades magamine meeldib ja sobib ning hoiab ka suhet värskena. ütlen mehele ka siis kohe ära, et arvestagu lahkukasvamisega. aitäh, et hoiatasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 15:19; 06.01 09:45; 06.01 11:16; 07.01 14:59;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
just enne väitsid sa, et on kolm aspekti, mistõttu lahkukasvamine on ees ja need on tingitud mehe mittehoolimisest: 1) ülekaal, 2) selili magamine, 3) arstile mitte minemine. nii, minult said sa teada, et mehel ülekaalu pole, norskab ka külili, ja arstil on käinud (Tartus, unekliinikus). mis nüüd siis veel? ei käinud õigete arstide juures? anna palun siis täpsed soovitused, kes on \”õiged\” ja kes ei ole.

mis veel? mida veel saaks teha? mina ei näe siin rohkem variante peale eraldi tubade, aga siis on ju kohe lahkukasvamine ees (peale 15 aastat pole me kumbki mingit lahkukasvamise märki näinud, vastupidi, suhe (ja seks :)) muutub aina paremaks, kõik on hästi, lapsed on terved ja tublid jne)! no mida teha. ju ma siis pean leppima eesootava lahkukasvamisega, seda enam, et meile mõlemale eraldi tubades magamine meeldib ja sobib ning hoiab ka suhet värskena. ütlen mehele ka siis kohe ära, et arvestagu lahkukasvamisega. aitäh, et hoiatasid.[/tsitaat]Kordan. Ära peruta. Jah, nii ongi, et paremaks teie suhe nüüd enam minna ei saa. Mida veel saaks teha? Minna arstile, kes saab aru, et naisel on ka magada vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.01 19:38; 05.01 23:21; 06.01 10:30; 06.01 13:11; 06.01 13:12;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina võid väita mida tahad, see ei tähenda, et sul õigus oleks. Iga paar ise teab, mis nende suhtele hea on. Eraldi magamine paljudel juhtudel hoopis lähendab inimesi, kes koos magades muidu välja ei magaks ning selles teineteist süüdistaks. [/tsitaat]Jah, mina väidangi mida tahan ja õigeks pean. Sina kas kuulad või ei kuula, kah ise tead.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.01 19:38; 05.01 23:21; 06.01 10:30; 06.01 13:11; 06.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

nii rumal jutt. minu mees on väga väga sportlik ja sale, tegeleb kergejõustikuga. midagi alla võtta ei ole tal mitte kuskilt. ja nagu öeldud, norskab ÜKSKÕIK MIS ASENDIS, nii külili, selili, kui kõhuli. arstil on käidud, arstid soovitasid õhtuti ninna Xymelini lasta – aga Xymelini tohib järjest kasutada, kui ma ei eksi, 2 nädalat, edasi enam ei tohi, sisaldab pseudoefedriini (loodan, et ei eksi terminiga). ninaoppi ei soovitanud, ütlesid, et seal probleemi pole, lõikus tulemusi ei annaks.

seega, mida teha? Xymelin mingeid tulemusi andnud pole, ikka norskab nagu põrguline. oppi teha pole mõtet. alla võtta pole vaja, suitsu ei tee. mis teen siis – kannatan, hambad ristis ja olen aastaid magamata? see nagu peaks meid lähendama ja suhet paremaks tegema sinu arust? no halleluuja! sul on ikka lähedusest ja heast suhtest väga imelik arusaam. selle asemel, et mõlemad kenasti puhkaksid, soovitad naisel öösiti piinelda, peaasi, et mehe kõrval – tal muide on jumala savi, kui ta magab, sellest, kas ma olen ta kõrval või mitte. ta nimelt MAGAB. aga mina EI MAGA.[/tsitaat]
Tundub mingi väga rumal arst olema. kas tegemist oli spetsialistiga või käis mees perearsti juures? Igal juhul soovitaksin mõne teise spetsialisti juures ära käia, ei pea ühe arsti arvamust või suutmatust mingi dogmana võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 15:24; 07.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted eraldi magamistoad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.