Esileht Pereelu ja suhted Erektsiooniprobleem

Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )

Teema: Erektsiooniprobleem

Postitas:

Eesnäärme põletikku põdeval mehel on sperma näidud paigast, s.t.sperma on põletikuline ja võib naisele tekitada mikrofloora häireid, ehk tupepõletikku. Surnud ring, mees on haige, tekitab naisele põletiku, mis omakorda tekitab mehel eesnäärme põletiku kroonilisi vaevuseid. Kindlasti oskab mõni arst paremini seletada.

Olen päris mitme arsti juures oma prostatiidiga käinud aga sellist asja neist keegi küll pole maininud. Samuti olen sel teemal omajagu lugenud, kui lootsin veel haigusest lahti saada, samuti pole sellist infot meelde jäänud. Dr Punab soovitas küll suguelu osas oma naisega piirduda, seda jah. Mida olen ise tähele pannud, et mõnikord peale vahekorda haigus nagu ägeneb, mõnikord läheb jälle paremaks.

.
Mõni arst kipub teinekord muutuma tõe ja õiguse kuulutajaks. Prohvetiks. Pärast kuulutab, et mehe naised on tänulikud. Ükski normaalne arst ei peaks soovitama kellega ja mitmega ravile pöördunu peaks seksima vaid selgitaks ja soovitaks turvalist seksi. “tohid ainult oma naisega seksida”. Vägisi tekib küsimus, kui suure nutsu pidi naine sellise soovituse eest välja käima” NB.ei pidanud eelpool nimetatud arsti silmas.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 18:45; 31.07 13:50; 06.08 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist taaskord!

Viimane kord siia postitades olin tegelikult väga mures ja väga kehvas tujus. Vabandan, kui oma postitustega üle pingutasin ja mingit lisaväärtust ei loonud teiste kasutajate tarvis.

Annan siis kiire ülevaate:

Viimastel andmetel näitasid nii uriiniproov kui ka vereproov, et eesnäärme põletik hakkab taanduma. Vahepeal põletik ägenes, mis väljendus tugevates valudes alakõhus ja valulikus urineerimises. Antibiootikumi kuur koos eesnäärmet rahustava ravimiga on postiivset mõju avaldanud.

Ultraheli uuringule lähen järgmine nädal. Ja ülejärgmine nädal on operatsioon, mille käigus eemaldatakse eesnahk. Eesnahk on mitme nii-öelda kida kaudu ülejäänud sugutiga tugevalt seotud ja ainus võimalus on operatsioon.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läks?
Huvitav on olnud jälgida su lugu. Tubli, et oled probleemi suhtes härjal sarvist haaranud ja otsid lahendusi, parem hilja kui mitte kunagi! Isegi inspireeriv, endal samuti /küll teistsugune/ mure, mida olen terve 20ndate aja… lihtsalt vältinud, pidades teismeea eripäraks millest kasvab välja/läheb üle. Kui 30 käes, saad aru, et.. kui ikka probleem iseenesest ei kao, on õige aeg olla see täiskasvanu, kes probleemi lahendab… kuitahes piinlik see tunduda võib.
Edu!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:16; 04.08 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist taaskord!

Olen elus! Seda ma mõtlesin täiesti surmtõsiselt praegu, sest ka väikeste operatsioonide puhul võib midagi minna väga valesti.

Operatsioon läks edukalt ja praeguseks olen peaaegu täielikult paranenud. Olin kokkuvõttes 2 nädalat haiguslehel ja esimesed päevad olid natuke keerulised, kuid praeguseks tunnen end väga hästi. Enda hügieeni eest hoolitseda on lihtsam ja mugavam, urineerida on lihtsam ja see kõik kokku on elukvaliteeti tõstnud. Põhimõtteliselt võin ka juba seksuaalelu elada, aga… seksuaalsed vajadused annavad endast küll vaikselt märku ja huvi on olemas, kuid ma ei kiirusta partneri leidmisega. Kui väga otsida ja vaeva näha, küll siis ilmselt leiaks, aga ma ei oska niimoodi.

Ultraheli siis näitas seda, et hoolimata pikaajalisest põletikust ei ole eesnääre oluliselt suurenenud, samuti on koekahjustused väikesed ja täiesti võimalik, et vähemalt osaliselt paranevad iseenesest aja jooksul. Ebameeldiv oli see avastus, et mõlemas seemnepõiekeses on samuti põletik olnud, mille tulemusena on moodustunud tsüstid. Pole otseselt ohtlik kuni ei takista spermatosoidide liikumist, aga… pikemas perspektiivis oht vähkkasvaja arenemiseks.

Pean rahul olema, arvestades seda et alustasin Juuni lõpus ja praeguseks on Oktoobri keskpaik. Oktoobri lõpus saan 30, nii et… kingitus iseendale või nii! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on testosteroon madal, siis selles on ka oma pluss, vähi teke on madalam. Väga suure testosterooniga meestel esineb rohkem vähki. Selle pikaajalise põletikuga on see häda, eesnäärme armid kristalliseeruvad ja sperma ei liigu enam läbi ja sperma tootlus väheneb. See omakorda vähendab ka orgasmi tunnetust, sest osa orgasmist ongi vedeliku purse.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:55; 18.10 12:05; 18.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See omakorda vähendab ka orgasmi tunnetust, sest osa orgasmist ongi vedeliku purse.

Tead või niisama umbe paugutad?

Vanematel meestel sperma tootlikkus väheneb, sellest tulenevalt ei saa toimuda ka enam sellist purset nagu nooruses (et kõik kohad on spermat täis), aga orgasmi tunnetus on enam vähem sama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:59; 18.10 12:11; 18.10 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See omakorda vähendab ka orgasmi tunnetust, sest osa orgasmist ongi vedeliku purse.

Tead või niisama umbe paugutad?

Vanematel meestel sperma tootlikkus väheneb, sellest tulenevalt ei saa toimuda ka enam sellist purset nagu nooruses (et kõik kohad on spermat täis), aga orgasmi tunnetus on enam vähem sama.

No kui ma kirjutan sellist asja siis ma ikka tean. Ju sina siis ei tea seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:55; 18.10 12:05; 18.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sina siis ei tea seda.

Mis mõttes “ju siis”.
Oled sa vanem mees ise, et tead? Mina olen.

Aga perekoolis võib ilmselt iga anonüümne ahv väita, et tema teab kõiki asju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:59; 18.10 12:11; 18.10 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sina siis ei tea seda.

Mis mõttes “ju siis”.

Oled sa vanem mees ise, et tead? Mina olen.

Aga perekoolis võib ilmselt iga anonüümne ahv väita, et tema teab kõiki asju.

No kui vana sa siis oled? Sperma vähenemine on sõltuvuses vanusega aga hakkab siis nähatavalt muutuma kui oled 50-60 aastane. Aga kui sul on pikalt olnud väljaravimata põletik, siis juba ka 40 aastaselt võid paar tilka niristada. Aga terve 40 aastasel mehel purskab spermat samapalju kui 20 aastasel.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:55; 18.10 12:05; 18.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui vana sa siis oled? Sperma vähenemine on sõltuvuses vanusega aga hakkab siis nähatavalt muutuma kui oled 50-60 aastane. Aga kui sul on pikalt olnud väljaravimata põletik, siis juba ka 40 aastaselt võid paar tilka niristada. Aga terve 40 aastasel mehel purskab spermat samapalju kui 20 aastasel.

55 olen.

Ja 40selt purskas isegi rohkem, kui 20ne aastaselt, sest seks pakkus palju rohkem rahuldust.
Ja mitte, et ma praegu selle tilga pärast muretseks, lapsi nagunii taha.

Aga selge, sain aru, et niisama kõvatad ja midagi sa ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:59; 18.10 12:11; 18.10 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole tükk aega seda teemat enam uuendanud. Viimase kuue kuu jooksul on kõik läinud tõusvas joones. Üleüldine terves on parem, tuju on parem ja mis seal salata, ka enesekindlust on rohkem.

Aitäh kõigile nõuaannete eest! Ja tõesti – kui ikka on mingi viga, siis tuleb võimalikult kiiresti arstile pöörduda. Milleks ennast piinata?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, et siin on sul mureks erektsioonihäire aga teises alafoorumis uurid infot tutvumisportaalide kohta. ????????????????

Mingi liba

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist.

Natukene piinlik on sellise küsimusega siia pöörduda, aga tundus mõistlik otsus. Olen 29 aastane mees ja mul on erektsiooniprobleem. Ühtegi seksuaalpartnerit ei ole olnud ja seksuaalelu puudumine küll mõnevõrra tekitas rahulolematust, kuid see probleem muutus aktuaalseks, kui umbes 3 kuud tagasi kohtasin igati meeldivat naist. Suhtlus arenes kiiresti ja peagi jõudsime voodi. Proovisime kokku kolm korda vahekorda astuda, kuid iga kord lõppes see minu impotentsuse tõttu läbikukkumisega. Selle tulemusena on praeguseks kahjuks intiimne suhtlus selle naisega lõppenud, kuid olen otsustanud enda probleemile lahenduse leida.

Kuhu ma peaksin alustuseks pöörduma?

arsti abiks. Ära ise diagnoosi küll pane. Selle jäiga diagnoosi – impotentsuse – kasutamine viitaks isegi, et teema on liba, sest nii täpselt kohe tead, millega tegu on ? Aga oletame, et oled asja uurinud ja omad meditsiinilist haridust, et endale diagnoos panna. Arsti juurde mine, las kinnitab või lükkab ümber.
MIs aga seksuaalsuse taastamisse puutub, siis öine ülevalolek tuleb äralõpetada. 11 magama 6 üles ja külma vee protseduurid annavad kehale tema võimed tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 14:08; 28.06 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, et siin on sul mureks erektsioonihäire aga teises alafoorumis uurid infot tutvumisportaalide kohta. ????????????????

Ise oled sa liba.
Ta ju sai asja väidetavalt korda, miks ta ei võiks nüüd tutvumise peale mõtlema hakata? Sassis oled?

Mees teeb asju õiges järjekorras. Ja ega see tutvumine nüüd homme ka just ei juhtu, vblla läheb paar aastat enne kui….

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, et siin on sul mureks erektsioonihäire aga teises alafoorumis uurid infot tutvumisportaalide kohta. ????????????????

No see on ju klassikaline novelli teema. Rikka perekonna uje pärija peab vanemate survel kohtuma temale väljavalitud tulevase sobiliku abikaasaga. Noormees on “mures”, sest ta pole iialgi naisterahvast suudelnud, rääkimata muudest asjadest. Pannakse kuulutus lehte, kus hea raha eest kutsutakse kogemustega neide noorhärrale erootika vallas õppetunde andma. Pärast esimest kohmetust sulab härmatis õpetaja ja õpilase vahel ning arglik kallistamine läheb sujuvalt üle kuumadeks suudlusteks. Pärast mitmendat koolitundi tekivad õpetajal tunded sharmantse õpilase vastu ning kui ta lõpuks suudelema õpetatud noormehe lahkuma peab, siis pisarates. Hüvasti jättes saab aga neiu teada, et õpilasele küllatulema pidanud naine muutis oma plaane ning noorte vahel puhkenud Suurele Armastusele pole enam ühtegi takistust

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstile pöördumisest on mul juba enam kui aasta möödas ja lõpuks sain oma probleemid lahendatud. Kust ma seda tean? No ma ka avastasin, et kui vähegi enda eest hoolitseda ja viisakalt käituda, siis ikka mõnele neiule silma vaba noormehena jääd.

Miks ma siis kohtinguportaali konto tegemise kohta huvi tunnen, kui naine olemas? Naist pole, on kindel sekspartner. Täpselt selline inimene, kellega regulaarselt seksida ja kellega kannatab ka väljas käia, aga keda lapse emana ei näe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib uudishimutseda – mispärast praegune kaaslane ei tundu pikas perspektiivis piisav?
Kas ta seda ise ka teab, st olete omavahel kokku leppinud et olete friends with benefits vms?

Igatahes, õnne probleemide lahenemise puhul!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:16; 04.08 23:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )


Esileht Pereelu ja suhted Erektsiooniprobleem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.