Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Eri ihnuskoi Tallink!

Postitas:
Kägu

RE: Eri ihnuskoi Tallink!

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pakkusin võimalust läbi Soome reisida. Sihtpunkti saamiseks on kiireim viis lendamine, juua saab hiljem restoranis-baaris. Kui eesmärgiks ongi laeval loksumine ja joomine, siis tuleb oma rahakotti kergendada.[/tsitaat]

Kas üks eesmärk võib olla ka auto ülevedu? Mismoodi seda lennukiga teostada? Mis see sinu tänitada on, miks inimene soovib just laevaga minna? Ju siis on vaja ja pole mõtet targutada, et sõida parem lennukiga. See ei ole järelikult arvestatav alternatiiv.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina otsisin hommikul laeval kohta kus saaks kohvi juua(hommikusöök polnud broneeritud)sattusin söögi saali, kus parasjagu pileti kontrolli polnud, ja ega ma ka aru saanud kus olen, läksin jõin paar tassi kohvi ja kui ühelt teenindajalt küsisin, et kus ma maksma pean, öeldi et joogid hommikusöögi hinna sees:) Siis alles taipasin, et olen söögisaalis:D

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina otsisin hommikul laeval kohta kus saaks kohvi juua(hommikusöök polnud broneeritud)sattusin söögi saali, kus parasjagu pileti kontrolli polnud, ja ega ma ka aru saanud kus olen, läksin jõin paar tassi kohvi ja kui ühelt teenindajalt küsisin, et kus ma maksma pean, öeldi et joogid hommikusöögi hinna sees:) Siis alles taipasin, et olen söögisaalis:D[/tsitaat]mis see hommikusöök SIIA TEEMASSE puutub? meie ei räägi siin hommikusöögibuffeest, vaid öhtusöögist

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
mis see hommikusöök SIIA TEEMASSE puutub? meie ei räägi siin hommikusöögibuffeest, vaid öhtusöögist[/tsitaat]

See oli mõeldud kägu 18/01/2012 09:48 postitusele. Vabandan tahtsin panna tsiteeri, aga vajutasin kogemata vasta.

Ei pea kohe tõmblema hakkama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ime pole, et inimesed ise toidud kaasa võtavad buffet on laevas ikkagi üsna kallis ja kui veel joogid ka juurde ostma peab..ausalt, ei imesta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Söögiaeg on ju ikka sama pikk.[/tsitaat]
aga kui sa pead 2 tunni pärast helsingi linna liikluses olema või hoopis kruiisilaeva ööklubis, kas see ei pane rohkem endale sisse valama selle söögiaja jooksul?

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kui sa pead 2 tunni pärast helsingi linna liikluses olema, kas see ei pane rohkem endale sisse valama selle söögiaja jooksul?[/tsitaat] eesti roolijoodikust rullnokk on rääkinud… masendav!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Haahaa, eri lollid on need, kes ütlevad et tasuta vein on boonus ja ole tänulik, et seda üldse pakutakse. Hui ta on tasuta boonus.
Ja soodukas on ka sellisel juhul ebaaus soodukas, kui ühelt poolt lased hinda alla, aga teisalt ka kärbid sellevõrra midagi pakutavast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Nagu näha vähe reisinud.[/tsitaat]

Vastupidi, näha on, et palju reisinud. Ja lennukiga reisinud.
Ma ka lendan palju ja üha vähemaks jääb lennukompaniisid, kes üleüldse midagi söödavat või joodavat pardal tasuta pakuvad. Turistiklassis vähemalt.
Ja ka lennates äriklassis, ei joo näiteks mina pakutavat veini. Kui ma muidu päeval ei joo, siis miks ma peaks jooma reisides? Lihtsalt sellepärast, et pakutakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastupidi, näha on, et palju reisinud. Ja lennukiga reisinud.
Ma ka lendan palju ja üha vähemaks jääb lennukompaniisid, kes üleüldse midagi söödavat või joodavat pardal tasuta pakuvad. Turistiklassis vähemalt.
Ja ka lennates äriklassis, ei joo näiteks mina pakutavat veini. Kui ma muidu päeval ei joo, siis miks ma peaks jooma reisides? Lihtsalt sellepärast, et pakutakse?[/tsitaat]

jah, palju reisinud ei tähenda ainult lennukiga reisida, see hõlmab nagu rohkem…aga edu sulle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Haahaa, eri lollid on need, kes ütlevad et tasuta vein on boonus ja ole tänulik, et seda üldse pakutakse. Hui ta on tasuta boonus.
Ja soodukas on ka sellisel juhul ebaaus soodukas, kui ühelt poolt lased hinda alla, aga teisalt ka kärbid sellevõrra midagi pakutavast.[/tsitaat]

Kui aus olla, eks ole, siis Tallink muidugi saab aru, et see tasuta vein, vesi ja mahl-piim on ammu ja alati juba hinna sees, eks ole.
Olgem üdini ausad, siis oma hinnalt on arvestatud see rootsi laua hinna sisse juba söögid ja joogid.
Pluss muud kulud.
Peab ikka üdini loll olema kui hakkab siin perekoolis mingist tasuta veini klaasist lennukis hämama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah, palju reisinud ei tähenda ainult lennukiga reisida, see hõlmab nagu rohkem…aga edu sulle.[/tsitaat]
Ei tea miks ta palju rohkem hõlmab muidu? Kas kusagil on kirjas, et \”palju reisima\” tähendab \”paljude erinevate transpordiliikidega reisima\”, mitte \”paljudesse erinevatesse sihtkohtadesse reisima\”?
Muide, eks ma olen ka eri vahenditega reisinud. Rongi, auto ja isegi bussiga. Lihtsalt olen nüüd valdavalt lennutranspordi kasuks otsustanud- kui palju käia, siis tundub mingi paaripäevane loksumine sihtkohta jõudmiseks ikka liiast olevat. Veedan parem kohapeal kauem aega.

Aga teemaalgatuse kohta: jeesus, ei jaksa nüüd klaasi veini eest maksta või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peab ikka üdini loll olema kui hakkab siin perekoolis mingist tasuta veini klaasist lennukis hämama. [/tsitaat]

Võrdleme diplomeid, geenius?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea miks ta palju rohkem hõlmab muidu? Kas kusagil on kirjas, et \”palju reisima\” tähendab \”paljude erinevate transpordiliikidega reisima\”, mitte \”paljudesse erinevatesse sihtkohtadesse reisima\”?
Muide, eks ma olen ka eri vahenditega reisinud. Rongi, auto ja isegi bussiga. Lihtsalt olen nüüd valdavalt lennutranspordi kasuks otsustanud- kui palju käia, siis tundub mingi paaripäevane loksumine sihtkohta jõudmiseks ikka liiast olevat. Veedan parem kohapeal kauem aega.

Aga teemaalgatuse kohta: jeesus, ei jaksa nüüd klaasi veini eest maksta või?[/tsitaat]

a miks peab loll eestlane veini eest maksma kui sama loll soomlane ja rootslane seda ei pea tegema ???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdleme diplomeid, geenius?[/tsitaat]

keenjius või mitte aga Tallinki pardal on rootslane ja soomlane rohkem keenjus ja ilma diplomita, ehh

Please wait...
Postitas:
Kägu

a miks peab loll eestlane veini eest maksma kui sama loll soomlane ja rootslane seda ei pea tegema ??? [/tsitaat]
No aga sulle on siin teemas juba selgitatud, et soomlased ja rootslased jätavad laevale oluliselt rohkem raha kui eestlased. Eks seda Tallink siis üritab erineva piletihinnaga kompenseerida. Mitte et ma seda õigeks peaks ja mitte et see mind eriti huvitaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

a miks peab loll eestlane veini eest maksma kui sama loll soomlane ja rootslane seda ei pea tegema ??? [/tsitaat]

See \”loll\” paistab sul nagu mingi parasiitsõna olevat? Käi kusagil teraapias, äkki ravivad välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga sulle on siin teemas juba selgitatud, et soomlased ja rootslased jätavad laevale oluliselt rohkem raha kui eestlased. Eks seda Tallink siis üritab erineva piletihinnaga kompenseerida. Mitte et ma seda õigeks peaks ja mitte et see mind eriti huvitaks. [/tsitaat]oot, siin nyyd väide siis, nagu saaks see soomlane v rootslane selle veini buffees hinna sees Rootsi liinil ja vaene eestlane peab seal körval maksma v… no ei ole ju nii.

saage juba aru, et kamm käib kogu selle Tll-Sthlm liini ymber ja seepärast pole see ka nt rootslaste seas populaarne kruiisitamise laev. palju neid rootslasi seal laeval ikka on. jajah, nad jaksavad maksta nii klaasi piima kui klaasi viina eest rootsilauas juurde, aga asi on pöhimöttes, et miks maksta 28¤ öhtusöögi eest ilma jookideta kui teisel liinil, nt Sthlmist Riiga- Helsingisse-Turgu-Ahvenamaale on 28¤ öhtusöögi sees ka joogid. ta valib juba sellel pöhineval asjal omale laeva kus kruiisitada ja öhtut nautida

Please wait...
Postitas:
Kägu

eesti roolijoodikust rullnokk on rääkinud… masendav![/tsitaat]

sa oled ikka nii lammas. kas sa ei saanud postitusest aru? et see võib põhjus olla, miks ei ole alkot seal sees, et rootsi laeval ja soome laeval on kyll sama pikk söögi aeg aga rootsi laeval on põhjust reaalselt see aeg seal ka juua, kuna sa ei lähe laevalt samal päeval maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga sulle on siin teemas juba selgitatud, et soomlased ja rootslased jätavad laevale oluliselt rohkem raha kui eestlased. Eks seda Tallink siis üritab erineva piletihinnaga kompenseerida. Mitte et ma seda õigeks peaks ja mitte et see mind eriti huvitaks. [/tsitaat]

ok, siis, peaks Tallink ju eestlasi sellest teadvustama, kui alaarenenud nad on kui võrrelda arenenud \” välismaalastest\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ok, siis, peaks Tallink ju eestlasi sellest teadvustama, kui alaarenenud nad on kui võrrelda arenenud \” välismaalastest\”.[/tsitaat]
Kuule, katsu oma õelust nüüd natukene pidurdada. Loe kasvõi oma postitused enne \”saada\” nuppu vajutamist üle. Oled mingist arutust vihast nii pimestatud, et su jutust on juba raske aru saada. Teadvustama ja teavitama on erinevad sõnad. Lause viimasele osale ei saa ma enam üldse pihta.

Kusjuures, kui ma õigesti mäletan, siis on Tallink paaril korral just niimoodi hindade erinemist põhendanud: et eestlane laeval lisateenuseid ei osta ja seetõttu on tema pilet kallim. Nii et justkui on \”teadvustanud\” (ma arvan jätkuvalt, et mõtlesid pigem sõna \”teavitanud\”) küll eestlasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin hiljuti Rootsis ja ostsin mõlemale suunale bufee õhtusöögi, see aga osutus väga suureks pettumuseks. Vanasti oli väga suur valik, ka maitses alati suurepäraselt, seekord valik väike ja odav. Kuiv liha, odavad vorstikesed jne… Kõige pealt oli kokku hoitud! Sama raha eest oleks a la carte restoranis saanud palju meeldivama elamuse.

Mees ütles, et tema sai esimest korda Rootsi kruiisi bufeel rahus magustoitu nautida, varasemalt on soolane toit nii metsikult hea olnud, et magustoitu ei jõuagi süüa.

Millal see kvaliteet nii madalale langes, ei tea. Viimati käisin samal kruiisil veidi üle aasta tagasi ja toit oli super. Nüüd ei osta enam kunagi bufeed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa oled ikka nii lammas. kas sa ei saanud postitusest aru? et see võib põhjus olla, miks ei ole alkot seal sees, et rootsi laeval ja soome laeval on kyll sama pikk söögi aeg aga rootsi laeval on põhjust reaalselt see aeg seal ka juua, kuna sa ei lähe laevalt samal päeval maha.[/tsitaat]ja sina yberjuhm, ei saanud irooniast aru.

hästi, miks on Helsingist v Turust Rootsi ja vastupidi sunduval liinil alko buffees hinna sees? reisid öökruiisidena ja seal ju ka siis reaalselt see aeg saab juua, kuna sa ei lähe laevalt samal päeval maha. vat, huvitab, millise \”pärliga\” sa nyyd välja tuled.

v miks on Riia liinil kus laev lätlasi täis, buffees alko hinnas? miks lätlane saab 28¤ buffee alkoga kui eestlane seda mitte. noh, mis nyyd pöhjuseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma lõpuni ei viitsinud lugeda aga ausõna, nagu lasteaaed.
Äkki teeks nii, et saate omavahel kokku kuskil, et asi ikka korralikult ära lahendada…
Mis mõtet on siin anonüümselt tatti pritsida ja järgemööda lollakateks sõimata.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat]Ma lõpuni ei viitsinud lugeda aga ausõna, nagu lasteaaed.
Äkki teeks nii, et saate omavahel kokku kuskil, et asi ikka korralikult ära lahendada…
Mis mõtet on siin anonüümselt tatti pritsida ja järgemööda lollakateks sõimata.
[/tsitaat]

Mis mõte \”lollakaks\” sõimata? Ei saagi aru, aga ju kelleelgi päevase eliksiirina vajalik.

Niisugused hüsteeriahood on hea läbi lugeda ja teha omad järeldused, et MIKS meil eksisteerib nii palju kummalisi kujusid, kes s*tuvad avalikes käimlates prill-lauad täis, loobivad burgeriümbriseid maha, sodivad seinu, sõidavad jänest, lõhuvad lumememmesid, jätavad ostukärud parklatesse risti-rästi, ei korja oma koera kakat ära, suitsetavad bussipeatustes, hakkavad järjekorras mökutama, sõidavad tanklas vooliku juurest 7cm eemale ja hakakvad telefoniga lobisema, teised tankima ei mahu, viivad oma prügu võõrastesse konteineritesse, nõuavad põhjendamatult palju midagi vastu andmata jne. Antud teema ülevalhoidja, ekstsentriline kägu on ehe näide sellest, kuidas siiamaani eksisteerib matsi mõte \”klient on kuningas\”. Siinkohal palun mitte võtta sõna \”mats\” isiklikult. See on rohkem sümboolne. Mõte jääb siiski samaks.

Tulin peale mõnusat välitrenni + muud lõõgastust~veel siia vaatama enne magamaminekut ja oh! mis mu silmad näevad – IKKA pole üle saanud oma suurpettumusest!
Parem on kõiki korraga ja ükshaaval hekseldada, lollakateks nimetada ja oma ebavõrdsusest tulenevat solvumist Perekooli kasutajatele välja valada, mitte probleemidega süviti tegeleda. Mina saan aru küll, MIKS sellistele kaebajatele ei vastata. Küll jah ei pea õigeks probleemi ennast. Pole seda siin kuidagi õigustanudki. Ilmselt see jääbki lugemata/ aru saamata, vaja talendi kaela karata, sest tema on ainuisikuliselt vastutav, et kodanik ei saa oma alkolaksu kätte, kui ometi on selleks \”lollakatel\” soomlaste-rootslastel õigus. Pean imestusega küsima – kuidas käitutakse peale kolme eelpool nimetatud rahvuste esindajatega?
Tõden, et ohtlik on inimene, kes on jäetud oma päevaannusest ilma, antud hetkel alkohol. Mullegi sovitati keset päeva juua. Üheksast saati hommikul jaurata veiniga ja vihastuda, kui teistel on teistsugused arvamused?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Antud teema ülevalhoidja, ekstsentriline kägu on ehe näide sellest, kuidas siiamaani eksisteerib matsi mõte \”klient on kuningas\”[/tsitaat]YKS Kägu ve? siin neid mitu.

mina nt olen puht mönust seda teemat aretanud – huvitavaid \”pärleid\” ju lendab, et miks siis ikkagi köiki teisi liine nö hellitatakse ja eestlastele näkku kustakse söna otseses möttes.

sina talent (nasevaajetsa, irw), leiad ju kyll siin öigustust, et eestlane ei peagi midagi saama. ma ei saagi nagu vastust kysimusele, et miks siis ikkagi teistel liinidel alko buffees on ja eesti liinil mitte? pikk teema, aga sellele vastust pole. \”talent\” nagu sa oled, vasta sellele kysimusele. siis saab magama

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kui sa pead 2 tunni pärast helsingi linna liikluses olema või hoopis kruiisilaeva ööklubis, kas see ei pane rohkem endale sisse valama selle söögiaja jooksul?[/tsitaat]

Ei, ma pole joodik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis mõte \”lollakaks\” sõimata? Ei saagi aru, aga ju kelleelgi päevase eliksiirina vajalik.

Niisugused hüsteeriahood on hea läbi lugeda ja teha omad järeldused, et MIKS meil eksisteerib nii palju kummalisi kujusid, kes s*tuvad avalikes käimlates prill-lauad täis, loobivad burgeriümbriseid maha, sodivad seinu, sõidavad jänest, lõhuvad lumememmesid, jätavad ostukärud parklatesse risti-rästi, ei korja oma koera kakat ära, suitsetavad bussipeatustes, hakkavad järjekorras mökutama, sõidavad tanklas vooliku juurest 7cm eemale ja hakakvad telefoniga lobisema, teised tankima ei mahu, viivad oma prügu võõrastesse konteineritesse, nõuavad põhjendamatult palju midagi vastu andmata jne. Antud teema ülevalhoidja, ekstsentriline kägu on ehe näide sellest, kuidas siiamaani eksisteerib matsi mõte \”klient on kuningas\”. Siinkohal palun mitte võtta sõna \”mats\” isiklikult. See on rohkem sümboolne. Mõte jääb siiski samaks.

Tulin peale mõnusat välitrenni + muud lõõgastust~veel siia vaatama enne magamaminekut ja oh! mis mu silmad näevad – IKKA pole üle saanud oma suurpettumusest!
Parem on kõiki korraga ja ükshaaval hekseldada, lollakateks nimetada ja oma ebavõrdsusest tulenevat solvumist Perekooli kasutajatele välja valada, mitte probleemidega süviti tegeleda. Mina saan aru küll, MIKS sellistele kaebajatele ei vastata. Küll jah ei pea õigeks probleemi ennast. Pole seda siin kuidagi õigustanudki. Ilmselt see jääbki lugemata/ aru saamata, vaja talendi kaela karata, sest tema on ainuisikuliselt vastutav, et kodanik ei saa oma alkolaksu kätte, kui ometi on selleks \”lollakatel\” soomlaste-rootslastel õigus. Pean imestusega küsima – kuidas käitutakse peale kolme eelpool nimetatud rahvuste esindajatega?
Tõden, et ohtlik on inimene, kes on jäetud oma päevaannusest ilma, antud hetkel alkohol. Mullegi sovitati keset päeva juua. Üheksast saati hommikul jaurata veiniga ja vihastuda, kui teistel on teistsugused arvamused? [/tsitaat]

jääb mulje et kasutad mitte ainult alkot aga ka muid aineid.
kuidas oskad siis seletada et mats lätlane saab mahla ja veini hinna sisse aga mats eestlane mitte, jätame seekord peened välismaalased kõrvale, eks ole, need kes koera sitta oskavad koristada ja muud moodi peenelt käituda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei oska vastata see talent millelegi konkreetselt, pläriseb naasama.
soiub täissitutud pottidest jne, see vist syy, miks eestlasi nö karistatakse… matsid ju, növvavad nagu kuningad ja mötleks mida – vördsust. oih, vabandust, joodikute/matside kombel alkot buffeesse nagu see on teistel. häbi peaks eestlastel olema! – öppigu enne potti sittuma, siis saab alles veini buffees. nää, lätlased nähtavasti situvad ilusti potti ja saavad veini ja VETT … IRW

Please wait...
Postitas:
Dubois

Rahunege maha. Endal on lihtsam elada, kui pidada meeles, et meil on vaba turumajandus ning ühe ettevõtte sõimamine selle eest, et ta ühele annab tasuta veini, teisele mitte, on mõttetu. Tuleb valida teine firma. Kui vastuväide on, et lennukiga on kallis ja läbi Soome võtab kaua aega, siis järelikult ei ole tasuta veini andmine vajalik.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.