Esileht Tööelu, raha ja seadused. Erialavaliku kriis ????

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Erialavaliku kriis ????

Postitas:

Mis tööd siis teed?

Vastasin eespool. B2B müügitööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 18:17; 17.05 18:40; 21.05 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 160 cm pikk, kaalun 45 kg, blondiin ja noorusliku välimusega kah. Ikka suht laps rikkujate jaoks. Töötan patrullpolitseinikuna. Tõsi, mul enda kehtestamine on hulka keerulisems kui 2m/100kg meesterahval aga minu kaal ega pikkus pole mind töö juures veel takistanud.

Ma ei lase enda välimusel määratleda ka ennast kontoritöötajaks. Ma teen seda tööd, mida ma teha tahan.

Vabandust, aga see on küll libapostutus. Ma ei usu ealeski, et mingi 45-kilone (alakaaluline) blondiin mingi patrullpolitseinikuna töötab.

Ülehomme olen tööl, tule ja vaata.

Tal lihtsalt liigub käsi kiiremini relva/taseri peale, mis juba on piisavalt ähvardav, sõltumata kaalust. Teatud enesekaitsevõtted ei vaja ka kindlasti füüsilist jõudu (mu enda peal on demonstreeritud üht võtet, mis seisnes lihtsalt randmest õigest kohast kinni haaramises ja olingi põlvili, pilt silme ees must… ma kahjuks ei õppindu ise ära seda võtet tegema, aga väga tõhus).

Mul oli kunagi 2 klassiõde, kes läksid Sisekaitseakadeemiasse vangivalvuriks õppima. Olid ka umbes sellised 45 kg kaaluvad anorektilise välimusega tibid. Ma ei tea, kas nad hiljem ka valvurina töötasid, aga ära nad lõpetasid igaljuhul ????

Vot just, võtted on määravad. See, et ma koolis enesekaitsetundides asju päriselt tegin ja harjutasin, tegi minust “kursuse hirmu” kellega need 2m kapid sugugi koos olla ei tahtnud. Relva/taseri kasutamiseks on kindlad alused ette nähtud. Minu käsi ei saa kuidagi kergemini nende peale liikuda, seaduse järgi käib kõik ikka.

Üleüldse, minul isiklikult on savi, kas te usute või ei, kiidate heaks või panete pahaks. Ma olen piisavalt pidanud ennast tõestama ning tean, et kes kahtlevad on väiklased. Selle kõigega olen lihtsalt õppinud, et ma julgustan igati teisi oma unistusi järgima, olenemata soost või kehakaalust.

See tähendab, et tibi klähvib ja 2*2 kapp kõrval peab füüsilise töö ära tegema. Selge see, et kahte naisterahvast samasse patrulli ei panda.

Oled kindel jah? Huvitav, et ma olen küll naisega paaris patrullis olnud. Kusjuures lausa samasuguse lühikese kribuga nagu ma ise olen.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 17:59; 19.05 23:32; 24.05 23:23; 24.05 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppida tuleks siiski midagi. Loogiliselt võttes amet, mis toob leiva lauale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Erialavaliku kriis ????