Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: Eri ihnuskoi Tallink!

Postitas:
Kägu

RE: Eri ihnuskoi Tallink!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga lihtne ju- tallinn- stockholmi reis on lihtsalt kordades pikem kui helsingi oma ja lisaks ööbimisega. sellel reisil lihtsalt juuakse ennast sellest tasuta veinist täis ja seda kuluks meeletutes kogustes, vastupidiselt pokaalile/paarile helsingi otsa peal.[/tsitaat]veel yks loll.

Helsingist Stockholmi on ka yleöö kestvad söidud/kruiisid (ja ei ole Hesa-sthlm pikem v lyhem kui Tll-Sthlmi) ja buffees ON alko hinnas. buffee aeg on 2h ja palju siis sinu meelst neid on, kes endid silmini seal jooksid?
lisaks, et pool tundi enne söögiaja löppemist tömmatakse buffees kraanidele katted. seega, konkreetset aega seal klaasi täita on 1,5Hh

miks te räägite möttetusi siin teemas, olles ise kogemusteta?

P.S söögi ajad on KÖIKIDES buffeedes reguleeritud, 2h. vahet pole, kas Tll-Hel v Tll- Sthlm liinil. sinu jutu järgi saaks nagu Tll-Sthlmi liinil terve öö syya ja mis köik saaks kui veel seal alko oleks…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellise raha eest, mida nad küsivad õhtusöögi eest, võiks olla küll vähemalt tee-kohv-vesi-mahl tasuta. Aga alkoholi osas… ma ei tea. Töötan ise reisibüroos ja näiteks koolivaheaegadel sõidab sellel liinil väga palju õpilaste gruppe. Ja neile enamasti ostetakse ka 1 õhtusöök. Kas need vaesed õpetajad (keda tavaliselt on 1 10-õpilase kohta) peavad suutma jälgida, et lapsed end õhtusöögilauas täis ei kaabi? Muidugi võivad (ja tõenäoliselt võtavadki) nad alkoholi ise ka laeva kaasa võtta, aga kui oleks ikka söögi hinna sees, siis oleks see suur ahvatlus.
Samas ei saa muidugi laste järgi oma äri korraldada, aga eks see laevafirma raha-ahnus on ikka suur, et ei lase konkurendi kombel muudatusi teha menüüs. Iseenesest oleks väga teretulnud uuendus õlu+vein hinna sisse. Kasvõi näiteks 1 klaas mingi kupongi alusel, kui rohkem ei raatsi:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

hästi, ollaks ka vastu siin sellele alkole hinnas ja tuuakse lapsi näiteks.

aga palun seletage, KUIDAS see asi siis toimib perfect soome-rootsi liinilidel? seal ka lapsed reisivad jne. olles ise reisinud, no ei näe neid lapsi seal kraanide kyljes rippumas. selleks on ka kompanii poolt kontroll muide.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]
kle, sa mängid lolli v oledki? koputada oled igaljuhul saanud.

MILLISEID teisi alternatiive? läbi soome rootsi? et milleks minna otse kui saab ringiga jah? lennata kirve hinna eest? aga tahetakse ju just laevakruiisi v mis?

kui juba on saadud need kingina kruiisid, siis milleks neid mitte kasutada? ja pole teist vöimalust kui Tallink otse Tll-Sthlm.

ja miks sa arvad, et pole Tallinkisse virisetud? aastast 2004 on seda regulaarselt tehtud muide ja tolku pole miskit, nagu näha. puudub konkurents ja tallink irwab vaid näkku – mis sa nagu ei saa aru sellest v?

sina lenda v uju, keda kotib. sa ei saa rääkida terve rahva eest, kel puuduvad muud vöimalused, eksole. sina seal Pödras söidad rootsi mitme eri kompaniiga kui tahad, aga eestis elaval muud pole. närvidele käid oma targutamisega siin. räägid ka asjast, millest midagi ei tea. kui sind see alko buffees ei huvita, siis on neid, kes tahaksid seda konsumeerida oma puhkusel. [/tsitaat]

Kui sa kingina saanud reisid, siis peaksid oma jookide jaoks ju piisavalt säästma?
Jah, lendan \”kirve hinna eest\”, ausalt.

Üldiselt imestasin, miks see alko sulle nii oluline on, aga nüüd saan aru. Paljas mõte, et Tallink, va koi koorib ja ei anna sulle juua, ajab marru. Ma mõtlen, et väga hea, kui ei anna – ebastabiilsele inimesele, kes võhivõõrast koputadasaanuks nimetab, ei tohigi alkoholseid jooke lubada.

Miks nii kuri? Olen mina süüdi, et Tallinki sisekorraeeskirjad sellised? Avaldasin arvamust, aga sina nii leilis, et suisa inetustega lagedale?Eriti intelligentset muljet just ei jää. Kui midagi ei kõlba, jäta minemata. Säästad enda ja teiste närve.

Please wait...
Postitas:
talent

ma sinu aseme seisaks siin teemas vait. sa ei tea asjast midagi ega nagu ka ise möönad, pole sellest teemast huvitatudki ja aga mulised ainult tyhja. milleks?

möttetu tegelane oled![/tsitaat]

Palun selgitusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vett võiks ikka pakkuda ja mingit mahla või sarnast..kle Talent, sa oled ikka täitsa lollakas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma juba ammu sellest aru saand, et loll, mis loll…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sa kingina saanud reisid, siis peaksid oma jookide jaoks ju piisavalt säästma?
Jah, lendan \”kirve hinna eest\”, ausalt.

Üldiselt imestasin, miks see alko sulle nii oluline on, aga nüüd saan aru. Paljas mõte, et Tallink, va koi koorib ja ei anna sulle juua, ajab marru. Ma mõtlen, et väga hea, kui ei anna – ebastabiilsele inimesele, kes võhivõõrast koputadasaanuks nimetab, ei tohigi alkoholseid jooke lubada.

Miks nii kuri? Olen mina süüdi, et Tallinki sisekorraeeskirjad sellised? Avaldasin arvamust, aga sina nii leilis, et suisa inetustega lagedale?Eriti intelligentset muljet just ei jää. Kui midagi ei kõlba, jäta minemata. Säästad enda ja teiste närve.[/tsitaat]no sa ei ole normaalne…

palju aega need kingitud reisid siis kehtivad? ja miks nt suvel täishinda makstes kruiisi eest ka pole veinipakkumist buffees? siis maksad yberkallist reisihind+joogid veel peale söökidele. mis siis sinu argument on, et veini ei peakski hinna sees olema? täitsa huvitab nyyd

sa ei saa nagu teemale pihta, et Tallinkil on ka teisi liine, KUS ON alko bufees hinnas ja maksab ka 28¤ see buffee koos alkoga kui Tll-Sthlm ilma alkota… sellest jutt. miks ebavördsus – sellest jutt. mitte YHELGI liinil ei maksta VEE eest eraldi buffes kui vaid Tll-Sthlm. MIKS? sellele ei vasta ka tallink ja see ajabki närvi

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat]vett võiks ikka pakkuda ja mingit mahla või sarnast..kle Talent, sa oled ikka täitsa lollakas.[/tsitaat]

Õpin parimalt!

Please wait...
Postitas:
talent

no sa ei ole normaalne…

palju aega need kingitud reisid siis kehtivad? ja miks nt suvel täishinda makstes kruiisi eest ka pole veinipakkumist buffees? siis maksad yberkallist reisihind+joogid veel peale söökidele. mis siis sinu argument on, et veini ei peakski hinna sees olema? täitsa huvitab nyyd

sa ei saa nagu teemale pihta, et Tallinkil on ka teisi liine, KUS ON alko bufees hinnas ja maksab ka 28¤ see buffee koos alkoga kui Tll-Sthlm ilma alkota… sellest jutt. miks ebavördsus – sellest jutt. mitte YHELGI liinil ei maksta VEE eest eraldi buffes kui vaid Tll-Sthlm. MIKS? sellele ei vasta ka tallink ja see ajabki närvi

[/tsitaat]

Ja see, et Tallink ei vasta ja su närvi ajab, annab sulle õiguse tulla mulle näkku hüppama? Ma ei taha sulle terviseriket tekitada, aga näen, et oled üliõrna närvikavaga. Ebaviisakas ka, aga panen selle su afektiseisundi arvele.
Meie erinevus on lihtsalt selles, et ühele on oluline alkoholi tarbimine reisides, teisele mitte. Ja sa tahad mind painutada enda arvamust omaks võtma, pareerides küll teiste liinide, riikide ja isegi vee peale.
On see vaidlus seda väärt, mida ei sina ega mina muuta ei saa? On (ka anonüümsena) veidi piinlik oma ekspansiivse käitumise ja inetute väljaütlemiste pärast? Mul muide küll oleks.

Meie kaks ei saa sinna midagi teha, mida teenusepakkuja otsustanud. Kui sa justnimelt laevaga liikuda tahad ja juua ka, siis on sul päris vähe valikuid, mida teha. Lapsikute \”sa oled loll!\”-kiljatuste asemel võta plakat ja mine marsi pääkontori akna alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see, et Tallink ei vasta ja su närvi ajab, annab sulle õiguse tulla mulle näkku hüppama? Ma ei taha sulle terviseriket tekitada, aga näen, et oled üliõrna närvikavaga. Ebaviisakas ka, aga panen selle su afektiseisundi arvele.
Meie erinevus on lihtsalt selles, et ühele on oluline alkoholi tarbimine reisides, teisele mitte. Ja sa tahad mind painutada enda arvamust omaks võtma, pareerides küll teiste liinide, riikide ja isegi vee peale.
On see vaidlus seda väärt, mida ei sina ega mina muuta ei saa? On (ka anonüümsena) veidi piinlik oma ekspansiivse käitumise ja inetute väljaütlemiste pärast? Mul muide küll oleks.

Meie kaks ei saa sinna midagi teha, mida teenusepakkuja otsustanud. Kui sa justnimelt laevaga liikuda tahad ja juua ka, siis on sul päris vähe valikuid, mida teha. Lapsikute \”sa oled loll!\”-kiljatuste asemel võta plakat ja mine marsi pääkontori akna alla.[/tsitaat]
Naljakas, et osade arvates võõrsõnu pritsides tundub nende sõnavõtt arukam 😮 Talent, mine tee üks vein rahustuseks;)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No oled ikka küll lollakas kui arvad et on normaalne isegi mitte vett tasuta pakkuda?

Ei tea mis metsistunud massid vee joomisest tekivad ja püha jumal mis veel mahlast tekib, järsku rahutused laeval kohe.

Please wait...
Postitas:
talent

Naljakas, et osade arvates võõrsõnu pritsides tundub nende sõnavõtt arukam 😮 Talent, mine tee üks vein rahustuseks;)[/tsitaat]

Kui mujalt enam kinni hakata ei ole, siis võõrsõnad? Kasutan neid igapäevaselt ja arukuse NÄITAMISEGA ei näe otsest seost. Nii nagu ei näe mõtet illustreerida oma teksti emotikonidega. Lihtsalt veel näide meie totaalsest erinevusest. Ma näen, et sulle ei meeldi keegi, kes pole nagu sina. Ma ei eeldagi seda enda puhul.
Tänan pakkumast, ma ei joo kindlasti päevasel ajal.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat]No oled ikka küll lollakas kui arvad et on normaalne isegi mitte vett tasuta pakkuda?

Ei tea mis metsistunud massid vee joomisest tekivad ja püha jumal mis veel mahlast tekib, järsku rahutused laeval kohe.[/tsitaat]

Ei eelda kuskilt midagi TASUTA saada. Sa arvad teisiti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei eelda kuskilt midagi TASUTA saada. Sa arvad teisiti?[/tsitaat]

Nagu näha vähe reisinud.

Please wait...
Postitas:
talent

Eagle vision.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand kui närviline reisija:0 Kui sellisega peaks koos reisima, siis ostaks küll ise talle pudeli veini, vähemalt ei räuska – lollakas ja lollakas. Jube.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mujalt enam kinni hakata ei ole, siis võõrsõnad? Kasutan neid igapäevaselt ja arukuse NÄITAMISEGA ei näe otsest seost. Nii nagu ei näe mõtet illustreerida oma teksti emotikonidega. Lihtsalt veel näide meie totaalsest erinevusest. Ma näen, et sulle ei meeldi keegi, kes pole nagu sina. Ma ei eeldagi seda enda puhul.
Tänan pakkumast, ma ei joo kindlasti päevasel ajal. [/tsitaat]mina sind ei tsiteerinud. vaata IP järgi, kellele mida seletada. siin lihtsalt paljud juba leiavad, et lahmerdad tyhja juttu, teemast mitte huvitatuna ja et saaks aga targutada ja tähtsust täis olla (seda ennegi täheldanud sinu puhul).
ja koputatda oled kyll saanud – eks Kuu peal ole jah libe, et sealt alla prantsatasid…

jään enda juurde, et ebavördsus on karjuv ja tasuta ei anta nii ehk naa midagi kuskil ning seda polegi keegi tahtnud. lihtsalt, soovitakse ka samas hinnas ja vördelt saada samu hyvesid soomlaste ja rootslastega, aga mitte tunda mentaliteeti, \”et lollidelt tulebki raha ära vötta\”, mida Tallink eestlaste suhtes rakendab. täts it!

Please wait...
Postitas:
talent

mina sind ei tsiteerinud. vaata IP järgi, kellele mida seletada. siin lihtsalt paljud juba leiavad, et lahmerdad tyhja juttu, teemast mitte huvitatuna ja et saaks aga targutada ja tähtsust täis olla (seda ennegi täheldanud sinu puhul).
ja koputatda oled kyll saanud – eks Kuu peal ole jah libe, et sealt alla prantsatasid…

jään enda juurde, et ebavördsus on karjuv ja tasuta ei anta nii ehk naa midagi kuskil ning seda polegi keegi tahtnud. lihtsalt, soovitakse ka samas hinnas ja vördelt saada samu hyvesid soomlaste ja rootslastega, aga mitte tunda mentaliteeti, \”et lollidelt tulebki raha ära vötta\”, mida Tallink eestlaste suhtes rakendab. täts it!
[/tsitaat]

Su järeldusoskused on kiiduväärt, kui nii soovid mõelda. See on küll täitsa tasuta tegevus.
Loen pigem sõnavõtte, kui seda kirbukirjas IP-de rodu, et siis skrollida, milline kägu ennast taas avaldab. Minuga on lihtne – olen kasutajanimega, hea mugav vastata. Anonüümne kägudehord on väsitav.
Aga sinu tunnen edaspidi ebaviiskusest ära.
Jah, that´s it.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea küll alko alkoks, aga mahl-piim võiks küll söögi hinna sees olla.
Eelmisel korral, loll, ostsin lapsele klaasi piima, nüüd läksin ja tegin nahhaalselt kohvipiima kannu tühjaks. Ma peaksin lapsele kohvi pakkuma või ?

Please wait...
Postitas:
amatöör

käisime suvel vikinguga soomes – tasuta alko oli sees – ei mingit lällamist ega kraani küljes rippumist. Reisijad jõid paar-kolm klaasi veini/õlut. Seal olid väga head söögid, seega oli vein vaid taustaks. Samas oli tasuta alkovabad joogid, eriti hea lastega reisjatele. Arusaamatuks jätab Tallinki selline käitumine.
Mis puudutab seda, et inimesed ise söögid-joogid kaasa võtavad -eks on see igaühe enda asi. Ei kommenteeri, ei keela ega ei käse.
Aga kui on valida – lähe vikinguga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinki ja Vikingi kontingent on väga erinev.
Me eelistame iga kell pigem Vikingit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Issand kui närviline reisija:0 Kui sellisega peaks koos reisima, siis ostaks küll ise talle pudeli veini, vähemalt ei räuska – lollakas ja lollakas. Jube.[/tsitaat]

Siin keegi ei räuska peale ühe talendi lollaka.
Ja mis on sinu seletus et eestlasele ei tohi tasuta veini, vett ja mahla jagada..hakkavad räuskama-metsistuma kohe või..ja soomlased ja rootslased oskavad paremini \”käituda\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]amatöör kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis puudutab seda, et inimesed ise söögid-joogid kaasa võtavad -eks on see igaühe enda asi.[/tsitaat]

Ma jätkaks sinu mõttelõnga sellise vanarahva tarkusega, et: nagu küla koerale, nii koer külale.
Surnud ring. Tallink teeb vahet klientidel. Ja see omakorda tekitab selle, et klient ei soovi trotsist sealt laeva pealt midagi osta. Kes peaks astuma esimese sammu? Kas klient? Hmm…kahtlen. Viisakus näeb ette, et tugevam astub esimese sammu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Käisin eelmisel nädalavahetusel Rootsis.

Eestlased on ju täielikud rotid… Tallink teenib ju ka selle raha pealt, mis jäätakse laeva. Aga ega eestlased ju laevalt midagi juua ei raatsi osta. Toitki on kaasa võetud- marstitakse rimi kilekottidega sisse. Juuakse kajutites- rahvas istub narides ja lakub, uks lahti lükatud, sest hingata ka ju vaja. Üldiselt arusaadav, miks eestlased pileti eest rohkem maksavad. Laeval ju ei kulutata sentigi..[/tsitaat]
No aga jätakse ju küll laeva: keegi ei vii tühja taarat minema:).

Please wait...
Postitas:
Kägu

talent on suisa pöördes ju…kraakleb siin nagu isane metsis märtsis.

Please wait...
Postitas:
talent

Hmm…ma olen siiani suht rahulikult, oma seisukohti selgitavalt ja isegi mitte ebaviisakalt vastanud. Millest sa välja loed kraaklemist? Kui ma ennast ka käoks moondaks, siis oleks asi palju parem, hajutatum, eksnii? Ei näe siiski vajadust.

Inimene, kes siin inetusi viskab ja Tallinkist tulenevat ärritust suvaliste peale kallab, on minu mõistes rohkem kraaklejatüüpi. Kahju, ei oska teda aidata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

veel yks loll.

Helsingist Stockholmi on ka yleöö kestvad söidud/kruiisid (ja ei ole Hesa-sthlm pikem v lyhem kui Tll-Sthlmi) ja buffees ON alko hinnas. buffee aeg on 2h ja palju siis sinu meelst neid on, kes endid silmini seal jooksid?
lisaks, et pool tundi enne söögiaja löppemist tömmatakse buffees kraanidele katted. seega, konkreetset aega seal klaasi täita on 1,5Hh

miks te räägite möttetusi siin teemas, olles ise kogemusteta?

P.S söögi ajad on KÖIKIDES buffeedes reguleeritud, 2h. vahet pole, kas Tll-Hel v Tll- Sthlm liinil. sinu jutu järgi saaks nagu Tll-Sthlmi liinil terve öö syya ja mis köik saaks kui veel seal alko oleks…[/tsitaat]

ise oled loll

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]väga lihtne ju- tallinn- stockholmi reis on lihtsalt kordades pikem kui helsingi oma ja lisaks ööbimisega. sellel reisil lihtsalt juuakse ennast sellest tasuta veinist täis ja seda kuluks meeletutes kogustes, vastupidiselt pokaalile/paarile helsingi otsa peal.[/tsitaat]

Söögiaeg on ju ikka sama pikk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga Tallink ju ongi ihnuskoi. Seda nii oma klientide kui ka töötajate suhtes. Tean – olen ise seal firmas töötanud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.