Esileht Tööelu, raha ja seadused. Erialavaliku kriis 😀

NĂ€itan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Erialavaliku kriis 😀

Postitas:
KĂ€gu

See tĂ€hendab, et tibi klĂ€hvib ja 2*2 kapp kĂ”rval peab fĂŒĂŒsilise töö Ă€ra tegema. Selge see, et kahte naisterahvast samasse patrulli ei panda.

tĂ€napĂ€eva feministlik hollywood on tibide ajud lĂ€bi pesnud, nĂŒĂŒd arvavad et on superkangelased sest filmides peksavad peenikesed naised 2x suuremaid mehi mööda seinu ja lagesid.
pĂ€riselus ei ole 45kg mimm 135kg mehest fĂŒĂŒsiliselt mitte kuidagi ĂŒle. aga palk peab “vĂ”rdne” (ehk meestest suurem) olema

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mis tööd siis teed?

Vastasin eespool. B2B mĂŒĂŒgitööd.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mina olen 160 cm pikk, kaalun 45 kg, blondiin ja noorusliku vÀlimusega kah. Ikka suht laps rikkujate jaoks. Töötan patrullpolitseinikuna. TÔsi, mul enda kehtestamine on hulka keerulisems kui 2m/100kg meesterahval aga minu kaal ega pikkus pole mind töö juures veel takistanud.

Ma ei lase enda vÀlimusel mÀÀratleda ka ennast kontoritöötajaks. Ma teen seda tööd, mida ma teha tahan.

Vabandust, aga see on kĂŒll libapostutus. Ma ei usu ealeski, et mingi 45-kilone (alakaaluline) blondiin mingi patrullpolitseinikuna töötab.

Ülehomme olen tööl, tule ja vaata.

Tal lihtsalt liigub kĂ€si kiiremini relva/taseri peale, mis juba on piisavalt Ă€hvardav, sĂ”ltumata kaalust. Teatud enesekaitsevĂ”tted ei vaja ka kindlasti fĂŒĂŒsilist jĂ”udu (mu enda peal on demonstreeritud ĂŒht vĂ”tet, mis seisnes lihtsalt randmest Ă”igest kohast kinni haaramises ja olingi pĂ”lvili, pilt silme ees must
 ma kahjuks ei Ă”ppindu ise Ă€ra seda vĂ”tet tegema, aga vĂ€ga tĂ”hus).

Mul oli kunagi 2 klassiĂ”de, kes lĂ€ksid Sisekaitseakadeemiasse vangivalvuriks Ă”ppima. Olid ka umbes sellised 45 kg kaaluvad anorektilise vĂ€limusega tibid. Ma ei tea, kas nad hiljem ka valvurina töötasid, aga Ă€ra nad lĂ”petasid igaljuhul 😀

Vot just, vĂ”tted on mÀÀravad. See, et ma koolis enesekaitsetundides asju pĂ€riselt tegin ja harjutasin, tegi minust “kursuse hirmu” kellega need 2m kapid sugugi koos olla ei tahtnud. Relva/taseri kasutamiseks on kindlad alused ette nĂ€htud. Minu kĂ€si ei saa kuidagi kergemini nende peale liikuda, seaduse jĂ€rgi kĂ€ib kĂ”ik ikka.

ÜleĂŒldse, minul isiklikult on savi, kas te usute vĂ”i ei, kiidate heaks vĂ”i panete pahaks. Ma olen piisavalt pidanud ennast tĂ”estama ning tean, et kes kahtlevad on vĂ€iklased. Selle kĂ”igega olen lihtsalt Ă”ppinud, et ma julgustan igati teisi oma unistusi jĂ€rgima, olenemata soost vĂ”i kehakaalust.

See tĂ€hendab, et tibi klĂ€hvib ja 2*2 kapp kĂ”rval peab fĂŒĂŒsilise töö Ă€ra tegema. Selge see, et kahte naisterahvast samasse patrulli ei panda.

Oled kindel jah? Huvitav, et ma olen kĂŒll naisega paaris patrullis olnud. Kusjuures lausa samasuguse lĂŒhikese kribuga nagu ma ise olen.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Õppida tuleks siiski midagi. Loogiliselt vĂ”ttes amet, mis toob leiva lauale.

Please wait...
NĂ€itan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Erialavaliku kriis 😀