Esileht Koolilaps Eratundide tasu

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Eratundide tasu

Postitas:

On siis kasu ka olnud eratundidest? Mina maksin enamuse oma kuupalgast matemaatika eraõpetajale, kontrolltööd sai laps aga ikka kahed. Tuli loobuda ja ei teagi, kust abi saada. 🙁 Kes ikka viitsiks tasuta kellegi järele aitamisele pühenduda …

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 11:16; 23.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siis kasu ka olnud eratundidest? Mina maksin enamuse oma kuupalgast matemaatika eraõpetajale, kontrolltööd sai laps aga ikka kahed. Tuli loobuda ja ei teagi, kust abi saada. ???? Kes ikka viitsiks tasuta kellegi järele aitamisele pühenduda …

Lapsel peab ka õpetajaga kontakt tekkima. Oled sa mõnda tundi ise näinud või mida laps ise räägib. Mitmes klass? Abi ongi väga raske saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 24.10 18:31; 27.10 09:41; 27.10 10:41; 27.10 12:10; 27.10 14:39; 27.10 15:32; 27.10 16:40; 04.11 16:29; 05.11 09:45; 05.11 09:46; 19.11 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siis kasu ka olnud eratundidest? Mina maksin enamuse oma kuupalgast matemaatika eraõpetajale, kontrolltööd sai laps aga ikka kahed. Tuli loobuda ja ei teagi, kust abi saada. ???? Kes ikka viitsiks tasuta kellegi järele aitamisele pühenduda …

Lapsel peab ka õpetajaga kontakt tekkima. Oled sa mõnda tundi ise näinud või mida laps ise räägib. Mitmes klass? Abi ongi väga raske saada.

Gümnaasium. Lapse meelest oli õpetaja normaalne, juhendades sai nagu aru ka, kui aga kontrolltöö tuli, oli kõik segi või meelest läinud. Lapsel endal ka nüüd juba lootusetus ja käega löömise tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 11:16; 23.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siis kasu ka olnud eratundidest? Mina maksin enamuse oma kuupalgast matemaatika eraõpetajale, kontrolltööd sai laps aga ikka kahed. Tuli loobuda ja ei teagi, kust abi saada. ???? Kes ikka viitsiks tasuta kellegi järele aitamisele pühenduda …

See tulebki sellest, nagu üks eelnev kägu juba ütles, et alust ei ole all. Eraõpetajalt ei saa tegelikult väga nõuda, et kontrolltööde hinded kohe korda saaksid, sest kõigepealt tuleb mõne lapse puhul alustada alles korrutustabelist, piltlikult öeldes. Eraõpetaja võtab ju lapsega järele seda, mis omandamata on jäänud ja mille tõttu ta nüüd toime ei tule. Kui vundamenti pole, siis jääb see veel tükiks ajaks nii, et kontrolltööd on kahed, kuni ükskord järele jõutakse.

Olen ametlik eraõpetaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Koolilaps Eratundide tasu