Esileht Pereelu ja suhted Erektsiooniprobleem

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Erektsiooniprobleem

Postitas:
Kägu

Reeglina peaks selle probleemi avastama muidugi juba lastearst viieaastaseks saanud poisil, aga sellistest reeglitest on alati erandeid.

Siiski, ilma näidustuseta eesnahaeemaldamine on jabur idee. Kui nahk liigub nagu vaja, las ta siis parem olla.
Ka praegusel juhul ei pea ilmtingimata nahka täiesti eemaldama, nagu Nyah ütles – piisab väikesest lõikest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Prometheus29

Ei ole edasistest arengutest rääkinud siin vahepeal. Alustan siis otsast:

Olen mitu korda käinud õe vastuvõtul ja korra ka arsti vastuvõtul. Probleemideks on nii madal meessuguhormooni tase kui ka frimoos ehk eesnaha kitsenemine. Eesnaha kitsenemise vastu proovin esialgu saada salvist; kui ei aita, on järgmin etapp operatsioon.

Madala meessuguhormooni taseme vastu on ka ravi olemas, aga enne rakendamist suunati mind lisauuringutele, et kontrollida, ega pole probleeme südame ja veresoonkonnaga.

Hea on teada, et abi on võimalik saada. Iseasi, kui kaua ravi aega võtab.

Olge mõnusad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahe, et mõnes teemas ikka teema juurde ja ei hakata vanaema kassist rääkima:) eriti tore teema ka seepärast, et mure lahendus tundub juba peaaegu käega katsutav olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen mitu korda käinud õe vastuvõtul ja korra ka arsti vastuvõtul.

Millise ÕE?
Epu juures või? Või on Punabil õed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näed, saab asjast asja küll, kui pead liiva alla ei peida ja ise mees oled ning arstile minna ei häbene! Tubli mees, näed, on med. probleem ja on olemas abi, küll saab kõik korda ja siis on aega uut silmarõõmu otsida ilma hirmuta, et äkki juhtub jälle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mehed ei tohiks läpakat süles hoida, üks suur võimekuse hävitaja. Ja telefoni ka ei tohi süles kasutada. Seda peaks juba poistele rääkima kui nad lapsed on, et tekiks harjumus hoida elektroonika kehast kaugemale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehed ei tohiks läpakat süles hoida, üks suur võimekuse hävitaja. Ja telefoni ka ei tohi süles kasutada. Seda peaks juba poistele rääkima kui nad lapsed on, et tekiks harjumus hoida elektroonika kehast kaugemale.

Ja ei mingit istmesoojendust!

Please wait...
Postitas:
Kägu

FIMOOS on see sõna, mitte frimoos. Mitte halva pärast, lihtsalt remargi korras.
Teemaalgatajale edu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
nyah nyah

Prometheus29, Sa oled taiplik, aus & julge mees. Õnnelik saab olema naine, kelle Sa kord välja valid. Päriselt.

Noormehed nimelt on enamasti pigem valmis pimedates kurvides kiiruskatseid tegema kui omal algatusel arsti juurde minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Prometheus29, Sa oled taiplik, aus & julge mees. Õnnelik saab olema naine, kelle Sa kord välja valid. Päriselt.
Noormehed nimelt on enamasti pigem valmis pimedates kurvides kiiruskatseid tegema kui omal algatusel arsti juurde minema.

Milleks see “pep talk”? Seksuaalselt kogenematu mees teeb naise õnnelikuks?
Julgus on väärt, go dude, ja hädadest tuleb võitu saada, aga läbisõit on erinevalt autodest seksis oluline. Väntvõll töötab, katsetad. Ühel hetkel hakkad aru saama ja siis on “päriselt”.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Ei ole edasistest arengutest rääkinud siin vahepeal. Alustan siis otsast:

Olen mitu korda käinud õe vastuvõtul ja korra ka arsti vastuvõtul. Probleemideks on nii madal meessuguhormooni tase kui ka frimoos ehk eesnaha kitsenemine. Eesnaha kitsenemise vastu proovin esialgu saada salvist; kui ei aita, on järgmin etapp operatsioon.

Madala meessuguhormooni taseme vastu on ka ravi olemas, aga enne rakendamist suunati mind lisauuringutele, et kontrollida, ega pole probleeme südame ja veresoonkonnaga.

Hea on teada, et abi on võimalik saada. Iseasi, kui kaua ravi aega võtab.

Olge mõnusad!

Kitsenenud eesnaha probleem lahenda masturbeerimise käigus, küll see välja venib. Probleem võib olla see, et eesnahk võib olla sugutipea külge mõnest kohast kinni kasvanud. Siis võib vajada küll kirurgilist sekkumist, kui just suuremat valutaluvust pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ikka uskumatuid inimesi meie hulgas. Vanus 29 ja ta ei tea, kas tal asi töötab, või pigem teab, et ei tööta, aga abi pole otsinud. Naistele pole lähenenud, korrapäraselt ei masturbeeri.

Ma pakuks, et enamus poisse hakkab masturbeerima 13-14 (ise hakkasin küll 16, aga see oli ka nii ammu tagasi kui areneti hiljem) ja 17-18 ei julge enam keegi sõpradele tunnistada, et tüdrukuga ei ole veel olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Virgo Adusoo juures. Kes Tartus pöördub esmakordsele vastuvõtule Meestekliinikusse, suure tõenäosusega teema juurde satub.

MUUDAN: Ametlik termin on siiski “medvend” –

Virgo Adusoo

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen mitu korda käinud õe vastuvõtul ja korra ka arsti vastuvõtul.

Millise ÕE?

Epu juures või? Või on Punabil õed?

Tartus Meestekliinikus Virgo Adusoo juures. Kes Tartus lähevad esmasele vastuvõtule või vastuvõttudele, suunatakse praegu vist kõik Virgo juurde. Tema ametlik ametinimetus on siis medvend-arsti assistent.

Soovitan!

Please wait...
Postitas:
Prometheus29

Lahe, et mõnes teemas ikka teema juurde ja ei hakata vanaema kassist rääkima:) eriti tore teema ka seepärast, et mure lahendus tundub juba peaaegu käega katsutav olevat.

Mure lahendus on tegelikult ebamääraselt kauges tulevikus. Täna väljastati ka viimaste uuringute tulemused, mis näitavad, et lisaks muule on ka tugev eesnäärme põletik ehk prostatiit. Ilmselt on põletikus eesnäärme tegelikult ka kõigi muude hädade põhjus.

Please wait...
Postitas:
Prometheus29

Selle vea vastu olen ka mina ise varasemalt eksinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

FIMOOS on see sõna, mitte frimoos. Mitte halva pärast, lihtsalt remargi korras.

Teemaalgatajale edu.

Tänan tähelepanu juhtimise eest! Ei kontrollinud ametlikest allikatest üle õigekirja ja nii ta läks.

Please wait...
Postitas:
Prometheus29

Ma ei ole sinuga päris nõus! Esiteks, minu arvates naine valib mehe endale; mees näitab lihtsalt huvi välja ja demonstreerib oma võimekust/võimekusi, aga naine kui elu andja teeb lõplikku otsuse.

Teiseks, mõni naine enda kõrval on praegu küll viimane asi, millele ma mõtlen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Julgus on väärt, go dude, ja hädadest tuleb võitu saada, aga läbisõit on erinevalt autodest seksis oluline. Väntvõll töötab, katsetad. Ühel hetkel hakkad aru saama ja siis on “päriselt”.

Ma ei saa nüüd aru, miks postitaja niipalju miinuseid sai? Seksuaalsete kogemuste omandamine ja varustuse töökorras hoidmine on väga oluline. Seksuaalsed vajadused on ühed meie baasvajadustest.

Please wait...
Postitas:
Prometheus29

On ikka uskumatuid inimesi meie hulgas. Vanus 29 ja ta ei tea, kas tal asi töötab, või pigem teab, et ei tööta, aga abi pole otsinud. Naistele pole lähenenud, korrapäraselt ei masturbeeri.

Ma pakuks, et enamus poisse hakkab masturbeerima 13-14 (ise hakkasin küll 16, aga see oli ka nii ammu tagasi kui areneti hiljem) ja 17-18 ei julge enam keegi sõpradele tunnistada, et tüdrukuga ei ole veel olnud.

Taaskord ei saa ma aru, mille eest ka Sinule miinuseid laotakse? Midagi valesti sa ei ole öelnud. Aus olles, mina olengi see tuupurist nohik, kes klassi tagaotsas märkamatult istus, kehalises kasvatuses referaate kirjutas, sest füüsilised katsed käisid üle jõu ja puberteedi eas mõtles, et miks ma küll tüdrukutele ei meeldi! (Vaatasin küll tüdrukuid, ma lihtsalt sain aru, et mul pole lootustki!)

Ausalt öeldes, oleks keegi mulle nii 15 aastat tagasi selgeks teinud, kui halvasti see kõik üleüldisele tervisele mõjub tulevikus, siis… ehk oleksin suutnud end juba varem kokku võtnud?

Nii, et kellel on siin lapsi, eriti poisse, siis võimaluse korral aidake neil vältida minu vigu!

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Teemaväline, aga pean küsima, et suitsu ei tee, naistes ei käi, alkot ei pane. Mis lemmikud pelad ja anime on ?:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaväline, aga pean küsima, et suitsu ei tee, naistes ei käi, alkot ei pane. Mis lemmikud pelad ja anime on ?:D

Su teine lause on ilmselt ainult Sulle endale arusaadav 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt on põletikus eesnäärme tegelikult ka kõigi muude hädade põhjus.

Põen prostatiiti 11 aastat, mitmete arstide juures käinud, kuigivõrd ka abi saanud, aga mitte haigusest lahti saanud.

Aga ma ei ütleks, et see mu sugutungile või võimekusele kuidagi mõjunud oleks, korra nädalas tahaks ikka, vanus juba 50+. Võib olla on prostatiit osa nn enneaegne seemnepurske põhjusest, samas jälle kustmaalt me loeme seda enneaegseks? Kusagil kirjutati, et mees peaks vastu pidama vähemalt 20 minutit – ma arvan, et 20 min on ikka väga pikk seks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib olla on prostatiit osa nn enneaegne seemnepurske põhjusest, samas jälle kustmaalt me loeme seda enneaegseks? Kusagil kirjutati, et mees peaks vastu pidama vähemalt 20 minutit – ma arvan, et 20 min on ikka väga pikk seks.

Enneaegseks loeme seda siis, kui partner pole veel tüdinenud ja sina “tuled ära”. Või ka siis, kui 2h on möödas ja sa ei “tule ära”.

Ehk siis see on miski, mida sa ei suuda kontrollida.
Ok, vahel juhtub, aga üldiselt ikka ju võiks suuta.

Nii lihtne ongi. Kas need 50+ kuni 20+ partnerid (meelega kõik vastupidi, k.a. kestvus) ei oska seda sulle ise rääkida? Või ei oska sa ise küsida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei maksa üldistada. Näiteks mina olen see naine, kelle teeb õnnelikuks seksuaalselt kogenematu ja üldse madala seksuaalsusega mees. Eelmine elukaaslane oli kõrge seksuaalsuse, paljude oskuste ja ex-partneritega ja sellele mõtlemine tekitas mus iga kord suurt ebakindlust ja kurvastust. See kuidagi justkui kahandas minu olulisust või erilisust. Praeguse mehega sellist tunnet ei ole – oleme mõlemad vähekogenud ja seetõttu on usaldus ja kiindumus palju suuremad. Ja ärge tulge ütlema, et seksis pole psühholoogiline külg tähtis! Minu jaoks on see suisa primaarne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt on põletikus eesnäärme tegelikult ka kõigi muude hädade põhjus.

Põen prostatiiti 11 aastat, mitmete arstide juures käinud, kuigivõrd ka abi saanud, aga mitte haigusest lahti saanud.

Aga ma ei ütleks, et see mu sugutungile või võimekusele kuidagi mõjunud oleks, korra nädalas tahaks ikka, vanus juba 50+. Võib olla on prostatiit osa nn enneaegne seemnepurske põhjusest, samas jälle kustmaalt me loeme seda enneaegseks? Kusagil kirjutati, et mees peaks vastu pidama vähemalt 20 minutit – ma arvan, et 20 min on ikka väga pikk seks.

Kas eesnäärme põletiku korral seksid ainult kondoomiga? PSA-testi näidud võivad ka vist “laes” olla? See on nii tõsine ja vaevusi põhjustav haigus ja ühest ravi/ravimit pole siiani suudetud leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fuuu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas eesnäärme põletiku korral seksid ainult kondoomiga? PSA-testi näidud võivad ka vist “laes” olla? See on nii tõsine ja vaevusi põhjustav haigus ja ühest ravi/ravimit pole siiani suudetud leida.

Ei seksi kondoomiga. Kas peaks? Pole kuulnud, et eesnäärme põletik partnerile mingeid vaevusi võiks põhjustada, pole naine ka alumiste hädade üle kurtnud.

PSA on olnud aastaid kusagil 0,7…0,8, mis peaks väga ok olema. Dr Punab soovitas perearsti juures igal teisel aastal mõõta.

Pole mitte ainult efektiivset ravi, vaid ka põhjused on ebaselged. Ravi kohta olen lugenud, et patsiendid jagunevad 20/60/20, ehk 20% saavad terveks, 20 ei saa mingit leevendust ja 60 jäävad kuhugi vahepeale – nagu nt mina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei seksi kondoomiga. Kas peaks? Pole kuulnud, et eesnäärme põletik partnerile mingeid vaevusi võiks põhjustada, pole naine ka alumiste hädade üle kurtnud.

PSA on olnud aastaid kusagil 0,7…0,8, mis peaks väga ok olema. Dr Punab soovitas perearsti juures igal teisel aastal mõõta.

Pole mitte ainult efektiivset ravi, vaid ka põhjused on ebaselged. Ravi kohta olen lugenud, et patsiendid jagunevad 20/60/20, ehk 20% saavad terveks, 20 ei saa mingit leevendust ja 60 jäävad kuhugi vahepeale – nagu nt mina.

Eesnäärme põletikku põdeval mehel on sperma näidud paigast, s.t.sperma on põletikuline ja võib naisele tekitada mikrofloora häireid, ehk tupepõletikku. Surnud ring, mees on haige, tekitab naisele põletiku, mis omakorda tekitab mehel eesnäärme põletiku kroonilisi vaevuseid. Kindlasti oskab mõni arst paremini seletada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesnäärme põletikku põdeval mehel on sperma näidud paigast, s.t.sperma on põletikuline ja võib naisele tekitada mikrofloora häireid, ehk tupepõletikku. Surnud ring, mees on haige, tekitab naisele põletiku, mis omakorda tekitab mehel eesnäärme põletiku kroonilisi vaevuseid. Kindlasti oskab mõni arst paremini seletada.

Olen päris mitme arsti juures oma prostatiidiga käinud aga sellist asja neist keegi küll pole maininud. Samuti olen sel teemal omajagu lugenud, kui lootsin veel haigusest lahti saada, samuti pole sellist infot meelde jäänud. Dr Punab soovitas küll suguelu osas oma naisega piirduda, seda jah. Mida olen ise tähele pannud, et mõnikord peale vahekorda haigus nagu ägeneb, mõnikord läheb jälle paremaks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Esileht Pereelu ja suhted Erektsiooniprobleem