Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Teema: Eri ihnuskoi Tallink!

Postitas:
Kägu

Varsti Rootsi kruiisile ja mõtlesime võtta nn rootsi lauda kohad, kuid selgus, et veini polegi hinna sees:S Olen viimased aastad ainult Viking Line teenust kasutanud ning seal on küll vein ja õlu hinna sees.
Kas tasuks üldse võtta buffet või minna kuskile restosse?
Tänud!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Eri ihnuskoi Tallink!

sa räägid veinist…. seal pole isegi mahl ega vesi hinna sees. Täielik nõmeduse tipp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinki Eesti-Rootsi liinil pole elus olnud alko buffeehinna sees, samas kui nt Rootsi-Läti ja Rootsi-Soome Tallinki laevadel see siiski on. olen korduvalt Galaxyga Turgu ja Romatikaga Riiga reisinud ja aseal buffees nii löunalauas kui öhtusöögil on joogid sees ja hind sama mis Tll-Sthlm-Tll liinil ILMA jookideta

arusaamatu jah, et miks vaid see TLL-Sthlm-TLL liin ilma jookideta on kui teiste liinidel see on… Vikingil on alati alko buffees ja seda aastakymneid juba

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Aga kruiis oli ikka soodushinnaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis vahet seal on, kas reis soodukas v mitte. asi on pm, et miks vaid YKS LIIN on jäetud ilma alkota hinna sees bufees? miks siis kogu konsernis pole see asi yhtlane? milleks selline selekteerimine?

Please wait...
Postitas:
talent

On küll vahe. Kui saiud soodukaga, siis sinna su vein läks.

Miks sa üldse eeldad, et äriettevõte peaks midagi tasuta jagama? Saad sa aru, et tasuta vein oleks BOONUS, mida NÕUDA on imelik. Kui ma kutsun su lõunale, teatega pakkuda suppi, siis magustoit on mu endapoolne LISA, aga sina seda NÕUDA minult ei saa.
Buffee-laud on niigi rikkalik ja kulukas, üsna loogiline, et joogi ostad ise. Pealegi on teada, mismoodi inimene käitub, kui tasuta asja näeb. Erit alkoholi. Pokaali-kaks jõuad ju ometi osta? Kui pudelite viisi kavatsesid juua, siis khmm…

Miks üks liin? Aga miksmitte? Peaksid kõik sarnased olema? Sul ei keela ju keegi ometi teise laevaga reisda?

Ma ei taha sind pahandada, aga ma ei saa nii kummalisest probleemist aru. Lähen kruiisile, aga ei saagi tasuta alkoholi? Tõesti veider mure, aga noh…niipalju, kui inimesi on ka erinevaid hädasid.
Tohib siiski head reisi soovida või kõlab see mõnitusena, kuigi nii ei mõtle?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas hommikusöögi rootsi lauas peab ka mahla või vee eest maksma? Soodukaga reis:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

kle, saa ei saa pihta. midagi pole tasuta, makstakse see siiski köik kinni. töötanud 5 a Vikingil ja tean väga hästi, mis mida maksab ja KUI kasulik on seda buffeed pidada, k.a alkohol nö kraanist. et selle kohapealt ei tea sa asjadest halligi.

ka see, et väide nagu inimesed metsistuvad tasuta asja peale… sa pole nähtavasti reisinud kui nii väidad. pole nt Tll-Helsingi Vikingil mingit metsitumist buffees kohanud ja seal ju alko buffees olemas. miks peaks see metsistumine tekkima Tll-Sthlmi liinil? mingi hullude liin ve?

P.S kui ma nt söidan täishinnaga Rootsiliinil, siis ju ka söök ILMA alkota buffees.. kuhu mu vein siis kaob kui sa väidad, et tasuta reisil kaob mu vein kuhugi sinna \”tasuta\” reisi arvele\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas hommikusöögi rootsi lauas peab ka mahla või vee eest maksma? Soodukaga reis:)[/tsitaat]hommikusöögil kohv, tee, vesi, mahl piiramatult hinna sees.

ja löpetage see vahettegemine, kas soodukas reis v mitte, vahet pole. need soodukad ei möjuta hindu laeval, mis aastaringselt samad

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat]kle, saa ei saa pihta. midagi pole tasuta, makstakse see siiski köik kinni. töötanud 5 a Vikingil ja tean väga hästi, mis mida maksab ja KUI kasulik on seda buffeed pidada, k.a alkohol nö kraanist. et selle kohapealt ei tea sa asjadest halligi.

ka see, et väide nagu inimesed metsistuvad tasuta asja peale… sa pole nähtavasti reisinud kui nii väidad. pole nt Tll-Helsingi Vikingil mingit metsitumist buffees kohanud ja seal ju alko buffees olemas. miks peaks see metsistumine tekkima Tll-Sthlmi liinil? mingi hullude liin ve?[/tsitaat]

Minuga räägid?
Vat sellepärast kasutangi ma AINULT õhuliine, et ma OLEN neid metsistunud troppe näinud, taluma pidanud. Ju reisisin siis vale kuufaasi ajal.

\”Tasuta\” möiste on muidugi tinglik, tõin selle lihtsalt välja, kuna inimestele meeldivad tasuta asjad. Loomulikult maksavad reisijad selle kinni, aga kas praegu oli teema selles?
Meil ei ole mõtet vaielda ja üksteist \”vaimukustega\” kostitama hakata, Minu isiklik kummastus tekkis saamatajäänud veini kohta.

Please wait...
Postitas:
Helsingfors

Ecerölines on ka buffeti joogid tasuta. Mahlad, veed, kohvi, õlu ja vein.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu isiklik kummastus tekkis saamatajäänud veini kohta.[/tsitaat]vaata, see kysimus tekibki vaid siis kui ON vörreldavaid kogemusi. paratamatult tekib jah kysimus, et miks siis tehakse liinidel vahet. selles on kysimus.
soome-rootsi vahet on ju ka tasuta kruiisid (ja rohkemgi neid soodukaid läbi aasta!) ja alko buffees eksole. mida siin kummastav siis nagu on, et eeldatakse sama vördset pakkumist ka Tll-Sthlmi liinil? miks eestlastelt 7 nahka kooritakse, aga rootslastele, soomlastele vein voolab?
kui ikka saad paralleelsel liinil bufees alkot hinnasees ja maksad SAMA raha, mis ilma alkota teisel liinil, siis teeb nö tigedaks kyll… et mida sa imestad, et tahetakse samasugust kohtlemist?

probleem on tglt yldse selles, et puudub konkuretnts Rootsiliinil. Tallink kuseb pähe täiega sellel liinil, mida ta aga ei tee soome-rootsi liinil, sest seal ka teine kompanii konkurendiks ja nende laevad jääks nii hoopis tyhjaks kui neil alkot buffees poleks. nad nö peavad selle alko buffees valikus hoidma.

Please wait...
Postitas:
talent

Küsimus võib tekkida ka sel juhul, kui alkohol pole reisides primaarne.

Selle küsimusega võid ju otsejoones Tallinki poole pöörduda ja teha vastavasisuline petitsioon. Eesti-Rootsi reis on nii lühike ka, et sealt täisväärtuslikku kruiisikogemust otsida. Ka on võimalik Est-Fin ja Fin-Swe reisida, saad oma veinid kätte.

Ah, maiviitsivaielda. Ei näe probleemi osta omale meelepärane jook.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin eelmisel nädalavahetusel Rootsis.

Eestlased on ju täielikud rotid… Tallink teenib ju ka selle raha pealt, mis jäätakse laeva. Aga ega eestlased ju laevalt midagi juua ei raatsi osta. Toitki on kaasa võetud- marstitakse rimi kilekottidega sisse. Juuakse kajutites- rahvas istub narides ja lakub, uks lahti lükatud, sest hingata ka ju vaja. Üldiselt arusaadav, miks eestlased pileti eest rohkem maksavad. Laeval ju ei kulutata sentigi..

Please wait...
Postitas:
Kägu

mingi aeg tagasi polnud ka tallinn-helsinki liinil jooke hinna sees. see tekitas soomes suure kära ajakirjanduses ja siis pandi sisse!
nõmedus on veel see, et tallinkis pole õigeid klaase vaid pead papist klaasist veini imema. nõmedus!!!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Käisin eelmisel nädalavahetusel Rootsis.

Eestlased on ju täielikud rotid… Tallink teenib ju ka selle raha pealt, mis jäätakse laeva. Aga ega eestlased ju laevalt midagi juua ei raatsi osta. Toitki on kaasa võetud- marstitakse rimi kilekottidega sisse. Juuakse kajutites- rahvas istub narides ja lakub, uks lahti lükatud, sest hingata ka ju vaja. Üldiselt arusaadav, miks eestlased pileti eest rohkem maksavad. Laeval ju ei kulutata sentigi..[/tsitaat] jube piinlik on see oma kaerakotist söömine. käisin laevaga Rootsis 90ndate keskpaigas ja siis see ei häirinud, et kõigil olid oma söögid kaasas. nüüd sattusin sügisel jälle laevaga Rootsi minema ja arvasin, et olukord on muutunud, aga ei! ikka näsiti oma kaerakotist ja rüübati oma pudelist ja siis kakerdati purjus peaga mööda laeva ringi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja võtangi järgmine kord Tallinn-Stock liinile oma moonakoti kaasa. Nad on isegi punase kala sooja toidu menüüst välja jätnud, rääkimata alkoholist. Käisin just Hel-Stoc kruiisil, sealse menüüga ostsin küll buffee aga meie liinile enam ei osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga kas siis on mõtet buffet võtta või mitte? Või parem kuskile restosse sööma? Kas see 28 eur buffet eest tasub välja käia?
ps. Mu väga lähedane sugulane aastaid Tallinkis töötanud ning tean täpselt, mitu nahka koorib Tallink kliendilt kui ka oma töötajalt. Ei oska ta neid hoida! Rahaahnus, mis muud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No aga kas siis on mõtet buffet võtta või mitte? Või parem kuskile restosse sööma? Kas see 28 eur buffet eest tasub välja käia?
ps. Mu väga lähedane sugulane aastaid Tallinkis töötanud ning tean täpselt, mitu nahka koorib Tallink kliendilt kui ka oma töötajalt. Ei oska ta neid hoida! Rahaahnus, mis muud… [/tsitaat]

Mina saan küll suurepäraselt aru, mis sulle meelehärmi valmistab. Sa ei taha ju tasuta alkoholi, vaid täpselt nii, nagu ütlesid: see võiks sisalduda hinnas, nagu teistel liinidel. Minu meelest on ka see vahettegemine nõme ja eks põhjuseks ongi konkurentsi puudumine.

Ise olen ammu sellest buffeest loobunud, sest kui ma ikka soovin ka veini toidu kõrvale, on palju mõistlikum süüa a la carte restos. Söök on parem ja õhkkond hubasem. Rahaliselt teeb täpselt sama välja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No aga kas siis on mõtet buffet võtta või mitte? Või parem kuskile restosse sööma? [/tsitaat]tead, seda siin 100x kysitud ja ainult virinat kuuldud. samas neid, kes vötavad ja meeldib.
kui raha on ja senti ei veereta, vöta. siis on oma kogemus olemas ja saad siin teinekord samasuguses korduvteemas (nagu need IGA AASTA ON) kaasa kaagutada – ikkagi kogemus ja arvamus, eksole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina saan küll suurepäraselt aru, mis sulle meelehärmi valmistab. Sa ei taha ju tasuta alkoholi, vaid täpselt nii, nagu ütlesid: see võiks sisalduda hinnas, nagu teistel liinidel. Minu meelest on ka see vahettegemine nõme ja eks põhjuseks ongi konkurentsi puudumine.
[/tsitaat]tore, et keegi veel sellest aru saab, aga leidub selliseid \”talendisuguseid\”, kes pooldavad nagu seda ebavördsust.

alkohol kas on primaarne reisil v mitte, aga kui ikka karjuv ebavördne kohtlemine on, siis paratamatult riivab see paljude öiglustunnet.

Please wait...
Postitas:
talent

Soovitasin pöörduda Tallinki poole, miks te küll siin ennast vihastama peate? niikaua, kui keegi otseseid märkusi neile ei tee ja kuskil PK-s vahutatakse, ei muutugi midagi.
Jätkuvalt – kui see teenusepakkuja ei sobi, võib valida muu variandi.

Naljakad inimesed, kes TAHAVAD ennast vihastada ja ärrituda. Jah, \”talendisugustele\” on samuti ebavõrdus vastukarva, kuid sellega ei pea kaasa minema, valides alternatiivi reisimiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

väga lihtne ju- tallinn- stockholmi reis on lihtsalt kordades pikem kui helsingi oma ja lisaks ööbimisega. sellel reisil lihtsalt juuakse ennast sellest tasuta veinist täis ja seda kuluks meeletutes kogustes, vastupidiselt pokaalile/paarile helsingi otsa peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Soovitasin pöörduda Tallinki poole, miks te küll siin ennast vihastama peate? niikaua, kui keegi otseseid märkusi neile ei tee ja kuskil PK-s vahutatakse, ei muutugi midagi.

[/tsitaat]

Kui on soov laevaga Eestist Rootsi sõita, siis millist teist firmat sa soovitaksid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]väga lihtne ju- tallinn- stockholmi reis on lihtsalt kordades pikem kui helsingi oma ja lisaks ööbimisega. sellel reisil lihtsalt juuakse ennast sellest tasuta veinist täis ja seda kuluks meeletutes kogustes, vastupidiselt pokaalile/paarile helsingi otsa peal.[/tsitaat]

Helsingi-Stockholm ja Tallinn-Stockholm küll erineva pikkusega pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks on ka piletid Eestist ostes kallimad kui Rootsist ostes. Eestlasi kooritakse ikka mõnuga. Mõni siin on lausa uhke selle üle kui saab maksta asja eest mille teised tasuta saavad.

Please wait...
Postitas:
talent

Pakkusin võimalust läbi Soome reisida. Sihtpunkti saamiseks on kiireim viis lendamine, juua saab hiljem restoranis-baaris. Kui eesmärgiks ongi laeval loksumine ja joomine, siis tuleb oma rahakotti kergendada.

Pead panti ei anna, aga kas Ecerö ja Viking ei liigu seda marsruuti? Ei ole nii huvitatud teemast, et eraldi sõidugraafikuid otsima hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Soovitasin pöörduda Tallinki poole, miks te küll siin ennast vihastama peate? niikaua, kui keegi otseseid märkusi neile ei tee ja kuskil PK-s vahutatakse, ei muutugi midagi.

Naljakad inimesed, kes TAHAVAD ennast vihastada ja ärrituda. Jah, \”talendisugustele\” on samuti ebavõrdus vastukarva, kuid sellega ei pea kaasa minema, valides alternatiivi reisimiseks.[/tsitaat]kle, sa mängid lolli v oledki? koputada oled igaljuhul saanud.

MILLISEID teisi alternatiive? läbi soome rootsi? et milleks minna otse kui saab ringiga jah? lennata kirve hinna eest? aga tahetakse ju just laevakruiisi v mis?

kui juba on saadud need kingina kruiisid, siis milleks neid mitte kasutada? ja pole teist vöimalust kui Tallink otse Tll-Sthlm.

ja miks sa arvad, et pole Tallinkisse virisetud? aastast 2004 on seda regulaarselt tehtud muide ja tolku pole miskit, nagu näha. puudub konkurents ja tallink irwab vaid näkku – mis sa nagu ei saa aru sellest v?

sina lenda v uju, keda kotib. sa ei saa rääkida terve rahva eest, kel puuduvad muud vöimalused, eksole. sina seal Pödras söidad rootsi mitme eri kompaniiga kui tahad, aga eestis elaval muud pole. närvidele käid oma targutamisega siin. räägid ka asjast, millest midagi ei tea. kui sind see alko buffees ei huvita, siis on neid, kes tahaksid seda konsumeerida oma puhkusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Pead panti ei anna, aga kas Ecerö ja Viking ei liigu seda marsruuti? Ei ole nii huvitatud teemast, et eraldi sõidugraafikuid otsima hakata.[/tsitaat]ma sinu aseme seisaks siin teemas vait. sa ei tea asjast midagi ega nagu ka ise möönad, pole sellest teemast huvitatudki ja aga mulised ainult tyhja. milleks?

möttetu tegelane oled!

Please wait...
Postitas:
rotsik

Ma olen VÄGA selle poolt, et alkoholi mitte kusagil reisidel tasuta ei jagataks.
Samas on jõhker, kui vett ka tasuta ei anta. Ilma veeta jääda on ohtlikum, kui mõnda aega kasvõi söögita läbi ajada.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.