Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eramaja koristajaks ?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Eramaja koristajaks ?

Postitas:

Kuidas saab või on vaja ennast kuhugi kirja panna ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastav väljaõpe on v?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 11:43; 08.04 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

koristad algul oma kodu, siis ämma oma, siis vanemate oma.
kui kõik on su koristusstiiliga rahul, hakka tutvusringkonnas tööd otsima.
suvalise kuulutuse põhjal vaevalt sind keegi tööle võtab, sest lisaks on oluline ka koduabilise taust, kombed, keeleoskus (peaks valdama pererahva emakeelt mingilgi tasemel, et nt lastega suhelda) ja kindlasti AUSUS.

ise leidsin omale koristaja ikka isiklike kontaktide ja soovituste põhjal, mitte aga suvalise kuulutuse järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei tahaks oma elamisse inimest ,kes pole koristamist õppinud…keerab pinnad tuksi ja ongi kogus moos ,mina pean raha välja käima.Vee ja lapiga koristamine on ammu minevik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 11:43; 08.04 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ytleks viimasele kirjutajale et vee ja lapiga saab ka tegelt vajadusel palju tehtud,alati ei pea keemait kasutama ja mina arvestan alati koduperenaise soove mida tema soovib kasutada ja muideks paljudel (lastega)peredes eelistataksegi palju lihtsat ja veega puhastust.Kraanikausid ja kiiresti määrduvad pinnad ja ehk muu vahendiga.
Ja sina kes tahad koduabiliseks ega jah ,kui kogemused puuduvad siis ehk alustada raske aga ehk mõni tutvusringkonnas sind sebib kuskile ja sealt nii see alguse saabki,,nagu minagi alustasin 5a tagasi ja siimaani etgelen sellega ja sealt läheb juba koik edasi,kui inimesed sinuga rahul siis soovitavad ka oma tuttavatele jne.
Muidugi void ju ka kuulutuse panna aga ära näita välja enda ebakindlust.Ja et mitte vigu teha ara jumala eest mingit kanget happelist ainet koristamisel kasuta kui sa seda täpselt ei tea ega oska.Muud midagi hullu karta ei ole vist,oma kodu ka ju koristad,peaks elemt teadma mis teha aga muidugi oma kodu koristamine veidi teine,kindl ei tee ehk nii põhjalikult iga x kui on vaja teha võõra inimese kodus ja kindl ei tohi unustada kapialuseid,liiste jm kohti.
Edu sulle!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eramaja koristajaks ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.