Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Eri ihnuskoi Tallink!

Postitas:
talent

RE: Eri ihnuskoi Tallink!

Muig.
Tavaliselt ei kasuta selliseid väljendeid, mis teismelistele või ärritunutele kohased, aga nüüd on sobilik, kuna siis saadakse paremini aru.

Ok, teemaalgataja-kägu, veerand enne kaheksat täna hommikul tekitas teema, mis temale sel hetkel oluline.
Veidi hiljem (9.20) ilmub kägu, kes on sama vihane ja suures vihas kaotanud täpitähed ja inimväärse suhtlemisoskuse.
Kaks erinevat kägu väga ühesuguste mõtete ja sõnakasutusega TERVE PÄEV jauramas?
Ja milles siis teema?
\”\” Selle IP pealt on varem postitatud: 18/01 09:20, 18/01 09:29, 18/01 09:47, 18/01 09:48, 18/01 10:07, 18/01 11:12, 18/01 11:16, 18/01 12:23, 18/01 12:25, 18/01 12:32, 18/01 12:45, 18/01 13:05, 18/01 13:54, 18/01 16:23, 18/01 17:18, 18/01 18:09, 18/01 19:27)
( \”\” Selle IP pealt on varem postitatud: 18/01 12:58, 18/01 13:35, 18/01 13:50, 18/01 14:35, 18/01 17:41, 18/01 17:45, 18/01 17:49, 18/01 17:51, 18/01 18:32)

Tallink suhtub eestlastest klientidesse vaenulikult, ei anna neile tasuta veini (isegi vett mitte!) ning sellekohased kasutajanimega kommenteerijad on hea põhjus enda sisse kogunenud kompostil väljuda lasta. Lühidalt – enda sisse kogunenud vihal on õige lasta väljuda endale tundmatute kommenteerijate peale, kes juhuslikult ei ole sama meelt? NB! Siinkohal jäi väljutajal suure eufooria tõttu märkamata, et mitmel korral on üks kommija (sinu koeranael \”talent\”) nõustunud probleemiga.

\”\” ei oska vastata see talent millelegi konkreetselt, pläriseb naasama.
soiub täissitutud pottidest jne, see vist syy, miks eestlasi nö karistatakse… matsid ju, növvavad nagu kuningad ja mötleks mida – vördsust. oih, vabandust, joodikute/matside kombel alkot buffeesse nagu see on teistel. häbi peaks eestlastel olema! – öppigu enne potti sittuma, siis saab alles veini buffees. nää, lätlased nähtavasti situvad ilusti potti ja saavad veini ja VETT … IRW \”\”

Mida sa muidu täna tegid?
Peale \”plärisemise\”?
Proovisid täpitähti arvutisse salvestada või kirjaoskust lihvida? Lihtsalt niisama küsin, huvist. Ära solvu!
Ma tõega ei oskagi muud küsida, et kui kummaline, miks ma sattusin suhteliselt rumala noore neiuga siin vestlema. Isegi võõrsõnad jäid okkaks silmas. Püüan edaspidi kirjutada nii, et igal tasemel osaleja aru saaks.

Hea inimene, mine, sõida-lenda-rooma kuismoodi tahad. Sinu õigus.
Kui kunagi äritegevusega peaksid kokku puuutuma ( ja siinkohal ma ei pea silmas imenunnude hooajakaupade edasivahendamist netis), siis saad aru, millised kulud ja heal juhul ka tulud tekivad.
Mina hasardist, sina jõuetust vihast (mida siis iseloomustab lapsik inetusteloopimine, hüsteeriline \”naer\” ja saamatu ähvardamine) arendame seda teemat ehk siis antud kontekstis vestleme siin.
Kui sinu teemale oleks vastanud inimesed, kes kiidavad vaid su mõtet takka, oleks su teema ammu surnud. Peaksid tänulik olema, et hoian su jutukest üleval. Ja miks tänama? Iga teema-, pealkirja-, raamatu jne. autor on teatud määral edev ja vajab oma egole paid.
Kuid see läheb juba mujale ja sellest ma ei hakka siin kirjutama.
Said paid ja aid, sain mina ka, millles küsimus? Ahjaa, tasuta veinis? Sul jooksis jälle \”kinni\”? Eespool kirjutasin – kahju sinust, ei oska aidata. Saamatajäänud vein tekitab illusioonpohmelli?
Alkoprobleemidega ei oska tegeleda, tunnistan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muig.
Tavaliselt ei kasuta selliseid väljendeid, mis teismelistele või ärritunutele kohased, aga nüüd on sobilik, kuna siis saadakse paremini aru.

Ok, teemaalgataja-kägu, veerand enne kaheksat täna hommikul tekitas teema, mis temale sel hetkel oluline.
Veidi hiljem (9.20) ilmub kägu, kes on sama vihane ja suures vihas kaotanud täpitähed ja inimväärse suhtlemisoskuse.
Kaks erinevat kägu väga ühesuguste mõtete ja sõnakasutusega TERVE PÄEV jauramas?
Ja milles siis teema?
\”\” Selle IP pealt on varem postitatud: 18/01 09:20, 18/01 09:29, 18/01 09:47, 18/01 09:48, 18/01 10:07, 18/01 11:12, 18/01 11:16, 18/01 12:23, 18/01 12:25, 18/01 12:32, 18/01 12:45, 18/01 13:05, 18/01 13:54, 18/01 16:23, 18/01 17:18, 18/01 18:09, 18/01 19:27)
( \”\” Selle IP pealt on varem postitatud: 18/01 12:58, 18/01 13:35, 18/01 13:50, 18/01 14:35, 18/01 17:41, 18/01 17:45, 18/01 17:49, 18/01 17:51, 18/01 18:32)

Tallink suhtub eestlastest klientidesse vaenulikult, ei anna neile tasuta veini (isegi vett mitte!) ning sellekohased kasutajanimega kommenteerijad on hea põhjus enda sisse kogunenud kompostil väljuda lasta. Lühidalt – enda sisse kogunenud vihal on õige lasta väljuda endale tundmatute kommenteerijate peale, kes juhuslikult ei ole sama meelt? NB! Siinkohal jäi väljutajal suure eufooria tõttu märkamata, et mitmel korral on üks kommija (sinu koeranael \”talent\”) nõustunud probleemiga.

\”\” ei oska vastata see talent millelegi konkreetselt, pläriseb naasama.
soiub täissitutud pottidest jne, see vist syy, miks eestlasi nö karistatakse… matsid ju, növvavad nagu kuningad ja mötleks mida – vördsust. oih, vabandust, joodikute/matside kombel alkot buffeesse nagu see on teistel. häbi peaks eestlastel olema! – öppigu enne potti sittuma, siis saab alles veini buffees. nää, lätlased nähtavasti situvad ilusti potti ja saavad veini ja VETT … IRW \”\”

Mida sa muidu täna tegid?
Peale \”plärisemise\”?
Proovisid täpitähti arvutisse salvestada või kirjaoskust lihvida? Lihtsalt niisama küsin, huvist. Ära solvu!
Ma tõega ei oskagi muud küsida, et kui kummaline, miks ma sattusin suhteliselt rumala noore neiuga siin vestlema. Isegi võõrsõnad jäid okkaks silmas. Püüan edaspidi kirjutada nii, et igal tasemel osaleja aru saaks.

Hea inimene, mine, sõida-lenda-rooma kuismoodi tahad. Sinu õigus.
Kui kunagi äritegevusega peaksid kokku puuutuma ( ja siinkohal ma ei pea silmas imenunnude hooajakaupade edasivahendamist netis), siis saad aru, millised kulud ja heal juhul ka tulud tekivad.
Mina hasardist, sina jõuetust vihast (mida siis iseloomustab lapsik inetusteloopimine, hüsteeriline \”naer\” ja saamatu ähvardamine) arendame seda teemat ehk siis antud kontekstis vestleme siin.
Kui sinu teemale oleks vastanud inimesed, kes kiidavad vaid su mõtet takka, oleks su teema ammu surnud. Peaksid tänulik olema, et hoian su jutukest üleval. Ja miks tänama? Iga teema-, pealkirja-, raamatu jne. autor on teatud määral edev ja vajab oma egole paid.
Kuid see läheb juba mujale ja sellest ma ei hakka siin kirjutama.
Said paid ja aid, sain mina ka, millles küsimus? Ahjaa, tasuta veinis? Sul jooksis jälle \”kinni\”? Eespool kirjutasin – kahju sinust, ei oska aidata. Saamatajäänud vein tekitab illusioonpohmelli?
Alkoprobleemidega ei oska tegeleda, tunnistan.[/tsitaat]

mine ravi närve kusagil, soovitan Tallinki kruiise, soovitan soojalt külastusega rootsi lauda.
Head paranemist!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

mine ravi närve kusagil, soovitan Tallinki kruiise, soovitan soojalt külastusega rootsi lauda.
Head paranemist![/tsitaat]

Noh, kuhu jäi firmasõna \”lollakas\”? Ma usun küll, et pigem Talent lendab sinna kuhu vaja. Ja sööb a la carte restoranis.

Aga sina ära mine üldse kodust välja, kui iga sent nii hullult arvel on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Noh, kuhu jäi firmasõna \”lollakas\”? Ma usun küll, et pigem Talent lendab sinna kuhu vaja. Ja sööb a la carte restoranis.

Aga sina ära mine üldse kodust välja, kui iga sent nii hullult arvel on.[/tsitaat]

Loomulikult sööb Talent, ehk lollakas, restoranis, kus mujal..loomulikult.
Meie siin õpime enne potti sittuma ja koera sitta koristama, võtame õppust lätlastelt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa muidu täna tegid?
Peale \”plärisemise\”?
[/tsitaat]muidu said kyll IP adred välja kirjutatud, siis pea järge löpuni öigesti. MINA ei käinud vöörsönadega sinu kimppu, seda tegi keegi teine, aga sina minu täpitähti närid – miks? mis need siia puutuvad? mul on TÄPITÄHED! mis need Ö,Ä on? ei pole täpitähed v? ei saa textist aru? ise laskud muu asja kallale kui miskit konkreetset öeleda pole – jäid täpitähed ette. mage oled töesti!

on jah arusaamatu, et miks sa ise, olles mitte kunagi kruiisil käinuna, pooldad, et joogid peaks eraldi ostma (jätame selle alko, aga VESI?). sa oled töesti ainus siin teemas selline. mis krdi lennuk? kaks ise asja ju. sa tee omale selgeks kruiisi möiste ja selle möte. lennuk on jah sihtkohta jöudmiseks ja seal olemiseks. hotellid jms. miks sa yldse sellest räägid siin teemas? sa soovitad lennukit neile, kes laevaKRUIISI tahavad teha… kruiisitamine on täitsa omaette reisiliik. vana sa oled, et nii lolli juttu ajad siin? ja ega jah, lennukis saab vähemalt vett tasuta!

soovitan teha sul yks kruiis elus ja just TLL-Sthlm liinil. naudi sööke öhtubuffees. osta pudeli veini hinna eest pudel mullidega vett toidu körvale, maksa iga liigutuse eest. naudi seda köike, et sind söna otseses möttes röövitakse. ja ära selle juures siis silmi pöörita, et välismaal kus elad, on enesest möistetav asi, et nt esimese asjana tuuakse lauda TASUTA VESI, seda ka ala cartes eksole, siis sellel kruiisil maksad sa vee eest hingehinda, nagu mönes Aafrika riigis kus vett ei ole ja see on nö kullahinnas. saad tunda kalli raha eest, mis tunne on olla neeger ehk eestlane, kellelt kui lollit tulebki raha ära vötta! seda vee puudumist imestavad ka Rootsi poolt tulijad. on jah arusaamatu see neile ja paljudele välismaalastele.

ja selle peale, et \”Kui kunagi äritegevusega peaksid kokku puuutuma ( ja siinkohal ma ei pea silmas imenunnude hooajakaupade edasivahendamist netis), siis saad aru, millised kulud ja heal juhul ka tulud tekivad\” ytlen veelkord, et olles 5 a merel olnud, tean väga hästi, millised kulud-tulud on buffees (räägime ikka konkreetsest asjast siin teemas, eksole), siis vöin öelda kyll, et nt tasuta vesi töesti ei kergita restoranis kulusid ja alko – kui teistel liinidel see olemas, siis arusaamatu jah, et kuidas seal suudetakse tulusid-kulusid nii sättida, et seda rahvale vöimaldada, aga Eesti liinil mitte. jutt ju siiski yhest ja samast konsernist ehk Tallinkist, kel siiski ON buffees ka joogid hinnas, aga seda köikidel teistel liinidel. miks sa selle vastu södid ja eelpool mainisid, et nagu yks liin vöikski siis teistsugune olla – ilma jookideta? mis selle möte nagu on? miks yks liin peakski kehvem, ebameeldivam olema? mida on nautida selles, et rahvas vaid kirub ja nt rootslased ei taha yldse sellele liinile minna? rahad jäävad ju saamata. mis selle möte sinu arust nyyd siis on, et ongi hea kui yhel liinil köik on maksuline, kirve hinnaga veel.

tundud selline rumal noorik olema ise, kel puudub siiski maailmakogemus. mine käi Kariibi kruiisidel (mina olen käinud). mine vaata kuidas kruiisibisnist tehakse.
arene, sa möttetu plikuska. välismaale oled sa kyll läinud, aga ei mingit silmaringiavardumist kuskilt otsast. plärsied töesti teemas, millest sul endil kogemus ju puudub. ala carted ja lennureisid siin teemas polnud teemaks, aga sina seda nagu ei jaganud ja terve teema oled sa mulisenud köigest muust kui laevabuffeesid puudutavast… masendav tegelane!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri ihnuskoi Tallink!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.