Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri värvi silmad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Eri värvi silmad

Postitas:
Kägu

Kas eri värvi silmad on hälve, nagu homoseksuaalsus? Kas homoseksuaalsus üldse on hälve?
Kas teate mõnda inimest, kel on eri värvi silmad? On ta rahul endaga?

+2
-28
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas eri värvi silmad on hälve, nagu homoseksuaalsus? Kas homoseksuaalsus üldse on hälve?

Eri värvi silmade sündroomi nimetatakse heterokroomiaks ja see on tingitud geneetilisest mutatsioonist.

https://et.wikipedia.org/wiki/Heterokroomia

Vaata tähelepanelikult peeglisse – kui sinu silmaiirises esineb isegi mõni täpp teist värvi, siis on ka sinul heterokroomia.

Guugelda David Bowie, Benedict Cumberbatch, Mila Kunis, Christopher Walken ja mõtle, kas nad (olid) on endaga rahul.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

David Bowie’l ei olnud heterokroomia, vaid kunagise silmatrauma tõttu jäädavalt laienenud pupill ühes silmas, mis jättis mulje, nagu tal oleks üks silm teist värvi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Milvi Kiisu

Vaata tähelepanelikult peeglisse – kui sinu silmaiirises esineb isegi mõni täpp teist värvi, siis on ka sinul heterokroomia.

Täpselt, üks täpp on veel normaalne. Kui luua analoogia, siis keegi ei pea ebanormaalseks, kui sul naisena kasvavad karvad intiimpiirkonnas. Kui karvakasv on tunginud jalgadele, kõhule või mis isegi kõige hullem – rindkere osadele, siis on hälve.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt, üks täpp on veel normaalne. Kui luua analoogia, siis keegi ei pea ebanormaalseks, kui sul naisena kasvavad karvad intiimpiirkonnas. Kui karvakasv on tunginud jalgadele, kõhule või mis isegi kõige hullem – rindkere osadele, siis on hälve.

Milvi, sellisel juhul oled ka sina sama häbeline kui homoseksuaal.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

David Bowie’l ei olnud heterokroomia, vaid kunagise silmatrauma tõttu jäädavalt laienenud pupill ühes silmas, mis jättis mulje, nagu tal oleks üks silm teist värvi.

Jah, tõepoolest, oli trauma tagajärjel tekkinud.

Aga mis on normaalne? Mitte ükski keha pole teisega täpselt samasugune. Isegi keha mõlemad pooled on ebasümmeetrilised.

Sa, Milvi, pole naist ikka üldse lähedalt näinud. See fakt, et naistel (ja meestel) kasvavad karvad peaaegu üle terve keha, tuleb sulle siis eriliselt suure šokina.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu sõbrannal on silmad erinevat värvi.
On ta rahul endaga? Kas ei peaks olema? See pole ju mingisugune hälve.
Minu arvates on see väga äge ja huvitav.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hehhee, tean! Lapsena ta lihtsalt ehmus vahel sellest: “Oi, vaadake – tal on silmad eri värvi!” tähelepanust ja lõi käed silmade ette.

Täiskasvanuna ma ei tea, et see tema rahulolu kuidagi mõjutanud oleks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Sa, Milvi, pole naist ikka üldse lähedalt näinud. See fakt, et naistel (ja meestel) kasvavad karvad peaaegu üle terve keha, tuleb sulle siis eriliselt suure šokina.

Kõigepealt tuleb paika panna, et milline on eestlase normaalne karvakasv. Mis normaalsuse sisse ei mahu, on hälve, ehk pärineb teiselt rahvuselt või rassilt ebamoraalse suguühte tulemusena.

Eesti naisel kasvavad karvad häbemepiirkonnas, kaenlaalustes, lisaks juuksed. Mehel täiendavalt rinnal, kõhul ja jalgadel. Eesti mehe karvane selg on hälve. Naise karvased jalad ja kõht on hälve.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Au ja kiitus Milvile, kes on kaardistanud iga eestlase täpse karvakasvu ja seega paika pannud normatiivid! Mis küll ilma selle tähtsa infota elu oleks!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eri värvi silmade sündroomi nimetatakse heterokroomiaks ja see on tingitud geneetilisest mutatsioonist.

Guugelda David Bowie, Benedict Cumberbatch, Mila Kunis, Christopher Walken ja mõtle, kas nad (olid) on endaga rahul.

Cumberbatchil ei ole eri värvi silmad, vaid tema silmad muudavad erinevas valguses värvi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu klassiõel on erinevat värvi silmad, täiesti tavaline inimene on. Üks on hall ja teine pruunikas, hetero on ja 2 lapse ema.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tean ka ühte naist, kellel üks silm on pruun ja teine sinine. Mingi hälve see nüüd küll ei ole.
Ise ta tundub küll rahul olevat, et on eriline.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, on erinevat värvi silmad mul. Olen endaga täitsa rahul. Ei saa aru miks ei peaks olema endaga rahul.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samahästi võiks küsida, et kas need, kellel on nöbinina, on endaga rahul. Või loomult punased juuksed. See on lihtsalt üks füüsiline omadus – on neid kes pole sirgete juustega rahul ja on neid, kes neid jumaldavad. Sama ka heterokroomiaga.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnen samuti ühte sellist naist. Ma võin tema näkku vaatama jäädagi 🙂 Kui erinev oleks inimene pruuni- või sinisilmsena!
Ta ise on küll oma erilisusega rahul.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina jällegi tahaks endalegi eri värvi silmi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Cumberbatchil ei ole eri värvi silmad, vaid tema silmad muudavad erinevas valguses värvi.

Cumberbatchil on sektoraalne heterokroomia, mis tähendabki seda, et tema iirises on kahte värvi – sinist ja rohelist. Olenevalt valgusest näivad silmad kas siis sinise või rohelisena.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Cumberbatchil on sektoraalne heterokroomia, mis tähendabki seda, et iirises on kahte värvi – sinist ja rohelist. Olenevalt valgusest näivad silmad kas siis sinise või rohelisena.

Jah, aga muutus toimub tal ikka mõlemas silmas ühtlaselt, talle otsa vaadates pole nii, et üks silm on ühte ja teine teist värvi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga muutus toimub tal ikka mõlemas silmas ühtlaselt, talle otsa vaadates pole nii, et üks silm on ühte ja teine teist värvi.

Heterokroomiat ongi ju erinevaid vorme. Ei pea alati mõlemad silmad täiesti erinevat värvi olema.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii tere hommikust nüüd küll selle jutu peale. Ainus, kellel sinu nimekirjas on erinevat värvi silmad, on David Bowie. Kõigil teistel on sama värvi mõlemad silmad.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii tere hommikust nüüd küll selle jutu peale. Ainus, kellel sinu nimekirjas on erinevat värvi silmad, on David Bowie. Kõigil teistel on sama värvi mõlemad silmad.

Guugelda pilte. Kui sinu arusaama järgi tähendavad eri värvi silmad ainult seda, et üks on ühte ja teine teist värvi, siis pole midagi parata.

Nagu varasemalt selgus, ei olnudki tegelikult Bowiel silmad erinevat värvi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Guugelda pilte. Kui sinu arusaama järgi tähendavad eri värvi silmad ainult seda, et üks on ühte ja teine teist värvi, siis pole midagi parata.

:O sa näed ja ei mürista …

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, peaks tõesti müristama. Me räägime ju heterokroomiast, millel on erinevaid vorme. Miks sina ainult üht vormi tunnistad ja teised sujuvalt välja praagid ongi müsteerium.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, peaks tõesti müristama. Me räägime ju heterokroomiast, millel on erinevaid vorme. Miks sina ainult üht vormi tunnistad ja teised sujuvalt välja praagid ongi müsteerium.

Loe teema pealkirja.
“Me” räägime …, kes need me peaksid olema.
Mina räägin erinevat värvi silmadest. Sina v keegi siin viis teema hoopis muus suunas.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas mitte ka Alo Mattiisenil ei olnud silmad erivärvi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina räägin erinevat värvi silmadest.

Jah, heterokroomiast. No anna kannatust, tõesti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel Draamateatri näitlejal on ka minu meelest silmad erinevat värvi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on. Üks hall, teine roheline. Aga see pole mind kunagi muretsema pannud. Olen rahul, eks see ole mu eripära.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina räägin erinevat värvi silmadest.

Jah, heterokroomiast. No anna kannatust, tõesti.

Johhaidii. Proovime siis uuesti ja rahulikmalt. Kellelgi peale Bowie sellest nimekirjast ei ole eri värvi silmad, st teistel on mõlemad silmad sama värvi. Teema on erinevat värvi silmadest. Sina räägid hoopis millestki muust. Kuhu edasi nüüd?

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eri värvi silmad